• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Ködös Erdő

Ferenc99

Erős harcos
A hibákért elnézést,tudok azért helyesen is írni.
Korábban azt írtam erről az eventről , hogy béna , modosítanám , azért minden event ad plusz dolgokat , de most én ezekért nem akarok nagyon megmozdulni .
Ami viszont értékes lehet az a királyi díjjak pl az első díj nagyon jó értékkel bír .
 

Sigrid

Tag
De a Dr. Freakenspleen is, ami szerdán lesz napi díj, remélem addig összeszedek elég világító eszközre valót, mert a napi egy küldetésből csak kevés csorog már...
 
sziasztok :)
immár másodszor kutathatjuk ki a ködöt. Már az elsőnél is az volt az alapvető gondom, hogy a gömb, lényegét tekintve teljesen értelmetlen, használhatatlan. alkalmazása teljesen gazdaságtalan.. előre haladáshoz semmit se ér, érdemleges használatához, legalább 2 sávot kéne tudni előrébb jutni. elvileg 9 mezőt tisztítana ki, de általában, max 4 kockára ha lehet használni, tekintettel arra ,hogy a közepétől viágít ki körbe.eleve nem értem, hogy miért nem lehet bedobni a sötétbe.... 2. a gyertya..mint általában egy előre világító eszköz... legalább 2 mezőt világíthatna előre, így akár a gömböt is jobb hatásfokkal lehetne alkalmazni... nagyon jó ötletes lehetne a feladat..ha már ennyit változtatnának rajta... a kalandban, tudjuk előre a teljes út feladatsorát.. útvonalakat. Nem azt kérném, gondolnám, hogy előre messzire lehessen látni a ködben.. elvégre tapogatózunk.. de ennyit minimum.. A ködben elrejtett tökfejek.meg minden, amúgy is teljesen random jelennek meg, megtalálásuk rengeteg világító eszközt igényel,ami, vagy így, vagy úgy szerezhető meg.. köszi :)
 

Csatolmányok

  • 2021 ködös erdő hír 9 gyertyák.PNG
    2021 ködös erdő hír 9 gyertyák.PNG
    802,9 KB · Megtekintések: 14
  • 2021 ködös erdő hír 9 gyertyák mod.png
    2021 ködös erdő hír 9 gyertyák mod.png
    707,8 KB · Megtekintések: 14

Jenet

Felderítő
A Hamvas Főnix etetés hatása nem a városban összeszedhető tököknél látható. Azok etetés nélkül se változnak. Ha rámész magára a küldetés fülecskére, akkor ott kiírja, hogy mennyi Varázslatos összetevő jár egy feladatért. Az etetés hatására ez a szám nő meg, vagyis pl 1 küldetésért ha 57 összetevőt ad a játék, akkor ha a Főnixet megeteted, mondjuk 59 összetevőt kapsz. A város körül gyűjthető összetevőket ez semmiben nem befolyásolja. A lényeg az, hogy 2 százalékkal többet ad minden egyes esemény feladat.
 

Kira7

Veterán
sziasztok :)
immár másodszor kutathatjuk ki a ködöt. Már az elsőnél is az volt az alapvető gondom, hogy a gömb, lényegét tekintve teljesen értelmetlen, használhatatlan. alkalmazása teljesen gazdaságtalan.. előre haladáshoz semmit se ér, érdemleges használatához, legalább 2 sávot kéne tudni előrébb jutni. elvileg 9 mezőt tisztítana ki, de általában, max 4 kockára ha lehet használni, tekintettel arra ,hogy a közepétől viágít ki körbe.eleve nem értem, hogy miért nem lehet bedobni a sötétbe....

