• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Hova kérem a pacsit

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    22
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3513

Vendég
Zseniális ötlet volt a csodáknál a szivecske - ehhez hasonlóan el tudnám képzelni, hogy pl a Profil oldalon megjelenne a három lehetőség (főéplet, építők, kultúra) és ott a csodákhoz hasonlóan egy szivecskével tudnám jelölni hova kérem a pacsit. Természetesen pacsizáskor ez a szivecske megjelenne a kedves szomszédoknak is, megkönnyítve ezzel a pacsizást és nem kellene a városnév korlátozott karakterszámát erre pazarolni.


Profil - pacsi.JPG
 

Rikari

Veterán
Maximálisan támogatom.
Láttam már Elvenarban azon veszekedő játékosokat, akik civakodtak, hogy miért nem ide, vagy oda ...miért nem figyelsz jobban a kiírásra?
Ha az amúgy egyáltalán nem a rendeltetésnek megfelelően használt városnév csak azt tartalmazná amiért azt létrehozták, annak nagyon tudnék örülni. Egyrészt mert korlátozott a karakter és így a pacsihely megjelölések miatt pont az szorul ki amiért ez a funkció létrejött, másrészt mert ezeknek az instrukcióknak nem ott lenne a helye.
 

Vicacica1

Erős harcos
Támogatom...Velem is számtalanszor előfordult és még most is előfordul hogy kattintás után veszem észre nem oda kérték a segítséget...És mint ahogy Rikari is írta"ezeknek az instrukcióknak nem ott lenne a helye"...Jobban mutatna ha a város neve szerepelne ott...
 

VednofQ

Felderítő
Ezt valamennyire kibővíteném, differenciálnám.

Alapvetően az elképzelést jónak tartom, hogy a városomban a Profilomon keresztül tudnám bejelölni, hogy a 3-féle épülettípus közül mire kérem a Szomszédi támogatást. A Főépület és Építők kunyhójánál konkrétan, viszont kultur esetben ez nem lehet egyetlen épület, hanem általános Kultur megjelölés. Ez nehézséget jelenthez technikailag a Csodákhoz képest, mivel ott egy konkrét Csodát lehet bejelölni, viszont ebben az esetben ez inkább kategória, mivel úgy lesz jó, ha ahogy Kultur esetben minden egyes támogatásnál a jelenlegi Testvériség és Értesítés részen megjelenő módon, ahogy tapasztaltam, mindig az aktuálisan legmagasabb kultúr pontos épület a támogatható Kultúr épületként.

PC-n szoktam játszani, így lehetséges, hogy mobilon másabb a megjelenés.
Abból kiindulva, hogy hogy szoktam pacsizni, ez a szívecskés megjelölés jó lenne:
- a Testvériségi Tagok adatlapon keresztül megjelenő támogatható épületeknél
- az Értesítéseknél megjelenő Szomszédi segítségen keresztül elérhető támogatható épületeknél és
- a Térképen egyedileg felkeresett, felfedezett szomszédok megjelenő városainál, alul a Szomszédi támogatás gomb aktiválásakor vmilyen felugró ablakban látva

Egy megjelölés nem lenne elegendő, lehessen legalább 2-féle épületet megjelölni, mivel pl. én is két dologra kérem, elsődlegesen Építőre (ez nekem max. 2 lehet), aztán Kulturra. Főépületre nem szoktam, csak ha minden lehetőség elfogyott, mivel kifolyik az arany a raktárból.

A támogatásoknál figyelembe szoktam venni, hogy lehetőség szerint 23 órán belüli legyen, mivel akkor plusz alapanyag támogatást is kapok. Ezt a Testvériségi adatlapon és az Értesítéseknél alapból látszik. Arról már nyitottak oldalt, hogy az Értesítéseknél a sok Piacos értesítő miatt kiszorulhatnak a korai Szomszédi segítségek értesítői, így esetleg nem fogok tudni arról, hogy kik támogattak. A nagy Térképen csak azt látom, hogy az én legutóbbi támogatásomhoz képest mikor tudok én 23 óra múlva ismét támogatni Azt már nem látom a Térképen, ha egy szomszéd adott, és mikor adott támogatást nekem, és ez alapján 23 órán belüli-e az ő támogatása. Erre is lehetne egy plusz kijelzés a Térképen pl. a saját támogatásom alatt.
 

DeletedUser3513

Vendég
@VednofQ köszi a hozzászólásokat :)

Egy megjelölés nem lenne elegendő, lehessen legalább 2-féle épületet megjelölni, mivel pl. én is két dologra kérem, elsődlegesen Építőre (ez nekem max. 2 lehet), aztán Kulturra.

Megmondom őszintén, ezen én is sokat töprengtem, mert én is pont így kérem a pacsit.

Arra is gondoltam, hogy olyan sorrendbe lehessen huzogatni a képeket, amilyen sorrendben kérem a pacsit - de nem tudom, hogy ez technikailag mennyire binyi-bonyi a fejlesztőknek. A szivecskét meg már látom, hogy meg tudják oldani :D

kultur esetben ez nem lehet egyetlen épület, hanem általános Kultur megjelölés. Ez nehézséget jelenthez technikailag a Csodákhoz képest, mivel ott egy konkrét Csodát lehet bejelölni, viszont ebben az esetben ez inkább kategória, mivel úgy lesz jó, ha ahogy Kultur esetben minden egyes támogatásnál a jelenlegi Testvériség és Értesítés részen megjelenő módon, ahogy tapasztaltam, mindig az aktuálisan legmagasabb kultúr pontos épület a támogatható Kultúr épületként.
A kultúra ikon lehet olyan kitakart (bocsi, de most nem találok olyan képet), ami néha megjelenik szomszédoknák és természetesen továbbra is a legmagasabb kultúra pontot adót ajánlja fel pacsizáskor.
 

DeletedUser4286

Vendég
támogatom
de csak egyet lehessen kijelölni, mert ha kettő van akkor megint megy a huza-vona hogy előbb miért nem erre vagy arra tetted. Mindenki döntse el hogy mi fontos a városában és hagyja a látogatót is játszani. Ne lehessen feltétel mások felé, hanem maradjon meg szívesség kérésnek. Ha az építőt választja, akkor csak 3 látogató erejéig kér szívességet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Most lehet én vagyok lemaradva de nagyon. Nem úgy van a támogatás, hogy ha már egy barát támogatta mondjuk a főépületet, akkor azt már egy másik játékos nem tudja támogatni annak lejártáig, hanem egy hasonló kategóriába eső másik épületet tud csak támogatni? És ha rendelkezel megfelelő mennyiségű baráttal, szomszéddal, Testvériségi taggal, akkor gyakorlatilag szinte minden támogatható épületed kap pacsi-bónuszt?
 

DeletedUser5381

Vendég
Most lehet én vagyok lemaradva de nagyon. Nem úgy van a támogatás, hogy ha már egy barát támogatta mondjuk a főépületet, akkor azt már egy másik játékos nem tudja támogatni annak lejártáig, hanem egy hasonló kategóriába eső másik épületet tud csak támogatni? És ha rendelkezel megfelelő mennyiségű baráttal, szomszéddal, Testvériségi taggal, akkor gyakorlatilag szinte minden támogatható épületed kap pacsi-bónuszt?
Ez csak a kulturális épületeknél van így. A főépületet akárhányszor lehet, az építőket pedig annyiszor ahány építő van a kunyhóban.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent