• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Ködös Erdő

ElfAndie

Elf kid
A ködben rejtőznek az elvarázsolt cicusok, és más jutalomtárgyak, amiket próbálsz megtalálni ahhoz, hogy meglegyenek a fejlesztői az esemény főépületének. Nézd meg az esemény videóját youtube-on és mindent elmagyaráznak benne, van magyarat felirat is hozzá.
Közben látom megválaszolták Neked. Jó játékot. Tavaly nekem is nehezen ment először, ki kellett tapasztalnom rendesen ezt az új metódust. :D
Igen, ez egy picit rafkósabb játék, mint az eddigi eventek, nem boldogultam vele egyedül. Szerintem most már azért menni fog.
Köszi szépen, jó játékot neked is! :)
 

ElfAndie

Elf kid
Egész eddig próbálkoztam, kiléptem, kattintottam, beléptem, és semmi, mindez százszor. Nekem nem akarnak adni ☹
Azt javaslom, írj akkor a supportnak, ők rálátnak ezekre a folyamatokra. Én csak tippelni tudok, saját tapasztalat volt a város bezárása (először én sem léptem ki, persze nem is adott semmit).
Írj nekik itt: https://support.innogames.com/kb/Elvenar/hu_HU, biztos szívesen segítenek. :)
Ja, és minél hamarabb írj nekik, mert ezt a kezdőajándékot csak az event első napjaiban lehet átvenni. Ha most írsz, akkor még ma megoldódhat a gond, legkésőbb holnap, és így még időben vagy. :)
 
Utoljára szerkesztve:

ElfAndie

Elf kid
Az etetés hatása hol, vagy mikor látható, tapasztalható?
Én úgy tapasztalom, hogy a város körül elszórt cuccoknál (ami most ugye a tök). Tudod, amikor rákattintasz, akkor kiíródik, hogy az egy, két, esetleg három darabot rejt. Ha etetem a főnixet, többször kapok egy kattintásra egynél több tököt, gyakran kapok akár hármat is.
Nyilván ez egy-egy alkalommal nem sok, de ha az egész eventet nézzük, akkor össze lehet így szedegetni jónéhány tököcskével többet, ami viszont már számottevő mennyiség.
 

DeletedUser6543

Vendég
A teljesítendő feladatok egyikén vagyok kibukva.
Eleve rettenetesen irritálnak a tudáspont vásárlós feladatok.
Hozzá tartozik a játékhoz, jó, rendben van.
Elkezdődik az esemény, az 1. feladat természetesen tudáspont vásárlás. Nyelek egyet, tuti lesz még, no problem.
Ugyanazon az első napon kaptam egy következő tudáspont vásárlós feladatot, amit mára áttolva nagy duzzogva, de teljesítettem, erre a követlenül utána következő feladat ugyanaz!
Ezzel a lendülettel fejeztem be ezt az őszi ködös erdő nevű borzalmat.
És nem ez az első játék, amit pusztán emiatt offoltam.
Vannak választható teljesítések, legalább részben lenne alternatívája, könyörgöm!
Köszönöm, ha nem "falra hányt borsó" és esetleg bármi foganatja lesz a kifakadásomnak.
 

Sigrid

Tag
Azt javaslom, írj akkor a supportnak, ők rálátnak ezekre a folyamatokra. Én csak tippelni tudok, saját tapasztalat volt a város bezárása (először én sem léptem ki, persze nem is adott semmit).
Írj nekik itt: https://support.innogames.com/kb/Elvenar/hu_HU, biztos szívesen segítenek. :)
Ja, és minél hamarabb írj nekik, mert ezt a kezdőajándékot csak az event első napjaiban lehet átvenni. Ha most írsz, akkor még ma megoldódhat a gond, legkésőbb holnap, és így még időben vagy. :)
Köszönöm. Mit kellett volna kapni? Én a batyukat kerestem, de ha világítótesteket adtak, azt nem. Lehet, hogy megkaptam, úgy, hogy nem is vettem észre? Akkor nem lenne jó zargatni a supportot. Ti mit kaptatok?
 

