• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser4917

Vendég
Ha elkezdődött egy bajnokság akkor már nem érdemes törölni a csodát , igaz ?
Arra gondolok, hogy olyankor már nem csökken az ellenség osztagmérete és az árukból is sok kell még .
 

GreenKnight

Veterán
A grafikusokat meg lehetne kérni, hogy az elkészült termeléseket a megfelelő épületen jelezzék és ne"valahol a városban"? A mellékelt képen a kristálymanu és a műhely termékei majdnem egymás mellett vannak. Olyan mintha a műhelyben készült volna a kristály.

1609709741895.png
 

Krisz31

Újonc
Sziasztok :)
Azt szeretném kérdezni hogy eddig minden event után volt egy testvériségi kaland ,ezt most ebben az évben is így lesz e ? Ha igen nem lehet e tudni róla hogy lesz e benne újabb változás ,vagy marad a tavaly megújított változat? Esetleg egy kezdési idő pont hogy kb mikor kezdődik?
Előre is köszönöm a válaszokat :)
Krisztina
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok :)
Azt szeretném kérdezni hogy eddig minden event után volt egy testvériségi kaland ,ezt most ebben az évben is így lesz e ? Ha igen nem lehet e tudni róla hogy lesz e benne újabb változás ,vagy marad a tavaly megújított változat? Esetleg egy kezdési idő pont hogy kb mikor kezdődik?
Előre is köszönöm a válaszokat :)
Krisztina
Kedves @Krisz31
Sajnos mi sem tudjuk még a következő Testvériségi Kalandok pontosan kezdődő időpontját, de amennyiben érkezik, itt a Fórumon és a Városokban is kapni fognak a játékosok tájékoztatást. Addig is kérjük légy türelemmel. Köszönöm.
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok :)
Azt szeretném kérdezni hogy eddig minden event után volt egy testvériségi kaland ,ezt most ebben az évben is így lesz e ? Ha igen nem lehet e tudni róla hogy lesz e benne újabb változás ,vagy marad a tavaly megújított változat? Esetleg egy kezdési idő pont hogy kb mikor kezdődik?
Előre is köszönöm a válaszokat :)
Krisztina
A bétások se jelezték még, ami nekem azt jelenti, hogy kb. 2 héten belül nem várható.
 

VednofQ

Felderítő
Sziasztok :)
Azt szeretném kérdezni hogy eddig minden event után volt egy testvériségi kaland ,ezt most ebben az évben is így lesz e ? Ha igen nem lehet e tudni róla hogy lesz e benne újabb változás ,vagy marad a tavaly megújított változat? Esetleg egy kezdési idő pont hogy kb mikor kezdődik?
Előre is köszönöm a válaszokat :)
Krisztina
A bétások se jelezték még, ami nekem azt jelenti, hogy kb. 2 héten belül nem várható.
Üdv,
holnap, kedd 01.12. indul Bétán a Testvériségi Kaland. Változásokat, újításokat majd kezdéskor és folyamatában látunk is tapasztalunk.
 

liliputy

Veterán
Sziasztok!
A városomban viszonylag sok kultúra bónuszt adó épület van, és így is csak 16217 az össz kultúrám. Nem igazán értem, hogy miért, pedig volna amit elbontanék helyhiány miatt. Mit csinálok rosszul, hogy most ennyire elapadt a kultúrám, ill. mivel tudnám növelni?
Előre is köszi a válaszokat. :)
 

44akos19

Újonc
Szervusz! Kb úgy néz ki a városod, mint az enyém. Nekem se sokkal több a kultúrám. A kívánságkutak tucatjaival értem el ezt is. Az apafák, stb. fel vannak fejlesztve a maximumra?
 

Natty

Felderítő
Sziasztok!
A városomban viszonylag sok kultúra bónuszt adó épület van, és így is csak 16217 az össz kultúrám. Nem igazán értem, hogy miért, pedig volna amit elbontanék helyhiány miatt. Mit csinálok rosszul, hogy most ennyire elapadt a kultúrám, ill. mivel tudnám növelni?
Előre is köszi a válaszokat. :)
Szia! Ajánlom az Elfeledett Őrtorony ősi csodát, ami megemeli a kultúra értékeket pacsizáskor. Valamint sok kis értékű kultúrát adó bónuszos helyett nagy értékűeket tegyél le.
 

