• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem tölti be a játékot

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

polga

Újonc
A mai napon csigatempóban ment a játék nálam ! Takarítás megtörtént, de nem változott a helyzet :( Mit tegyek? Hol lehet a hiba?
Köszi a segítséget ! :)
 

DeletedUser1100

Vendég
Nekem is vasárnap óta csiga tempóban megy, alig lehet valamit csinálni. Szintén takarítottam már, de semmi.
 

DeletedUser1205

Vendég
"A webhely nem érhető el
A(z) hu1.elvenar.com túl hosszú ideje nem válaszol."

másnál is? -vagy csak nálam?

Már nem aktuális!))
 

DeletedUser1802

Vendég
Hello!
A játék chrome, chromium, midori alól nem indul el. A bejelentkezés még megtörténik, de utána némi homokórázás után " A webhely nem érhető el" blabla cimszóval megszakad .
 

DeletedUser1913

Vendég
Nos igen nálam is,nem értem, ha revizióznak,vagy frissitik a játékot, akkor miért nem jelentik be,hogy ne kinlódjon az ember belépni????!!! :(:(:(:(
 

DeletedUser2967

Vendég
Nálam sem megy a játék. Két böngészőn is próbáltam. "A webhely nem érhető el"
 

DeletedUser166

Vendég
Itt sem indul el! IE-el játszom, eddig nem volt semmi probléma, na most van !! 1 órája nem válaszol a kizsolgáló!
 

DeletedUser362

Vendég
Nagyon szomorú vagyok :( Reggel meló előtt be szoktam lépni (sok a tennivaló), de egy órája próbálom és semmi :(((((((((((((((
 

DeletedUser3108

Vendég
Nálam rendben működik, Chrome-alatt, bár tény és való, hogy reggel fél 7 körül újra kellett indítanom a böngészőt...
Explorer alatt is működik.
 

DeletedUser362

Vendég
Nálam rendben működik, Chrome-alatt, bár tény és való, hogy reggel fél 7 körül újra kellett indítanom a böngészőt...
Explorer alatt is működik.
Chrome a böngészőm, de eddig még sosem volt probléma.
 

DeletedUser1432

Vendég
Próbáld meg ezt beírni a böngészőbe:
212.53.195.12

Ez elvenar címe, nem kell megijedni
 

DeletedUser166

Vendég
Végre valaki! Már kezdtem magam magányos csodabogárnak érezni! :D

Aha, tényleg....pont erre gondoltam én is! :D:D:D;)
Ettől én még nem leszek boldogabb:) DIGI-nél vagyok, de gondolom ezt törölni fogják úgyis innen:)
Máshova más játékokba gond nélkül tudok menni, csak ide nem!
Beírtam úgysem lép be! A kiszolgáló nem válaszol:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent