• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Talán kissé kényes a kérdés, de engem "BIZONYOS OKOKBÓL" nagyon érdekelne, hogy a chatan folyó beszélgetés lehet e szabályellenes?
Olvasgatja vagy ellenőrzi e T. üzemeltető az ott folyó beszélgetéseket?
Vagy az - mint olyan - már magánbeszélgetésnek minősül?
Én minap tapasztaltam pl., hogy bizonyos szavakat ha beírok, csillagokat jelez ki. ;)
 
Sziasztok!
Tud valaki válaszolni arra a kérdésre, hogy az eventnél miért írják, hogy "Teljesíts legalább 6 feladatot", ha nem adnak érte semmit ?
Ott van, hogy 12-tőt kell azért az ajándékért, de akkor minek a 6???
Előre is köszönöm bárki válaszol.
Csodás napot! :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Tud valaki válaszolni arra a kérdésre, hogy az eventnél miért írják, hogy "Teljesíts legalább 6 feladatot", ha nem adnak érte semmit ?
Ott van, hogy 12-tőt kell azért az ajándékért, de akkor minek a 6???
Előre is köszönöm bárki válaszol.
Csodás napot! :D

Mert a múltkori eventnél is voltak remek élírások a feladat szövegnél, azt nézd amit az alsó indikátor mutat. Az 90%-ban szinte biztos.
 
sziasztok! több kérdésem is lenne:
- hogyan költhetem el a pénzem?
- hogyan szerezhetek lakosságot?
- hogyan jutok el a kereskedőhöz, ahol tudok pl. márványt vásárolni?
 

Vanek

Veterán
sziasztok! több kérdésem is lenne:
- hogyan költhetem el a pénzem?
- hogyan szerezhetek lakosságot?
- hogyan jutok el a kereskedőhöz, ahol tudok pl. márványt vásárolni?

- Ha az aranyakra gondolsz, akkor: épületek építése, fejlesztése; techfán kutatások; térképen felderítések; de ha ezekre éppen nem tudsz költeni, mert éppen úgy állsz, akkor a piacon tudsz belőle nyersanyagot venni (némi felárért) vagy tudsz belőle TP-t is venni.
- Építesz lakóépületet, vagy továbbfejleszted a jelenlegieket
- Ki kell kutatni a techfán a kereskedőt, majd meg kell építeni az épületét. Onnantól használható (akár úgy is, hogy közvetlenül rákattintasz az épületre, de úgy is, hogy az alsó menüsorban megkeresed a megfelelő ikont, amire szintén kattintani kell).
 
- Ha az aranyakra gondolsz, akkor: épületek építése, fejlesztése; techfán kutatások; térképen felderítések; de ha ezekre éppen nem tudsz költeni, mert éppen úgy állsz, akkor a piacon tudsz belőle nyersanyagot venni (némi felárért) vagy tudsz belőle TP-t is venni.
- Építesz lakóépületet, vagy továbbfejleszted a jelenlegieket
- Ki kell kutatni a techfán a kereskedőt, majd meg kell építeni az épületét. Onnantól használható (akár úgy is, hogy közvetlenül rákattintasz az épületre, de úgy is, hogy az alsó menüsorban megkeresed a megfelelő ikont, amire szintén kattintani kell).


A kutatásnál megcsináltam a kereskedőt 19 valamiért, de nem tudom milyen az épülete. Milyen gombra kell kattintani? Lent van egy kalapács, egy könyv, egy földgömb és egy zsák. Ezek nem a kereskedő gombjai. Most van valami Wonkys játék, de oda sem jutok el. Bocs, de a játékszabályt olvasva sem leszek tájékozottabb itt a dolgokról.
 

DeletedUser

Vendég
A kutatásnál megcsináltam a kereskedőt 19 valamiért, de nem tudom milyen az épülete. Milyen gombra kell kattintani? Lent van egy kalapács, egy könyv, egy földgömb és egy zsák. Ezek nem a kereskedő gombjai. Most van valami Wonkys játék, de oda sem jutok el. Bocs, de a játékszabályt olvasva sem leszek tájékozottabb itt a dolgokról.
A kalapácsra és azon belül az alapvető épületeknél van a Kereskedő építése. És ha az felépült, akkor lesz majd lent egy mérleges gomb.
A Wonkyshoz pedig úgy, hogy bal oldalt a bajszos-cilinderes ember képére kattintva látod mindig az aktuális feladatot.
 

DeletedUser416

Vendég
igen de a hegyen is volt három nagy épület én nem arra gondolok amit fejlesztek ha nem ami disz volt a városnak

de ez nem csak nálam van mert megnéztem a szomszédokat is nekik is üres a hegyoldal és hiányoznak diszes ősi csoda épület nagyitott változatai
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erica

Veterán
de ez nem csak nálam van mert megnéztem a szomszédokat is nekik is üres a hegyoldal és hiányoznak diszes ősi csoda épület nagyitott változatai
Szia
Állítsd be kérlek a beállításoknál,a Város grafikai minőségét,minimum közepesre,és visszajönnek az elveszett csoda avatarok. Utána frissítsd le az oldalt,és ott lesznek újra.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, tegnap este kezdtem a játékot és el is akadtam :( Az történt, hogy figyelmetlenségembe nem ért el az út a fő épülethez így mikor neki álltam a ragyogó jelzőlámpának nem tudtam tovább lépni. pirossal kivan írva, hogy hiányzó út 3 gyémánt de nem tudom megvenni. Hogy juthatok tovább? Válaszokat előre is köszönöm.
 
Fent