liliputy

Veterán
Ajánlom az Elfeledett Őrtorony ősi csodát, ami megemeli a kultúra értékeket pacsizáskor. Valamint sok kis értékű kultúrát adó bónuszos helyett nagy értékűeket tegyél le.
Szia! Az elfeledett őrtorony eszembe sem jutott, de köszi az ötletet, megpórbálok helyet szorítani neki. A többi, lent lévő kultúrák többsége embert adó, igaz azok nem adnak sok kultúrát, de a szükség törvényt bont. Igazából nem tudom melyik ujjamat harapjam meg. ;)
 

Wiccara

Veterán
A többi, lent lévő kultúrák többsége embert adó
Szia,

belestem a kerítésen, nagyon szép városod van!
A mostani eventen a rák luxushotelek helyére lőjj valami hasonló méretű, kevés lakos-sok kultis kombós napidíjat ;)
A hajókhoz meg csak annyit: rengeteg manut fogsz elterepoltálni a raktárba.. nálam 9 manu, 17 lakóépület, 5 fegyvertár várja, hogy a sohavégetnemérős faj visszaadja a földjeiket.
 

liliputy

Veterán
belestem a kerítésen, nagyon szép városod van!
... akkor Téged láttalak amott a szélen kukucskálni, már azt hittem valami rabló akarja a városom kifosztani :eek::D:D:D
A mostani eventen a rák luxushotelek helyére lőjj valami hasonló méretű, kevés lakos-sok kultis kombós napidíjat
Hiába mondják mindig, hogy nem a méret a lényeg, hát dehogy is nem! ;) kisebb valamik kellenének, csakhogy ha raktárba rakom, akkor elfogy az amúgy is kevés munkásom, a vendégmunkások meg zárlat alatt vannak a vírus miatt, tehát ez nem igazán opció. Erről az új fajról meg is akarok nyilatkozni, szerintem még a következő évszázadra sem végzek vele, mert hely az nincs, :gyémánt:-ra meg mégsem invesztálok be.
Na mindegy, nem sírok tovább a válladon, mert már átázott a felsőd.
További szép estét, jó játékot! :)
 

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!
Pár napja bukkantam rá erre a játékra, nagyon tetszik a világa, a hangulata.
Regisztráláskor két világot ajánlott fel, egy elfet és egy emberit. Az előbbit választottam, közben felmerült bennem a kérdés, hogy van különbség a két játéktér között, vagy a választás is csak egy játék?
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok!
Pár napja bukkantam rá erre a játékra, nagyon tetszik a világa, a hangulata.
Regisztráláskor két világot ajánlott fel, egy elfet és egy emberit. Az előbbit választottam, közben felmerült bennem a kérdés, hogy van különbség a két játéktér között, vagy a választás is csak egy játék?

Szia. A játék alapja ugyan az. Az emberek és az Elfek nem a világot jelentik, hanem a fajt. Vagyis két civilizáció közül választhat. A két faj közötti különbséget főleg az épületek (Manufaktúrák, Lakóépületek, Műhelyek, Kulturális stb..) esetében lehet észre venni, fajonként eltérnek (kivéve az Eventes és Barkácsolhatóak, valamint idesorolható a 6. fejezettől a fajspecifikus épületek is). Ugyan ezen a néven indíthatsz egy új várost is, ahol szintén felkínálja a lehetőséget a játék, hogy melyik fajjal szeretnél játszani. Ott válaszhatod az Elfeket is.
 

ElfAndie

Elf kid
Szia. A játék alapja ugyan az. Az emberek és az Elfek nem a világot jelentik, hanem a fajt. Vagyis két civilizáció közül választhat. A két faj közötti különbséget főleg az épületek (Manufaktúrák, Lakóépületek, Műhelyek, Kulturális stb..) esetében lehet észre venni, fajonként eltérnek (kivéve az Eventes és Barkácsolhatóak, valamint idesorolható a 6. fejezettől a fajspecifikus épületek is). Ugyan ezen a néven indíthatsz egy új várost is, ahol szintén felkínálja a lehetőséget a játék, hogy melyik fajjal szeretnél játszani. Ott válaszhatod az Elfeket is.
Most elf vagyok, csak nem tudtam, elmulasztottam-e valamit, hogy nem az emberes világot választottam. Ezek szerint gyakorlatilag mindegy, melyik civilizáció képviselőjeként játszom.
Köszönöm szépen a válaszodat! :)
 

ElfAndie

Elf kid
Igazán nincs mit. Kellemes kikapcsolódást és sok-sok pozitív élményt kívánok. :)
Nagyon köszönöm. :) Most éppen elkezdtem játszani a karnevált is. Gondolom, a végére nem fogok jutni, de amíg eljutok, eljutok. Már megszereztem az Idős Hóembert, most a bővítéséért munkálkodom.
Szép napot, kellemes játékot neked is! :)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent