• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Mobil pacsi fejlesztése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser5984

Vendég
Gondolom sokan pacsiznak mobilról ahogy én is, mert úgy jóval gyorsabb. Mobilon jelez pár lehetőséget amit lehet pacsizni. Legyen főépület, kultúra vgy építők.
Sokan kiírják hogy hova szeretnék. Néha konkrét épületet is megneveznek. Sajnos ez elég lassú folyamat ha minden városban megkeresem az kért épületet. Olyat is láttam hogy TP-t szeretne valaki egy Ősi csodába. Az megvalósítható lenne hogy mobilon egy sorban megjelenne a játékos kérése ?
Semmi bonyolítás, csak annyi hogy Főépület vagy kultúra. Így talán könyebb a kérést teljesíteni és gyorsabban is menne. Csak egy ötlet.. :)
 

DeletedUser5984

Vendég
jó ötlet, annyi hogy valaki az építőit szeretné támogatni, akkor azt is bele kell venni

Új ötlet Hova kérem a pacsit

valami olyasmi lehetne, hogy melyik típust szeretnéd, aszerint lehetne jelölni
tehát főépület, kultúra, vagy építő - az ki lenne emelve amikor pacsizunk
:) Esetleg annyival tudnám még kiegészíteni hogyha egy játékosnak van egy számára különösen kedves épülete, legyen az egy főnix, a mostani májusfa vagy épp a mézecskalács házikó azt külön megjelölhetné. Az is egyfajta kérés ha valaki mondjuk a Vihar Tűibe vagy más Ősi Csodába szeretne pár TP-t kérni. Találkoztam ilyennel. Kérdés mennyire támogatná a játékosközösség és technikailag megoldható e. Tudom hogy Testvériségen belül azért gépről odafigyelnek egymásra, de ha sok a szomszéd aki persze aktív, az ő kéréseiket is lehet látni mobilról.
Ha nagyon le van terherve a szerver mobilról gyorsabban megy. :) Én és gondolom még mások is, odafigyelnek a kérésekre és nem váli rutinná, csúnya szóval autopacsivá. :)
 

MesterAlma13

Erős harcos
:) Esetleg annyival tudnám még kiegészíteni hogyha egy játékosnak van egy számára különösen kedves épülete, legyen az egy főnix, a mostani májusfa vagy épp a mézecskalács házikó azt külön megjelölhetné. Az is egyfajta kérés ha valaki mondjuk a Vihar Tűibe vagy más Ősi Csodába szeretne pár TP-t kérni. Találkoztam ilyennel. Kérdés mennyire támogatná a játékosközösség és technikailag megoldható e. Tudom hogy Testvériségen belül azért gépről odafigyelnek egymásra, de ha sok a szomszéd aki persze aktív, az ő kéréseiket is lehet látni mobilról.
Ha nagyon le van terherve a szerver mobilról gyorsabban megy. :) Én és gondolom még mások is, odafigyelnek a kérésekre és nem váli rutinná, csúnya szóval autopacsivá. :)

teljesen jó ötlet, lehetne kombinálni a kettőt, hogy kedvenc típus, de a kultúránál lehetne rangsorolni az épületeket, és az lenne elől, amit szeretnénk hogy támogassanak, majd utána a következő támogatható jelenne meg, miután az elsőt támogaták
 

Gabriel70

Újonc
Érdemes lenne inkább sorba állítani a pacsizást a 3 épület típusnál s ezt lehetne a játékosnak súlyozni 1-2-3 balról jobbra... azaz ha valaki az építőt szeretné pacsiztatni akkor azt teszi 1 helyre, s pl. 2 helyre a kultúrát s 3 helyre a főépületet... vagy ahogy akarja. S ezt szépen római számmal oda is lehet írni... :) így aztán csak mindig a bal elsőt kell pacsizni...
Az épületek részletezése a pacsizásnál megbonyolítja a játékot, s főleg ha csodákat is bevonnák. Jobb ezt random de figyelve a nagyobb értékűekkel kezdve...
 

MesterAlma13

Erős harcos
Érdemes lenne inkább sorba állítani a pacsizást a 3 épület típusnál s ezt lehetne a játékosnak súlyozni 1-2-3 balról jobbra... azaz ha valaki az építőt szeretné pacsiztatni akkor azt teszi 1 helyre, s pl. 2 helyre a kultúrát s 3 helyre a főépületet... vagy ahogy akarja. S ezt szépen római számmal oda is lehet írni... :) így aztán csak mindig a bal elsőt kell pacsizni...
Az épületek részletezése a pacsizásnál megbonyolítja a játékot, s főleg ha csodákat is bevonnák. Jobb ezt random de figyelve a nagyobb értékűekkel kezdve...
ez egy nagyon jó ötlet!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent