• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

molly72

Újonc
Sziasztok !
Azt szeretném meg kérdezni,hogy hol tudom a Mana könnyeket előállítani ?
Köszi előre is a választ
 

liliputy

Veterán
Sziasztok!
Úgy olvastam, hogy az eventeken nyert fejleszthető épületek az új fajoknál csak a kutatást követően fejleszthető tovább a királyi restaurációval. Ez csak a mostani eventes épületekre vonatkozik, vagy a korábbiakra is?
Előre is köszi a választ.
 

Mihaszna

Veterán
Tudomáson szerint amint átlépsz egy új korszakba, azonnal fejlesztheted az épülete(ke)t, nincs egyéb kutatási követelménye se a régieknek, se a mostaniaknak.
 

Mihaszna

Veterán
az új fajoknál csak a kutatást követően fejleszthető tovább a királyi restaurációval.
Öhm, majd el felejtettem. Lehet, hogy ezzel kapcsolatban olvastad azt, amit: ez egy valamire érvényes. A Varázslatos épületekre és manufaktúrákra. Ha átlépsz egy új korszakba, előbb ki kell kutatnod a Techfán a Lakóépületekre és Műhelyekre vonatkozó technológiát, s csak után engedi fejleszteni őket. Bár azokhoz Térkép kell, nem KR. :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Tudomáson szerint amint átlépsz egy új korszakba, azonnal fejlesztheted az épülete(ke)t, nincs egyéb kutatási követelménye se a régieknek, se a mostaniaknak.
Kedves @Mihaszna
Engedd meg, hogy ezt picit korrigáljam. Pl: a 17.ik fejezetnél, nem lehet azonnal fejleszteni sem a varázslatos épületeket, sem pedig a varázslatos műhelyeket az új faji belépést követően. Az Optimalizált fejlett épületek, és műhelyek kicsit később kaptak helyet a Technológia részben.
Ami érdekes lehet, hogy azon fejezeteknél, ahol nem felderítővel kezdődik a Techfa, ott nem lehet automatikusan fejleszteni a varázslatos épületeket .
 

Mihaszna

Veterán
Kedves Cyklon :)

liliputy
a Fejlődő épületekkel kapcsolatosan tett fel egy kérdést (egyel felette). A válaszom - amit tőlem idéztél - erre vonatkozik. Én is ludas vagyok, mert nem idéztem azt a szöveget/szövegrészt, amire válaszoltam, de liliputy tudta, hogy neki szól. :)

Szép napot, jó munkát. :)
 

DeletedUser4917

Vendég
A csodáktól nehezebb a bajnoki ?
Tehát ha mindet kitörölném olcsóbb lenne a tárgyalási költség ? ( természetesen csak elméleti kérdés )
 

DeletedUser6259

Vendég
Ez milyen vásárlási lehetőség ?
Kedves Ferenc ! :)
Nem tudom kinek dobja fel a rendszer. Mobilon van egy 3-ik opció is. Bevallom én a másodikat vettem meg a terület és az egységek miatt.
Hogy pontosan kinek jelenik meg ez a lehetőség, talán a Support Csapat tudná megmondani. :)
Üdvözlettel: venom
 

DeletedUser4917

Vendég
A boszorkány kunyhó barkácsolható ?
Minden eventes épület amit ereklyével lehet fejlődésre bírni barkácsolható ?
 

DeletedUser

Vendég
A boszorkány kunyhó barkácsolható ?
Minden eventes épület amit ereklyével lehet fejlődésre bírni barkácsolható ?
Ez egy szuper kérdés ! Talán csak a játékfejlesztők tudják rá a választ. De szerencsére van rá remény, bizonyítja ezt a macis event, ahol élő kapcsolásban kértük jópáran őket egy új macis eventre. Bízom benne hogy ezt tendenciát folytatni fogyják. Persze itt volt a főnixek esete is.
Vesd fel ötletként szerintem és talán ismét kiharcolja a Support csapat hogy ez lehetővé váljon. Egy próbát megér. :) Vagy egy körkérdés a facebookon azz Elvenar Group csoportban felvetni ezt. Ott azért talán többen is csatlakoznának. Ez persze csak elmélet, érdemes megpróbálni. Magányvélemény hangzott el.
 

Wiccara

Veterán
A boszorkány kunyhó barkácsolható
Szia, az lesz majd kb fél év múlva talán. A régebbi nyermények jelennek meg a barkácsban, azért, hogy az új játékosok is "megszerezhessék". Ennek azonban nem feltétlenül kell bedőlni, mivel fejlesztőt hozzá elég nehézkes gyűjteni. ( lásd főnix, vagy holdmedve konvertálások).
Egy megfelelő event 8 ereklyéje átkonvertálva ad 4-et..
 

DeletedUser

Vendég
Én is szeretnék kérdezni valamit. Ahogy hallottam ez a kastély a tavalyi Halloweeni event főépülete volt.
Most meg betették napidíjba. Bár picit lebutítva. Ki tudja mi jár a játéktervezők fejében. :)
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Wiccara !
Elnézést de pont a kérdés maradt ki. Épp Syntex válaszát olvastam a játék priorításairól. A konkrét kérdés az volna hogy minden eventes főépület lesz e x idő után barkácsolható, vagy csak azok amik segitenek a bajnokságban, s a toronyban? Lásd medvék és főnixek.
Bár a májusfa alap kilóg a sorból ezt elismerem.
 
Fent