Szia!
Amennyiben használsz hozzá 2 gyertyát akkor max. 7 ködös mezőt tudsz a gömbbel felfedni. Csomagban érdemes vásárolni a 195 csomagnál a 2 gömböt 20 varázslatos összetevőért kapod meg a 420-s csomagnál a 7 gömb ingyen van , mintha darabonként vásárolnád meg a csomagok tartalmát . Így már megéri a gömböt használni. Amit írtál a használatára úgy még jobb lenne, de így se használhatatlan. :)
 

Brita

Újonc
Mindenkinél ilyen sok az üres terület, vagy csak nálam? A játék grafikája gyönyörű, de lassan belefáradok a vánszorgásba: mire sikerül egy feladat sort végigcsinálnom, rendre üres mezőket nyitok. Kezd csalódásba és kínlódásba átmenni nálam ez az event :/
 

Susanh

Erős harcos
Másfél nap alatt végeztem a feladatsorral,már csak a napi questeket csinálom. Vettem kupacos bástyát is..,ennek ellenére 2 pont kell,hogy lecsússzak az arany ligáról…mègis,hogy van ez?
 

Mihaszna

Veterán
Másfél nap alatt végeztem a feladatsorral,már csak a napi questeket csinálom. Vettem kupacos bástyát is..,ennek ellenére 2 pont kell,hogy lecsússzak az arany ligáról…mègis,hogy van ez?

Úgy, hogy azok akik vásárolnak gyémántot vagy elegendő gyémánttal rendelkeznek ahhoz, hogy vásárolhassanak játék fizetőeszközt, azok előnyt élveznek. :)
 

Susanh

Erős harcos
Úgy, hogy azok akik vásárolnak gyémántot vagy elegendő gyémánttal rendelkeznek ahhoz, hogy vásárolhassanak játék fizetőeszközt, azok előnyt élveznek. :)

Vettem màr én is(igaz nem sokat.. illetve barkácsból nyert 500 gyémántomat is erre költöttem)
 

Skan

Újonc
Sziasztok nekem a fő problémám hogy eddig 1 napi díjat bírtam csak beszerezni ! Nagyon zavaró azért is mert volt olyan nap amikor vettem 2×420 pakkot és akkor se dobta ki ..... Az eddigi eventeknél sose tapasztaltam ilyen dolgot ! Szóval eddig számomra nagy csalódás! Persze ezen túl is csinálom de nem hiszem hogy bármi értemeset fog dobni gyémántot nem is pazarlok rá fölösleges
 
Szia!
Amennyiben használsz hozzá 2 gyertyát akkor max. 7 ködös mezőt tudsz a gömbbel felfedni. Csomagban érdemes vásárolni a 195 csomagnál a 2 gömböt 20 varázslatos összetevőért kapod meg a 420-s csomagnál a 7 gömb ingyen van , mintha darabonként vásárolnád meg a csomagok tartalmát . Így már megéri a gömböt használni. Amit írtál a használatára úgy még jobb lenne, de így se használhatatlan. :)
Nem tudtál érdemben meggyőzni. szóval.. ha 2 gyertyát használok..akkor 7 mező?? milyen térképnél? ok..lehetnek spec esetek..ahol több mint 3 mezőt nyit ki..de az elhanyagolható... már azt is marhaságnak tartom, hogy a gyertyákat csak már bevilágított,félig árnyas területre lehet használni... a gyertyát be a sötétbe, és a többit homályos területen lehet aktiválni... talán így benyelhetőbb lehet a rengeteg pocsékolt lámpás... :( Értelemszerű hogy mindenki a nagy pakkot próbálja megvenni... mitől lenne ingyen a benne lévő bármi is?? Az egyedi vásárlások lehetősége pont azért van, hogy ha kimerült a pontod, elfogyott,akkor az esetleges napi begyűjtésekből még tudj haladni.. Arról nem is beszélve..hogy van egy csomó olyan terület, aminek a felkutatása.. teljesen értelmetlennek tűnik, első ránézésre is.. mire oda bevilágít bármi a félhomályba.. azt mondod.. (ha üres a mező) ..hogy ez is baromság volt.. pocsékba ment bármi.. ok...éés visszajutunk arra az elgondolásra, hogy ingyenes a játék..ha élvezni akarod... fizess érte...? .eléggé sok gyémántot eltapsoltam,,nem hozta meg a remélt eredményt... . :( .
 

