• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser1519

Vendég
Titkon (vagy nyíltan?) ezzel is azt sugallják, hogy ne siessünk. Sok TP-ot a fejlődés érdekében ne vásároljunk, mert később csak nézegethetünk...
Én eddig sosem vásároltam tp-t (talán két eventen kívüli feladatot leszámítva), de szerintem így is rendesen megy fel az ára.
 
Sziasztok!
Kikutattam az ork gyülekezőhelyet, és kiraktam a városba, de előtte ugye tologattam ide-oda az épületeket, de sehogy sem tudtam uttal összekötni őket, ezért megszakítottam az ork gyülekezőhely építését, természetesen az eltűnt a városomból, elpakoltam amit kellett, nosza vissza a gyülekezőhely kirakása városba ........ és felfalta az összes 3400 gombámat :mad::mad::mad::mad:, amit kínkeservesen összeszedtem.:(
A kérdésem a következő: ez így jogos? az aranyat visszaadta, a gombát miért nem? Szerintem ez nagyon nem jó így!!!!!;);););)

Most írtam a Supportnak, úgyan így jártam az Acél-feldolgozóhellyel, eltűnt 2000 manakönnycsepp, :eek: az is nagyon nehezen jön össze. :(
Szerintem ez igazságtalan, ezen javítani kellene.
Nálam el sem tudott kezdődni az építés út hiányában.
Ha minden mást visszakaptam, akkor a Manakönnyeket miért nem?
Tudja valaki erre a választ? :)

Sziasztok, kaptam választ a Supporttól, nem figyeltem, mert kiírja, hogy eladásnál mit kapok vissza.
Ennyi, nem számít. Szép estét! :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1695

Vendég
Én egy olyan dolgot szeretnék kérdezni, hogy az épületek forgatása megoldott e már? Mert lehet hogy lenne helyen pl az egyik épületnek ha el lehetne forgatni, de ha nem lehet forgatni akkor nem.
 

DeletedUser256

Vendég
Konkréran semmi esély nincs rá, a fejlesztők több kérdezz-felelekben is elmondták ezt, hogy "ne egyszerűsítsük le a játékot egy fagolyó szintjére" :D
 

DeletedUser1705

Vendég
Sziasztok nekem egy olyan jelenségem van hogy már az orkokhoz elértem és a portál is felépitve és akkor feladatként ilyent kapok ismét hogy készítsek törp portált jó megtettetem utána a gránit bánya és tovább a feladatok de ezeket én már elvégeztem mit tudok ilyenkor tenni mert a feladat nem törölhető. Köszönöm a válaszokat előre is
 

DeletedUser1637

Vendég
Sziasztok nekem egy olyan jelenségem van hogy már az orkokhoz elértem és a portál is felépitve és akkor feladatként ilyent kapok ismét hogy készítsek törp portált jó megtettetem utána a gránit bánya és tovább a feladatok de ezeket én már elvégeztem mit tudok ilyenkor tenni mert a feladat nem törölhető. Köszönöm a válaszokat előre is
Elhanyagoltad a küldetéseket, ezért vannak ilyen kéréseid most. :)
Nincs más lehetőség, mint hogy igyekszel ezeket teljesíteni. ;)
 

DeletedUser

Vendég
utána majd megint a tündéreket is
Igen, minden népnek megvan a maga portálja. Amikor befejezel egy fejezetet, adott népét elbontod, és a következő fejezetben miután kikutattad az új portált, azt is megépíted majd. Azért van erre szükség, mert minden portál más más, csak az adott népre jellemző árukat tudja tárolni. Na és így változatosabb is a játék, hogy folyamatosan cserélődik a portál. ( s persze, sorban, minden népnél ki kell fejlesztened első szinttől négyesig.)
 

bere007

Veterán
de ezeket én már elvégeztem

Ha biztos vagy benne, hogy elvégezted ezeket már korábban és másodszor kéri, akkor írj a supportnak a játékban, mert akkor valami hiba van nálad. De ha nem végezted még el, akkor ez van.

szerk.: elvégzés alatt azt értettem, hogy a feladat kérte már egyszer és meg lett oldva a feladat és úgy kérte mégegyszer.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1637

Vendég
A portálok megépítését csak egyszer kéri a feladatsor, tehát lemaradtál velük, ezért kéri most. :)
Csak ismételni tudom magamat. A feladatokat vinni kell folyamatosan, vagy nem, és lemarad valaki, de akkor azzal számolni kell, ha később mégis úgy dönt, hogy szeretné folytatni, akkor olyan feladatokat (is) kér a feladatsor, amiket már régen megtett, és lesznek köztük visszautasíthatatlanok is. ;)
 
Fent