• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem tölti be a játékot

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser2967

Vendég
Nekem a bejelentkezési oldal bejött már, de a bejelentkezés után ismét nem érhető el a webhely. Már 3 böngészőn próbáltam és mindegyiknél ugyanaz.
 

DeletedUser1913

Vendég
Ami meglepő az ,hogy a fórumba be lehet lépni, de a játékba NEM! akkor mi lehet a baj?o_Oo_Oo_Oo_O
 

DeletedUser2357

Vendég
Sziasztok.
Nálam is ugyanez a probléma. Google Chrome-tól kezdődően minden oldalt kipróbáltam az reggel 7 óta folyamatosan, de semmi.
"A webhely nem érhető el
A(z) hu1.elvenar.com túl hosszú ideje nem válaszol."
A szövitársaimmal tartom a kapcsolatot messegeren és milyen meglepő, aki Budapestről játszik, azoknak egyiknek sem indult ma el az Elvenar. Lehet nagyon rossz a feltételezésem, de nem lehet, hogy ez valahogy összefügg ezzel a problémával? Nem vagyok egy számítógépguru, így bocsesz ha tévednék. Máshonnan játszó társaim viszont fent vannak és nekik fut a játék, úgy ahogy szokott problémamentesen.
Kipróbáltam a Rooland álltal írt: Próbáld meg ezt beírni a böngészőbe: 212.53.195.12 dolgot, de az sem változtatott a problémán.
Másik számítógépről próbáltam belépni, ott sem engedte, a probléma ugyanaz volt.
Tabletről tudtam csak belépni az applikáción keresztül a Puffin-os megoldással, amit egy másik fórumrészben láttam. Ideiglenesen, míg nem oldódik meg ez a probléma megteszi. Mindenesetre köszi az eddigi ötleteket, aki ugyanebbe a cipőben jár, azoknak meg kitartást! ;)
A restart sem segített nálam akrine. De köszi
 

DeletedUser166

Vendég
...vagy a játék! Lehet, hogy újabban így akarják visszafogni a nagyon előre szaladt játékosokat! :p
Tudom, nagyon csúnya vicc volt ez! De sajnos segíteni nem tudok....ezért azt hiszem inkább le is állítom az ujjaim! :rolleyes:
Tetszett:) Legalább nevetgélek és nem bosszankodom, hagyd békén az ujjaid:)
 

DeletedUser1913

Vendég
Nos felhivtam az RDS(DIGI) szolgáltatót,ők megnyugtattak,hogy nem avatkoznak bele abban ,hogy mi milyen játékot használunk a neten,akkor hol a csodában van a baj? semmilyen böngészőből nem lehet elérni a játékot,deritsék már ki könyörgöm ,hogy hol van a baj?
 

DeletedUser2967

Vendég
Próbáltátok már újraindítani az internetet? Nekem az bevált.
 

DeletedUser166

Vendég
Nos felhivtam az RDS(DIGI) szolgáltatót,ők megnyugtattak,hogy nem avatkoznak bele abban ,hogy mi milyen játékot használunk a neten,akkor hol a csodában van a baj? semmilyen böngészőből nem lehet elérni a játékot,deritsék már ki könyörgöm ,hogy hol van a baj?
A hiba nem az ön készülékében van! Kérem várjon türelemmel!
Ne ess kétségbe, majd megoldják!
:);)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent