• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Deleted User - 848869411

Vendég
Én a saját példámat tudom csak felhozni. Elég sok várossal játszottam. Ma már csak kettővel, és a bétán. De az inaktív városaim is léteznek, kapom rájuk az emaileket, rendesen. És eddig, mindegyikre rendben érkeztek az értesítések. Kivétel nélkül. Most ezzel ellentétben, két inaktív városra jött csupán meg a potya 100-as üzenet. Ezért gondolom, hogy valami elromlott. A testvériségben más is jelezte hogy nem kapta, olyan aki eddig igen.

Kedves BillKapu!

Megértjük a problémád de fentebb ahogy már Simple is elmondta a potya 100 csomagokra nincs rálátásunk és nem tudjuk befolyásolni ki fogja megkapni és ki nem.

Szóval nem tudunk mit kezdeni jelenleg az üggyel és nem is tudjuk befolyásolni. Természetesen megértjük, mert hirtelen megnőtt a jelentések száma, de sajnos nem tudjuk megváltoztatni.

Üdvözlettel
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

B i l l K a p u

Erős harcos
Értem. Elengedem a kérdést. Egy kérésem lenne, hogy esetleg ha megkérdeznétek azokat, akik ezt a dolgot látják és befolyással vannak rá, hogy mi a helyzet, azt megköszönném.
 
A marketing világban elég elterjedt az A-B teszt fogalma, tehát hogy egy csoport kap ajánlatot, míg egy másik nem. Vagy eltérő ajánlatokat. Nem lenne meglepő itt sem.

Illetve régebben olyan helyzet is volt, hogy ha az emailben rányomtál a leiratkozásra, akkor nem volt mód visszairatkozni. Erre a support tényleg nem látott rá. Akik meg igen, hát azt hagyjuk... :D
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

Jól látom, jól értem? Kötelezővé tették az Üst, és minden más - például a zsákutcás Osztagméret növelés(ek) -) kikutatását? Nem tudok pontokat tenni a Techfán a fajspecifikus kutatásaimhoz, csak az Üsthöz. Eddig engedte, most már nem. :( Nem azon a 30 ponton múlik, de direkt nem kutattam ki, ahogy néhány Osztagméret növeléses dolgot.

A választ előre is köszönöm.

Kötelező.jpg
 

palcsika

Újonc
Ez a problémám nekem is, nem lehet haladni a kutatás menüben.
Ugye nem az van hogy egészen onnan ki kell kutatni mindent? A nagykövetségeknél járok, nem fogok egészen onnan kikutatni minden kihagyott dolgot, akkor befejeztem a játékot.
 

palcsika

Újonc
Ez nagyon korrekt a játékkészítőktől, évekig nyomjuk ezt a játékot, és most mindenkit leszivattok.
Ehez csak gratulálni tudok. És volt hogy még pénzt is raktam bele.
 

Csatolmányok

  • Névtelen.png
    Névtelen.png
    271,5 KB · Megtekintések: 18

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

Ahogy a bejelentésünkben is olvasható volt korábban, a legújabb frissítés óta szükséges az Üst technológiát kikutatni, hogy tovább tudj haladni a kutatási fán. Ameddig ez nem fog megtörténni, addig az adott fejezetben lévő kutatásokat nem tudod feloldani.
 

Mihaszna

Veterán
Köszönöm a választ. :) Akkor sajnos nincs más, kutatok.. Tulajdonképpen túl nagy jelentősége nincs, csak tartalékoltam egy esetlegese "Kutass ki egy Technológiát" Eventes feladatra.
 
Sziasztok!

Mindkét világban van egy-egy városom; mindkettő a Félszerzeteknél tart, de az egyiknek már csak 3, a másiknak még 6 kutatási terület van hátra ebből a fejezetből.
Mindkét városban a maximumra fejlesztettem a Varázsakadémiát; mindkét városomban jelenleg a 4x2 órás gyorsító barkácsolása folyik... abban a városomban, aminek már kevesebb kutatandó terület van hátra a Félszerzetekből, 5, amelyikben még több kutatni valóm van, 7 víziópor jár ugyanazért a barkácsolásért... :oops::rolleyes:
Tudja valaki, mi ebben a "ráció"?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Jó játékot mindenkinek! :)
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok!

