• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

GreenKnight

Veterán
Szia! Mozzilla, 1 hetes a gépem, gondolom a legújabb Flash van rajta.
Tudod 1 hét alatt mennyi vírust és egyéb kártevőt lehet beszedni? :D Arról nem is beszélve, hogy ez így nem releváns információ, mert láttam én már zsír új, de rosszul telepített gépet is. A verziókat pedig jó lenne tudni, mert anélkül nincs mire érdemben válaszolni. Első körben próbálj meg egy Chrome-ot, mert annak van beépített Flash playere.
 

DeletedUser1233

Vendég
Sziasztok
Az után érdeklődök tudjátok e hogy lehet beállítani hogy lássam a testvériségből ki van fennt online?
 

DeletedUser931

Vendég
Sziasztok
Van egy feladatom...de az istenért nem akar készen lenni.
-szerezz meg 3-at az értékes Bónuszos ereklyédből.Namár most nekem ez a Drágakő.(lenne)Tegnap kikutattam egy drágaköves tartományt,és 3 ereklyét szereztem,,de nem írta jóvá.Akkor most mit is kell megszereznem??Tudja valaki?
Válaszokat előre is köszönöm.
G.
 

DeletedUser379

Vendég
Szia

Ez már másnak is okozott gondot, a megnevezés sztem egy kicsit fura, de:
Bónuszos ereklyék: deszka, márvány, acél
Értékes bónuszos ereklyék: tekercs, kristály és selyem
Ritka bónuszos ereklyék: varázspor, drágakő és elixír.

Tehát amire neked most szükséged van a küldihez, az tekercs, kristály vagy selyem, attól függően, hogy a három közül nálad melyik a bónuszos.
(térkép alapján úgy látom nálad ez a selyem lesz)
 

DeletedUser931

Vendég
Szia

Ez már másnak is okozott gondot, a megnevezés sztem egy kicsit fura, de:
Bónuszos ereklyék: deszka, márvány, acél
Értékes bónuszos ereklyék: tekercs, kristály és selyem
Ritka bónuszos ereklyék: varázspor, drágakő és elixír.

Tehát amire neked most szükséged van a küldihez, az tekercs, kristály vagy selyem, attól függően, hogy a három közül nálad melyik a bónuszos.
(térkép alapján úgy látom nálad ez a selyem lesz)
Szuper vagy!!Nagyon köszönöm.Most kikutattam egy selymest,remélem működni fog.Ha nem,akkor feladom.:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Sziasztok!
Hol és hogyan tudok orkokat létrehozni? Már van portálom, gombafarmom, és a párzóhelyet is kikutattam és aktiváltam. Tartományok meghódításánál már kéri őket tárgyalási költség címén, én meg csak bámulok ki a fejemből :(:eek:
Előre is köszi a segítséget! :)
 

DeletedUser3

Vendég
Szuper vagy!!Nagyon köszönöm.Most kikutattam egy selymest,remélem működni fog.Ha nem,akkor feladom.:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
Ha esetleg ez sem működne, írj nekünk a supporton és megnézzük, mi a baj a küldetéssel, és jóváírjuk nálad. :)

Sziasztok!
Hol és hogyan tudok orkokat létrehozni? Már van portálom, gombafarmom, és a párzóhelyet is kikutattam és aktiváltam. Tartományok meghódításánál már kéri őket tárgyalási költség címén, én meg csak bámulok ki a fejemből :(:eek:
Előre is köszi a segítséget! :)
Az Orkok Fegyvertár (Párzóhely) épületében tudod őket képezni. Ez a 20-as szintet és a feletti szinteket jelenti.
 

DeletedUser379

Vendég
mi a baj a küldetéssel
vszínűleg a küldivel semmi baj.
arról lehet szó, h ilyen titulussal: ritka és értékes ereklye, sehol az égvilágon nem találkozik az egyszeri játékos, csakis ebben a küldiben.
ebben a formában se a wikiben, sem sehol máshol nem olvashatjuk, így kénytelen a játékos kitalálni, h vajon melyik-melyik.
és mivel nem jelenik meg egyszerre a 3, hanem egymás után, még dönteni sem tud, mert sorban haladva nincs miből.

vagy jön még másik 100 jatékos aki így jár, vagy akár egyszerűen át is írhatnátok végre a küldiben a szöveget olyanra h pl. 1.2.3. szintű, v mittudomén...amiből tudható h mit kér a küldi.
 

DeletedUser992

Vendég
Hogy a manóba van nekem ennyi törött rúna szilánkom?
upload_2016-8-26_11-43-9.png
A képen látható, hogy egyetlen rúna sem világít. Nem építettem meg a csodát. Most volt az első rúna behelyezés. Ami után természetesen a 'Behelyezés' gomb aktív maradt. Frissítés után is ez a helyzet.
 

DeletedUser992

Vendég
A törött szilánkok az összes csodára együttesen vonatkozik. Tehát ha már elkezdtél egy csodába rúnaszilánkot rakni, vagy több csodát párhuzamosan indítasz el, ha a rúnád törik, akkor azt bármelyik másik csodánál felhasználhatod.
Köszönöm a választ. Univerzális törött rúna szilánk. A többinek is neki esek a kalapáccsal. :D
 

DeletedUser362

Vendég
Üdvözlet mindenkinek!

Egyetlen kérdésem lenne: végeztem a VII azaz a Tündérek résszel, de a világtérképen még mindig az a "virágos városk
A játékkal kapcsolatos apróbb, egyszerű választ igénylő kérdéseiteket ide írhatjátok, s remélhetőleg gyorsan vagy a csapat, vagy valamelyik játékos megválaszolja.

Ha egy olyan kérdést, vagy problémát vetsz föl, melyre hosszabb beszélgetés alakulna ki, engedélyezett új téma nyitása is.

Ha kérhetjük a kérdéseitek legyenek egyértelműek
 

Erica

Veterán
Üdvözlet mindenkinek!

Egyetlen kérdésem lenne: végeztem a VII azaz a Tündérek résszel, de a világtérképen még mindig az a "virágos városk
Szia...lehet hogy végeztél,de nem léptél be még a randa Orkokhoz...így evidens,hogy virágos a térképen a városképed.A kutatási részen jó ha kész van az Orkos fejlett felderítők.Nekem ez után változott a városkép.
 
Fent