WarriorKingu

Erős harcos
A Hamvas Főnix etetés hatása nem a városban összeszedhető tököknél látható. Azok etetés nélkül se változnak. Ha rámész magára a küldetés fülecskére, akkor ott kiírja, hogy mennyi Varázslatos összetevő jár egy feladatért. Az etetés hatására ez a szám nő meg, vagyis pl 1 küldetésért ha 57 összetevőt ad a játék, akkor ha a Főnixet megeteted, mondjuk 59 összetevőt kapsz. A város körül gyűjthető összetevőket ez semmiben nem befolyásolja. A lényeg az, hogy 2 százalékkal többet ad minden egyes esemény feladat.
Köszi!
 

Kira7

Veterán
Nem tudtál érdemben meggyőzni. szóval.. ha 2 gyertyát használok..akkor 7 mező?? milyen térképnél? ok..lehetnek spec esetek..ahol több mint 3 mezőt nyit ki..de az elhanyagolható... már azt is marhaságnak tartom, hogy a gyertyákat csak már bevilágított,félig árnyas területre lehet használni...
Nem az én feladatom meg győzni tégedet, te leírtál 1 véleményt én meg 1 másikat hogy lehet másképpen is használni stb.

Másfél nap alatt végeztem a feladatsorral,már csak a napi questeket csinálom. Vettem kupacos bástyát is..,ennek ellenére 2 pont kell,hogy lecsússzak az arany ligáról…mègis,hogy van ez?
Ez nem gyorsasági verseny ...az utolsó nap utolsó órájában hol állsz az a döntő a ligában.
 
Utoljára szerkesztve:

Susanh

Erős harcos
Ez nem gyorsasági verseny ...az utolsó nap utolsó órájában hol állsz az a döntő a ligában.
Tisztában vagyok vele,hogy nem gyorsasági verseny. Viszont sok ereklyés feladat esetleg épp nincs bajnoki na meg 1 tartomány felderítése is 4nap..
illetve magánéletemben is most épp házfelújítás/párommal való összeköltözés miatt tudtam,hogy nem sok időm lesz játszani,így a biztosra mentem ezért hamarabb lenyomtam a nagy városommal a feladatsort. A kicsi városommal azzal nagyon levagyok maradva a questtel illetve az egész vàros fejlesztésével is o_O
 

Sir Macy

Újonc
Mindenkinél ilyen sok az üres terület, vagy csak nálam? A játék grafikája gyönyörű, de lassan belefáradok a vánszorgásba: mire sikerül egy feladat sort végigcsinálnom, rendre üres mezőket nyitok. Kezd csalódásba és kínlódásba átmenni nálam ez az event :/
Szerbusz Brita!
Ha ez vigasztal (nem hiszem :( ), nem vagy egyedül. Egyrészt én is sorra használom el a fényforrásokat a NAGY SEMMI megvilágítására, másrészt, ha időnként találok is valamit - én pl. a mai napi nyereményt szerettem volna, készültem is rá - csak értéktelen dolgokat kapok - lassan abba fogom hagyni, mert ez így értelmetlen. Nagyjáből az Event felénél járhatok, 1 azaz egy! db napi nyeremény sikerült, az első nap elején - beetetés?
 

Brita

Újonc
Szerbusz Brita!
Ha ez vigasztal (nem hiszem :( ), nem vagy egyedül. Egyrészt én is sorra használom el a fényforrásokat a NAGY SEMMI megvilágítására, másrészt, ha időnként találok is valamit - én pl. a mai napi nyereményt szerettem volna, készültem is rá - csak értéktelen dolgokat kapok - lassan abba fogom hagyni, mert ez így értelmetlen. Nagyjáből az Event felénél járhatok, 1 azaz egy! db napi nyeremény sikerült, az első nap elején - beetetés?
SajnàlomÉn már nem is nézem a napi nyereményeket...
 

Amarie

Újonc
Sziasztok. A szellem farkasfalka jutalom honnan adódik? A napi exkluzív között nem látom. A rejtettek között sem. Köszönöm. Üdv. Amarie.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok. A szellem farkasfalka jutalom honnan adódik? A napi exkluzív között nem látom. A rejtettek között sem. Köszönöm. Üdv. Amarie.
Kedves Amarie!
A Szellemfarkas Falka a Királyi díjak közt található az esemény alatt.
 
Fent