ElfAndie

Elf kid
Köszönöm. Mit kellett volna kapni? Én a batyukat kerestem, de ha világítótesteket adtak, azt nem. Lehet, hogy megkaptam, úgy, hogy nem is vettem észre? Akkor nem lenne jó zargatni a supportot. Ti mit kaptatok?
100 db tököcskét küldenek, tudod, olyanokat, amiket a város környékén is lehet találni.
Ne add fel a reményt, írj a supportnak és remélhetőleg megkapod te is az ajándékot. :) Ha pedig esetleg megkaptad már, csak nem vetted észre, azt is meg tudják mondani. Szerintem nem fogják zaklatásnak venni, hiszen azért vannak, hogy segítsenek mindenféle gond megoldásában.
 

Susanh

Erős harcos
A teljesítendő feladatok egyikén vagyok kibukva.
Eleve rettenetesen irritálnak a tudáspont vásárlós feladatok.
Hozzá tartozik a játékhoz, jó, rendben van.
Elkezdődik az esemény, az 1. feladat természetesen tudáspont vásárlás. Nyelek egyet, tuti lesz még, no problem.
Ugyanazon az első napon kaptam egy következő tudáspont vásárlós feladatot, amit mára áttolva nagy duzzogva, de teljesítettem, erre a követlenül utána következő feladat ugyanaz!
Ezzel a lendülettel fejeztem be ezt az őszi ködös erdő nevű borzalmat.
És nem ez az első játék, amit pusztán emiatt offoltam.
Vannak választható teljesítések, legalább részben lenne alternatívája, könyörgöm!
Köszönöm, ha nem "falra hányt borsó" és esetleg bármi foganatja lesz a kifakadásomnak.

pedig a tudáspont vásárlás az egyik könnyen teljesíthető feladatok között van,szerintem mèg egész kicsi szinten is.
Az sem volt jobb,mikor random feladatsorunk volt aztán 3x egymás után adta be a 15-20 vízióporos feladatokat vagy mikor gyűjts 12 ereklyét aztán megint bead ereklyegyűjtőset,úgy hogy nincs bajnoki de haladnál az eventtel is,a felderített tartományokból kifogysz.. aztán a következő tartományod 4nap múlva lesz meg..
 

ElfAndie

Elf kid
Nem is tudom, a másik városomban nincs etethető főnixem, és ott több tököt kapok, mint itt, az etetéssel együtt :(
Azért köszi a választ, talán majd változik valami :)
Olyan értelemben random, hogy melyik alkalommal ad több tököt. Nálam is van, hogy mondjuk 4 tök látszik a város körül és annyit is tudok összeszedni. Más alkalommal meg a 4-ből kettőt megdupláz, egyet meg megtripláz. Ilyen értelemben nincs benne szabályszerűség, legalábbis én így tapasztalom. :)
Ráadásul egy zacskó kajával végigtolja a madár az egész eventet, még csak nem is nagy étvágyú, úgyhogy szerintem érdemes etetni.
 
Utoljára szerkesztve:

Susanh

Erős harcos
Tetszett az event..kár,hogy ilyen rövid volt a feladatsor:confused: hajtok a 280 szellemmacskás kék profilképre,de még csak 115 macskám van. Így meg napi feladatokból meg város széli gyűtögetésből..na meg,hogy van e macska a ködben vagy nincs..nem hiszem,hogy összejön majd:rolleyes:
 

Sigrid

Tag
100 db tököcskét küldenek, tudod, olyanokat, amiket a város környékén is lehet találni.
Ne add fel a reményt, írj a supportnak és remélhetőleg megkapod te is az ajándékot. :) Ha pedig esetleg megkaptad már, csak nem vetted észre, azt is meg tudják mondani. Szerintem nem fogják zaklatásnak venni, hiszen azért vannak, hogy segítsenek mindenféle gond megoldásában.
Köszi, akkor meg próbálom.
 

Sigrid

Tag
Tetszett az event..kár,hogy ilyen rövid volt a feladatsor:confused: hajtok a 280 szellemmacskás kék profilképre,de még csak 115 macskám van. Így meg napi feladatokból meg város széli gyűtögetésből..na meg,hogy van e macska a ködben vagy nincs..nem hiszem,hogy összejön majd:rolleyes:
Én is attól tartok, hogy már csak gyertyázgatva tapogatózhatok előre.
 

