• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser1259

Vendég
Igen. Maximum 700% növelés lehetséges. :)
Pici korrekció,ha nem bánod.
Ehhez a 700%.hoz jön még 101% amit a Hegyi Csarnok biztosít az Elfeknél.Igy a csoda maximális elérésével(20-as szint-jelenleg) 801% lesz az ereklye bónusza a játékosnak.Tehát nagyon érdemes megépíteni ez a szuper csodát!!!
Köszönöm mindkettőtök válaszát :) A Hegyi csarnok bónusz növelését tudtam :D Csak magáról a bónusz max. értékéről nem tudtam
 

Dennisor

Újonc
Sziasztok!

A kutatásban elméletileg lehetőségem lesz a fejlett felderítők láda "nyitására". A technológia aktiválásának költségéből hiányzik még némi nyersanyag. Ha beszerzem a hiányzó nyersanyagot és kinyitom a ládát, az előtte lévő még nem kutatott technológiákat is ki tudom még később kutatni? Vagy addig ne nyissak ládát amíg nincs minden technológia kifejlesztve?

Más, a kereskedőnél csupán 8 ajánlatot látok. Ez lesz majd több is? Illetve van valamilyen távolság, ami miatt nem látok többet?

Sry a kérdésekért, 2 napja kezdtem a játékot, a választ előre is köszönöm!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser256

Vendég
Sziasztok!

A kutatásban elméletileg lehetőségem lesz a fejlett felderítők láda "nyitására". A technológia aktiválásának költségéből hiányzik még némi nyersanyag. Ha beszerzem a hiányzó nyersanyagot és kinyitom a ládát, az előtte lévő még nem kutatott technológiákat is ki tudom még később kutatni? Vagy addig ne nyissak ládát amíg nincs minden technológia kifejlesztve?

Más, a kereskedőnél csupán 10 ajánlatot látok. Ez lesz majd több is? Illetve van valamilyen távolság, ami miatt nem látok többet?

Sry a kérdésekért, 2 napja kezdtem a játékot, a választ előre is köszönöm!
Szia!

Igen, visszamenőleg is tudsz majd kutatni :)
A kereskedőnél lévő ajánlatok száma attól függ, hogy a hozzád közel lévők mit s mennyit raknak ki. A hozzád legközelebb lévő azt hiszem, 200 (javítsatok/erősítsetek meg, kérlek!) játékos ajánlatait látod, és ezek közül azokét tudod 50%-os felár nélkül elfogadni, akiket már felfedeztél (zöldek a térképen), illetve ezeken felül testvériséged tagjaival tudsz kereskedni :)
 

DeletedUser

Vendég
A hozzád legközelebb lévő azt hiszem, 200 (javítsatok/erősítsetek meg, kérlek!) játékos ajánlatait látod
Igen, ezt a 200-at mondta valaki itt a fórumon.
Én úgy tudtam, azokét látom, akik már "elértek"/kikutattak engem
Ez biztos, h nem így van, olyan kicsikkel is tudok kereskedni, akiket még én sem fedeztem fel, nemhogy ők engem. :)
Mintha a felfedezett területemtől is függene, hányat, de ezt nem tudom bizonyítani, ahogy nagyobb vagyok, egyre messzebbre látok, én úgy érzem, de nem tudom. :)
 

DeletedUser1322

Vendég
A hozzád legközelebb lévő azt hiszem, 200 (javítsatok/erősítsetek meg, kérlek!) játékos ajánlatait látod
Én is így tudom.
Mintha a felfedezett területemtől is függene, hányat, de ezt nem tudom bizonyítani, ahogy nagyobb vagyok, egyre messzebbre látok
Én már nagyon régóta csak azokkal tudok kereskedni akiket felfedeztem.A felfedezett területem peremén lévőket nem látom a piacon,hiába vannak 1 tartománnyira attól hogy felfedezzem őket mégsem látom őket,nemhogy még a messzebb lévőket.Bőven 200 fölött vagyok,gondolom ez az oka.
 

Jutka50

Újonc
Sziasztok!
1 hete kezdtem el a játékot de most megakadtam mert nem tudom hogyan kell Mágusnaplót készítenem.
Ha valaki tudja kérlek segítsetek.
Előre is köszönöm
 

DeletedUser1893

Vendég
Kedves Elfek és Emberek,

Itt lehet beszélgetni az 1.27-es frissítésről és az Ősi Csodák újradolgozásáról.

Üdvözlettel:
Az Elvenar csapata

Kedves Hoshi!
Olyan probléma lépett fel az egyik "testvéremnél", hogy meg volt egy bizonyos szinten, és egy ideje csak nulláról tudja indítani a játékot... Tehát V. szinten volt, és most az elejéről kellett kezdenie az egészet. A játékos neve pocok26 Várom válaszod, köszönettel...
 

DeletedUser1961

Vendég
Kedves Hoshi!
Olyan probléma lépett fel az egyik "testvéremnél", hogy meg volt egy bizonyos szinten, és egy ideje csak nulláról tudja indítani a játékot... Tehát V. szinten volt, és most az elejéről kellett kezdenie az egészet. A játékos neve pocok26 Várom válaszod, köszönettel...

Kedves @Laci55 !

Kérlek, szólj pocok26-nak, hogy nyisson egy support jegyet, mert csak így tudjuk megoldani a problémáját.
 

DeletedUser1701

Vendég
A supporthoz eljuthatsz innen a fórum fő oldaláról úgy, hogy az avatárod alatt találsz egy gyorslinkek részt, az 5. sorra kell kattintanod. A beadott oldalon megadod a felhasználó neved és a jelszavad, majd a sárga négyzetben a "Lépj kapcsolatba velünk" részre klikkelsz és egy levélben leírod a problémát, majd elküldöd nekünk. Vagy a játékon belül a városodban egy üres területre jobb egérgombbal kattintasz, a felugró kis ablak 3. sorában találod a supportot. A folyamat innen ugyanaz, mint a fentebb leírtak.
 

DeletedUser1893

Vendég
A supporthoz eljuthatsz innen a fórum fő oldaláról úgy, hogy az avatárod alatt találsz egy gyorslinkek részt, az 5. sorra kell kattintanod. A beadott oldalon megadod a felhasználó neved és a jelszavad, majd a sárga négyzetben a "Lépj kapcsolatba velünk" részre klikkelsz és egy levélben leírod a problémát, majd elküldöd nekünk. Vagy a játékon belül a városodban egy üres területre jobb egérgombbal kattintasz, a felugró kis ablak 3. sorában találod a supportot. A folyamat innen ugyanaz, mint a fentebb leírtak.

Aki facebook-ról csatlakozik a játékhoz, annak is ugyan ez a menet?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok :) Nehéz helyzetben vagyok ismét. Mindjárt az orkok végénél tartok, erre előjönnek nekem a tündéres feladatok, méghozzá nem elutasítható formában. Korábban ez ugyanígy volt a törpökkel. Már rég tündéres voltam, már rég eladatták a portálomat és újra jöttek a törpök. Akkor "csak" egy feladatban, most viszont sorozatban jönnek. Újra felépítettem a tündiportált, a napsugárfarmot - na neeeeeeem :( Most mit tehetek? Nem szeretném kombóban csinálni az orkokat a tündérekkel, mármint újra a tündéreket. Ki lehet ezt kerülni valahogy?
 
Fent