• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Ködös Erdő

ElfAndie

Elf kid
Jó, feladom. Te kitaláltál valamit és persze nem hagyod meggyőzni magad arról, hogy az nem igaz...bár tényeket hoztam neked.
Csak 1 kérésem van, ne terjeszd ezt a téveszmét és ne csapj be másokat. Köszi
Levezettem, hogy miért képtelenség küldetésenként 2%-ot hozzácsapni egy-egy csomaghoz. Ha ez szerinted félrevezetés, akkor sajnálom. Akkor csak várd a 0,9 tököt pluszban.
 

ElfAndie

Elf kid
Kerekítésről hallottál már? :eek: Nemcsak várom, hanem kapom is. :D
Akkor nálad nyilván időnként kettővel nő a csomagokban lévő tökök száma. Nálam csak eggyel. Tehát én itt nem kapok pluszt.
De te kivételes vagy, így nyilván neked másképpen szállítják.
Legyen neked igazad. Részemről ezt a meddő vitát befejeztem.
 

Stigaly

Tapasztalt építő
A hamvas főnix etetésének hatása a teljesített event feladat után járó fizető eszköz 2%-a a kerekítés szabályai szerint egész számra kerekítve a feladat elvégzése után a fizető eszközzel egybevonva. Pl.: Én a következő feladat után 58 tököt kapnák, ha nem lenne etetve a főnixem. Így +2=60 tök lesz a jutalom.

A város körül megjelenő tökök számát is lehet növelni begyűjtéskor +1 darab tökkel, de ahhoz a kupacos bástya megvétele, és letétele kell.

Remélem, nem félreértelmezhető a megfogalmazásom.☺️
 

Deleted User - 373998

Vendég
Akkor nálad nyilván időnként kettővel nő a csomagokban lévő tökök száma. Nálam csak eggyel. Tehát én itt nem kapok pluszt.
De te kivételes vagy, így nyilván neked másképpen szállítják.
Legyen neked igazad. Részemről ezt a meddő vitát befejeztem.
Kedves @ElfAndie
Biztosan olvastad már @Putyika , @Stigaly és nem utolsó sorban @Xandria kerek és pontos megfogalmazását. Nem fűznék hozzá már több mindent, mert belezavarodnál. Hidd el ők itt jól számoltak. Lehet másra értetted??
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
@Cyklon @Simple vagy bárki segítsetek légyszi, mielőtt olyat írnék, amiért kitiltás jár!
Sziasztok!

Légyszíves álhíreket és nem valós összefüggéseket ne kezdjünk el másokra erőltetni, ezt így névtelenül címkézem mindenkinek aki ezt olvassa!

Ahogy többen is leírtátok, az etetett főnix plusz esemény fizetőeszközt ad, erről bárki megbizonyosodhat, ha a leírását elolvassa. 2%-ot ad, ha megfelelő szintre van fejlesztve, ahogy a játékban mindenhol, úgy itt is kerekít a rendszer, a kerekítési szabályoknak megfelelően. (0.96 fizetőeszközt még nem kapott senki 1-et viszont igen) Mindenki eldönti, hogy ér-e neki egy Kisállateledelt az, hogy többet kapjon.
(Xandria-nak köszönjük a képet, ott látható a tooltipp, ahol a lebontás is olvasható.)
Figyelem! A napi ingyenes jutalom nem küldetés, így nem számoljuk hozzá azt az egy, 36-ik fizetőeszközt, ahogy a város körüli gyűjtésnél sem, erre ott van a Kupacos Bástya minden esemény elején.

Nincs összefüggésben az etetett madár a város körüli ajándékokkal, az egyetlen összefüggés itt az, hogy ha valaki szorgalmas ezeket begyűjteni akkor van helye újnak 'előbukkannia', míg aki nem gyűjti be, ő 'ugyanazokat nézegeti a város körül' és várhatóan kevesebbet fog ezekből összegyűjteni.