ElfAndie

Elf kid
Ez azért lehet, mert az teljesen véletlen és független az etetéstől. Rossz választ kaptál a kérdésedre. Az etetés hatása a feladatokért kapott batyuknál érezhető....2%-kal többet ad.
Lehet, hogy igazad van, bár az első feladatért én is ugyanakkora batyut kaptam, mint azok, akiknek nincs madaruk, és azóta 1-gyel emelkedik minden egyes feladatban a batyuban lévő tökök száma, ugyanúgy, mint mindenki másnak.
Szóval nem tudom, ez a 2 % hogyan jelentkezhetne a batyuknál, de legyen neked igazad.
Én azt vettem észre, hogy gyakrabban kapok a város környékén többszörös tököcskéket, mint a főnix előtt, úgyhogy ezt tulajdonítom a madár hatásának.
 

Putyika

Veterán
Én azt vettem észre, hogy gyakrabban kapok a város környékén többszörös tököcskéket, mint a főnix előtt, úgyhogy ezt tulajdonítom a madár hatásának.
De nem kell saját ötletből ilyen olyan észrevételek vagy megérzések alapján eldönteni, hogy mi egyes épületek tulajdonsága/hatása. Minden le van írva az épületek infójában. Ha rákattintasz a madárkára, akkor legalul láthatod, hogy meddig tart az etetés és mi a hatása.
 

ElfAndie

Elf kid
De nem kell saját ötletből ilyen olyan észrevételek vagy megérzések alapján eldönteni, hogy mi egyes épületek tulajdonsága/hatása. Minden le van írva az épületek infójában. Ha rákattintasz a madárkára, akkor legalul láthatod, hogy meddig tart az etetés és mi a hatása.
Kattinthatok rá, ott nem írja, hogy hol jelenik meg. Én a feladatok után kapott csomagok esetében nem vettem észre, hogy többet kapnék - ami egyébként egyértelmű, hiszen ilyen kis számoknak a 2%-a megjeleníthetetlenül kicsi. Ellenben észrevettem, hogy több cuccot kapok a város köré szórtakból. Az már lehet az event alatti összes töknek a 2%-a.
 

Putyika

Veterán
Kattinthatok rá, ott nem írja, hogy hol jelenik meg.
Ez van odaírva: "További esemény fizetőeszköz eseményküldetésekből."
De megnézheted másképp is. Ha megnyitod a feladatok ablakát és ráhúzod az egeret a batyura (amit kapni fogsz amikor kész a feladat), akkor ott kiírja, hogy mennyi az alap és mennyi pluszt ad az etetés hatására.
 

ElfAndie

Elf kid
Ez van odaírva: "További esemény fizetőeszköz eseményküldetésekből."
De megnézheted másképp is. Ha megnyitod a feladatok ablakát és ráhúzod az egeret a batyura (amit kapni fogsz amikor kész a feladat), akkor ott kiírja, hogy mennyi az alap és mennyi pluszt ad az etetés hatására.
Igen, eseményküldetésekből, hiszen arra kap az ember csomagokat, plusz az mutatja azt, hogy egyáltalán csinálja az eventet. Viszont ott képtelenség a 2%-ot hozzácsapni, egyrészt mert az egyes küldetésekért járó csomagokban lévő tökök száma kevés. Most olyan feladatot csinálok, amiért, ha kész lesz, kapok majd 45 tököt. Ennek a 2%-át hogyan csapod hozzá? Sehogy. A 45-nek a 2%-a 0,9. Másrészt mindig eggyel nő a következő feladatért kapható csomagban lévő tökök száma, ahogy azok esetében is, akik nem tartanak hamvas főnixet, tehát itt nem jelenik meg a 2 %. Az esti napi ajándék mindig 35, ott sem mutatkozik.
Itt csak az event során összesen kapható tökök 2 %-át lehet valahogy átadni, az meg máshol nem tud jelentkezni, mint a város körül. És igen, nyilván az elvégzett feladatok után jár, hiszen aki csinálja az eventet, az kapja a feladatok után járó csomagokat, amik ismeretében számolgathat a program, hogy mennyi plusz tököt oszt ki. De plusz tökök máshol nem jelentkeznek, csak a város körül.
 
Fent