• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser1264

Vendég
Hivatalos válasz: (ha ki lesz moderálva ,ha nem)

Játékhiba, a holnapi frissítés remélhetőleg megoldja.

(személyes megjegyzés: a harcolhatatlanságot én már ma este megkaptam, ettől nem villanyozódtam fel különösképpen)
köszi az infót

"Kedveseim, ma mindenki szaladjon és gyűjtsön annyi virágot a mezőn, amennyit csak tud, mert holnaptól tüskebokrokon kell átverekednetek magatokat értük. Ja, te ott sanimi, meg... meg te is ott woommi, és... ti is ott néhányan... ti csak maradjatok veszteg a feneketeken! Ti csak holnap indulhattok. Talán."
 

DeletedUser

Vendég
Megpróbáltam elhasználni az összes egységemet, de nem sikerült. :D Én csak a bajnokságban és auto-harcban használtam eddig a csapatokat, most feloldottam az összes lehetséges tartományomat, de maradtak így is harcosok. Ha egy kicsit késik az új verzió, talán még belefér néhány haláleset. ;) De különben meg olyan távoli helyekre eljutottam a bajnokságban, mint eddig sosem (és ezután sem), nagyon érdekes kaland volt. :cool:
 
Sziasztok!
Nagyon rég jártam erre, de ma felbosszantottak azzal, hogy olyan kötelező feladatot kaptam, ami a Techfa végén van.
Még elég messze vagyok hozzá és nem tartom helyesnek az ilyen feladatot, mert nem teljesíthető, csak sokára.
Addig viszont csak egy marad amit lehet teljesíteni.
Nagyon lassú a játék e nélkül is, mindig hiányzik valami, szépen kúszom hátrafelé - gondolom nem vagyok ebben egyedül.
Fentiektől függetlenül vidám napot! :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Nagyon rég jártam erre, de ma felbosszantottak azzal, hogy olyan kötelező feladatot kaptam, ami a Techfa végén van.
Még elég messze vagyok hozzá és nem tartom helyesnek az ilyen feladatot, mert nem teljesíthető, csak sokára.
Addig viszont csak egy marad amit lehet teljesíteni.
Nagyon lassú a játék e nélkül is, mindig hiányzik valami, szépen kúszom hátrafelé - gondolom nem vagyok ebben egyedül.
Fentiektől függetlenül vidám napot! :D

Kitartás,vagy három dolog kell ehhez a játékhoz...;-)
 
Vanek teljesen igazad van!!!
Úgy látszik elfáradtam, nem jutott eszembe.
Költöttem valamennyit, mint minden játékra, de nem vittem túlzásba, inkább területre. (alapból türelmetlen vagyok)
Majd alakul minden. Szép estét! :)
 

DeletedUser

Vendég
A játékkal kapcsolatos apróbb, egyszerű választ igénylő kérdéseiteket ide írhatjátok, s remélhetőleg gyorsan vagy a csapat, vagy valamelyik játékos megválaszolja.

Ha egy olyan kérdést, vagy problémát vetsz föl, melyre hosszabb beszélgetés alakulna ki, engedélyezett új téma nyitása is.

Ha kérhetjük a kérdéseitek legyenek egyértelműek
Sziasztok!
Nem tudom mi történt tegnap óta , lényegesen kevesebb egységet tudok képezni , felére csökkent a támadó sereg max. létszáma :( . Mi lehet az oka?
 

DeletedUser

Vendég
Hivatalos válasz: (ha ki lesz moderálva ,ha nem)

Játékhiba, a holnapi frissítés remélhetőleg megoldja.

(személyes megjegyzés: a harcolhatatlanságot én már ma este megkaptam, ettől nem villanyozódtam fel különösképpen)
Sziasztok!
Nem tudom mi történt tegnap óta , lényegesen kevesebb egységet tudok képezni , felére csökkent a támadó sereg max. létszáma :( . Mi lehet az oka?
 

Erica

Veterán
Sziasztok!
Nagyon rég jártam erre, de ma felbosszantottak azzal, hogy olyan kötelező feladatot kaptam, ami a Techfa végén van.
Még elég messze vagyok hozzá és nem tartom helyesnek az ilyen feladatot, mert nem teljesíthető, csak sokára.
Addig viszont csak egy marad amit lehet teljesíteni.
Nagyon lassú a játék e nélkül is, mindig hiányzik valami, szépen kúszom hátrafelé - gondolom nem vagyok ebben egyedül.
Fentiektől függetlenül vidám napot! :D
Ugyan Baba..ilyeneken mérgelődni.....lassan végéhez érek a randa Orkoknak,és mi a második feladatom??-Legyen a Tündér Portál 4-es szinten.
Szerinted mikor lesz??Majd tavaly nyáron.....valamikor .:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser247

Vendég
Sziasztok!
Hoshi köszi az infót:D...én nem is akartam elhasználni az egységeimet,sőt állandóan termeltem őket...ma meg nagyon megörültem,hogy fele idő alatt lehet, remélem nem hiba:rolleyes:..és az autó.harcban is sikereim voltak;)

Ugyan Baba..ilyeneken mérgelődni.....lassan végéhez érek a randa Orkoknak,és mi a második feladatom??-Legyen a Tündér Portál 4-es szinten.
Szerinted mikor lesz??Majd tavaly nyáron.....valamikor .:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D:D:D:D
Erám, én az orkoknak egy év múlva érek a végére:(...ezek a gombák:eek:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent