• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser3629

Vendég
Sziasztok!

470-nél megállt a városbővítési lehetőség. Hogyan tudok tovább terjeszkedni?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Boldog Új Évet kívánok nektek valamint minden kedves játékosnak is!
 

omicroy

Újonc
Bosszankodok!
Mert ilyet még nem tapasztaltam....
Bajnokság, első forduló, 8. tartomány, ezt kéri 1 harc helyett: 12000 acél, 2900 tekercs, 8800 drágakő.
Ilyet a 2.-3. fordulónál szokott kérni, nem az elején.
Valószínű 2019 így indul. :)
Itt a kép!
upload_2019-1-1_21-23-36.png
 

DeletedUser4505

Vendég
Sziasztok!
A téli piac készletem minden tagja megvan és mégsem működik teljes kapacitáson. miért? előre is köszi
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok!
A téli piac készletem minden tagja megvan és mégsem működik teljes kapacitáson. miért? előre is köszi
Szia,
Valószínűleg nem megfelelően vannak elhelyezve...
Ha a vaskos fagyott fa van középen, az elején csatlakoztatva hozzá a stand, és a körhinta, majd a hosszú oldalaira, hozzáérve az elsőkhöz a maradék kettő(nem tudom hirtelen a nevüket :)) akkor mindegyik a max bónuszát adja. :)
 

DeletedUser4520

Vendég
Sziasztok!
Az első fejezetben járok, a Storyline Quests 49. lépésénél és még nincs 2. segítőm. Hallottam, hogy van 2. segítő és pörgethető feladatsor.
Mikor várható a megjelenése ?
 

DeletedUser4520

Vendég
Közben tárgytalanná vált a kérdésem. Az 53. quest teljesítése után megjelent a 2. segítő :)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv.
Van értelmes magyarázat arra, hogy a 4. fejezetben a 10. városbővítés mitől kerül 60tp-be? Kicsit sokallom, pláne hogy előtte 35 utána 38...
 

DeletedUser3

Vendég
Üdv.
Van értelmes magyarázat arra, hogy a 4. fejezetben a 10. városbővítés mitől kerül 60tp-be? Kicsit sokallom, pláne hogy előtte 35 utána 38...
Ez most egy ugyanolyan kérdés, hogy miért kerül csak 49TP-be a Fejlett Drágakő-manufaktúra, amikor a közvetlen előtte lévő Fejlett Felderítők 70 TP? Kicsit kevésnek tartom...

A TP számok határozzák meg a játék előrehaladásának sebességét, ezért van rájuk szükség, egyes helyeken jobb a gyorsabb haladás, máshol nem.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy mikor lesznek testvériségi kalandok?
 

DeletedUser

Vendég
Ez most egy ugyanolyan kérdés, hogy miért kerül csak 49TP-be a Fejlett Drágakő-manufaktúra, amikor a közvetlen előtte lévő Fejlett Felderítők 70 TP? Kicsit kevésnek tartom...

A TP számok határozzák meg a játék előrehaladásának sebességét, ezért van rájuk szükség, egyes helyeken jobb a gyorsabb haladás, máshol nem.
Tehát nincs :D Nem számít csak érdekelt volna a logikája.
 

DeletedUser4456

Vendég
Sziasztok.
Olvastam h szokott lenni itt a fórumon is olyan játék amiért lehet gyémántot kapni. Ez milyen időközönként van illetve mikor lesz a következő? És hol találom majd?
Köszönöm :)
 

DeletedUser4332

Vendég
Hali.

Néha szoktak bedobni területvásárlási kedvezményeket, a legutóbbi 10%-os volt. Ezeknél mindig ennyit ad, vagy van amikor még engedékenyebb a rendszer?


Ez milyen időközönként van illetve mikor lesz a következő?

Véletlenszerű. Itt mindig bejelentik, de a játékban nem mindig, ezért célszerű néha fellépni ide, hogy nagyjából képbe legyetek.
 
Sziasztok!
Amuniknál tartok és a küldetés 12 épület 4. szintre fejlesztését kéri. 10 kész van de nincs elég presztizs a maradék befejezéséhez. Minden épületem lent van szerintem ami presztizst ad. Hogy tudok még presztizshez jutni?
Előre is köszönöm a segítséget!
 
Fent