Mindkét világban van egy-egy városom; mindkettő a Félszerzeteknél tart, de az egyiknek már csak 3, a másiknak még 6 kutatási terület van hátra ebből a fejezetből.
Mindkét városban a maximumra fejlesztettem a Varázsakadémiát; mindkét városomban jelenleg a 4x2 órás gyorsító barkácsolása folyik... abban a városomban, aminek már kevesebb kutatandó terület van hátra a Félszerzetekből, 5, amelyikben még több kutatni valóm van, 7 víziópor jár ugyanazért a barkácsolásért... :oops::rolleyes:
Tudja valaki, mi ebben a "ráció"?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Jó játékot mindenkinek! :)
Megnézve mind a 2 városodat a megoldás egyszerű, látom van mind a 2be vörös panda, és mind a 2 etetve van, de Arendyllen 10es szintű a másik pedig csak 9es, 10 es szinten +3 vízióport kapsz a barkácsolásokért, 9es szinten viszont csak +1et, ezért van a 2 pont különbség!
 

Ferenc99

Erős harcos
80 gyémántot tudok szerezni az üst küldetésével juhé , nem is tudtam , hogy gyémánt nagyhatalom leszek az üst miatt na ez így már döfi . Jöhetnek még az ilyen küldik.
 
Megnézve mind a 2 városodat a megoldás egyszerű, látom van mind a 2be vörös panda, és mind a 2 etetve van, de Arendyllen 10es szintű a másik pedig csak 9es, 10 es szinten +3 vízióport kapsz a barkácsolásokért, 9es szinten viszont csak +1et, ezért van a 2 pont különbség!
...úgy emlékszem, válaszoltam, de nem látom... :rolleyes:

Nagyon köszönöm a segítségedet; erre nem gondoltam, hogy "minden mindennel összefügg"! :D

Jó játékot!
 

Deathfolk

Veterán
Kedves BillKapu!

Megértjük a problémád de fentebb ahogy már Simple is elmondta a potya 100 csomagokra nincs rálátásunk és nem tudjuk befolyásolni ki fogja megkapni és ki nem.

Szóval nem tudunk mit kezdeni jelenleg az üggyel és nem is tudjuk befolyásolni. Természetesen megértjük, mert hirtelen megnőtt a jelentések száma, de sajnos nem tudjuk megváltoztatni.

Üdvözlettel
Vissza olvastam látom hogy ebbe ti nem tudtok beleszólni, de gondoltam azért jelzem hogy én se kaptam meg az e-mailt, pedig az elmúlt 4,5 évbe mindig jött!
Ráadásul most különösen idegesítő, mert jelenleg pont az ezüst liga határán vagyok, tapasztalataim alapján zárásig még kb 1-3 ponttal emelkedni fog a határ, így pont ki fogok esni az ezüst ligából, ha én is megkaptam volna a mailt akkor pedig biztos meg lenne az ezüst... :(
 

Horatius

Újonc
Sziasztok,
a katonai Tábornál mindhárom típusú katonánál az 1.000 feletti létszámot PC-n nem írja ki (>999). Mobilon látom hogy igen.
Viszont PC-n nagyon zavaró, hogy nem tudom, pontosan mennyi katonám van.
Ehhez fejlesztés kell? ötletnek beadni? Van rá esély hogy ezt javítják?
 

Wiccara

Veterán
Ehhez fejlesztés kell
Szia,
a mobil és a pc verzió között vannak különbségek, hol pozitív hol negatív irányban. Erről is volt már szó régebben.
Bár két külön csapat dolgozik a fejlesztéseken, tudják és ismerik ezeket a különbségeket/ hiányosságokat.
A távoli jövőben az esély erre (is) megvan, csak győzzük kivárni ;)
 

B i l l K a p u

Erős harcos
Kedves BillKapu!

Megértjük a problémád de fentebb ahogy már Simple is elmondta a potya 100 csomagokra nincs rálátásunk és nem tudjuk befolyásolni ki fogja megkapni és ki nem.

Szóval nem tudunk mit kezdeni jelenleg az üggyel és nem is tudjuk befolyásolni. Természetesen megértjük, mert hirtelen megnőtt a jelentések száma, de sajnos nem tudjuk megváltoztatni.

Üdvözlettel
A mostani eventen nálam vissza tért a régi kerékvágás, jönnek az emailek rendesen. Ebből arra következtetek, remélem nem elhamarkodottan, hogy nem változtatás, hanem valami hiba volt a múltkorinál.
 

Gin2

Újonc
Sziasztok! A 20-dik fejezet végén vagyok. Kérdésem az, hogy meg kell e csinálnom a fix küldetést ( 12 együttest) és eladhatom e a vendégfajok épületeit.
 
Fent