Kérdés esetén kérdezzetek, ha nem fogadjátok el másik játékos válaszát, akkor érdemes egy hivatalos válaszra várni tőlünk! Amennyiben valaki hasonló teóriákat szeretne gyártani a fórumon és azt másokkal kibeszélni, úgy ezt nyugodtan tegye meg, de valótlan ne írjunk az esemény kibeszélőjébe, hiszen sokan először itt keresnek megoldást és választ a kérdéseikre és annál rosszabb nem is történhet, minthogy egy 'fake news lavina' meginduljon.

Köszönjük szépen!
 

Calyr

Veterán
Oké, akkor erre szeretetből dobok egy kis napalmot. :D
Aki le tud tenni egy második hamvas főnixet is, akár alacsony szinten (2-3 is) és azt is megeteti, az a kerekítési sajátosságok miatt további plusz egy bigyót nyerhet minden megoldott feladattal. Matekból gyengébb, ámde lelkes játékosoknak: ez az event végére akár további (!) +75 bigyó is lehet. ;)
 

Wiccara

Veterán

liliputy

Veterán
Még egy kérdés: a napi exluziv hogy szerezhető meg? ha 5/5 a macska, de nem akarok újrasorsolást? (Ebben a ködös cuccban totál ki vagyok bukva, esve........ nagyon nem csípem)
 

liliputy

Veterán
Már meg van, végre találtam valamilyen könyvet, az adta a napit és gondolom, ha az meg van, ha akarok újrasorsolhatok
 

sleeky41

Veterán
Kettő madárkám van
4 szinten 1,3% ad a 10 szinten 2 % ------- > összesen 3,3%
60x3,3% = 1,98 tehát kerekítve 2 db pluszt kapok
Itt vannak a képek is láthatod
 

Csatolmányok

  • SmartSelect_20211021-185122_Elvenar.jpg
    SmartSelect_20211021-185122_Elvenar.jpg
    268,6 KB · Megtekintések: 15
  • SmartSelect_20211021-185220_Elvenar.jpg
    SmartSelect_20211021-185220_Elvenar.jpg
    414 KB · Megtekintések: 15
  • SmartSelect_20211021-185254_Elvenar.jpg
    SmartSelect_20211021-185254_Elvenar.jpg
    264 KB · Megtekintések: 12

kacsapdm

Újonc
Sziasztok.Elmagyarázná valaki,hogy a Liga tabella milyen módon működik,az ember feltornázza magát a macskák beadásával aranyfokozatra,reggel meg már lejjebb esik az ezüstbe,írnak valami kisbetüset,de nem teljesen tiszta az ügy.Köszönném ha valaki mesélne róla.
 

sleeky41

Veterán
Sziasztok.Elmagyarázná valaki,hogy a Liga tabella milyen módon működik,az ember feltornázza magát a macskák beadásával aranyfokozatra,reggel meg már lejjebb esik az ezüstbe,írnak valami kisbetüset,de nem teljesen tiszta az ügy.Köszönném ha valaki mesélne róla.

Szia!
A liga szintjeinél ki van írva hány % kerülhet be.
Az aranyba a játékosok 1 % -a fog bekerülni. Ahogy gyűjtik befelé a macskákat úgy fog változni a ranglista. Minden órába egyszer frissítik a listát. Azért mert az elején ott van valaki, nem biztos hogy a végére is ott marad. Van aki gyémántért is vesz tököt azt átváltja gyertyákra és már több macskát tud begyűjteni mint aki nem vesz semmit csak a feladatokért kapottakat váltja be. A profilkép amit meglehet szerezni is lehet vonzó :)
és akkor többen dönthet úgy, hogy ő most költ rá gyémántot és már kevesebb esélye lesz megint annak aki nem vesz semmit.
Sajnos ez egy ilyen díj, amit csak páran fognak megkapni.

Arany -- 1% ----> ha 10 000 játékost veszel alapul akkor 100 játékos fogja megkapni az arany liga díját
Ezüst -- 5%
Bronz -- 20%
Vas -- 50%
Hobbi -- azok kapják meg akik a fenti lista egyikébe sem kerültek be
 
Fent