• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Mihaszna

Veterán
Na, hogy is van ez? Olyan régen léptem már fejezetet, hogy elfelejtettem. Tehát. Ha rákattintok a ládára, attól még nem lépek át a másik fejezetbe, igaz? Vagy nem? :rolleyes: Csak azért kérdem, mert még egy picit elidőznék itt a végénél.

Kérdés 1.jpg

Most kezdem a 16. fejezetet. Lebonthatom az előző épületeit, mint eddig?

Igen.jpg
 

MesterAlma13

Erős harcos
Na, hogy is van ez? Olyan régen léptem már fejezetet, hogy elfelejtettem. Tehát. Ha rákattintok a ládára, attól még nem lépek át a másik fejezetbe, igaz? Vagy nem? :rolleyes: Csak azért kérdem, mert még egy picit elidőznék itt a végénél.

3471 bővítmény megtekintése



3473 bővítmény megtekintése
itt
ez van:
Amint befejezted a Fejlett felfedezők technológia kikutatását egy új fejezet elején, akkor lépsz be abba a fejezetbe.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Ez a kérdésem szintén az elvenar csapattagoknak szól.
Vannak ezek az új töltőképernyők. Eddig csak olyankor láttam másmilyeneket amikor esemény volt. Most újak vannak és ezek nemem jobban teszenek, mint a régiek.
Visszatérve a kérdésre:
Van az új képernyőknek valami olyan funkciójuk (mint pl.:eseményt jelzik előre) vagy ezek az új normál töltőképernyők.
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

Szeretném megkérdezni, hogy a 19. fejezetben a következő épületek milyen helyet foglalnak a városban, illetve ha lehetne kérni, úgy meghatározni, hogy lefele x, oldalra szintén x kocka. Példa: 6X4 (le 6, oldalra 4)

Selyem, Varázspor és Márvány manufaktúra; Fegyvertár. A Wiki információi szerint a V. Lakóépület 6X4-es, tehát, elméletileg a sima lakó épületek is ennyi helyet foglalnak, igaz? A sima műhely 5X6, akkor elméletileg a V. Műhely is ennyi foglal? :D

A manufaktúrákról nem találtam más infót a Wikin, csak a 18. fejezetig vannak megadva, ugyan ez érvényes a Fegyvertárra. Fejezetváltás előtt szeretnék egy városrendezést, és szeretném már ezeknek az épületeknek a méret is előre belekalkulálni.

A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv,
Mihaszna
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok.

Szeretném megkérdezni, hogy a 19. fejezetben a következő épületek milyen helyet foglalnak a városban, illetve ha lehetne kérni, úgy meghatározni, hogy lefele x, oldalra szintén x kocka. Példa: 6X4 (le 6, oldalra 4)

Selyem, Varázspor és Márvány manufaktúra; Fegyvertár. A Wiki információi szerint a V. Lakóépület 6X4-es, tehát, elméletileg a sima lakó épületek is ennyi helyet foglalnak, igaz? A sima műhely 5X6, akkor elméletileg a V. Műhely is ennyi foglal? :D

A manufaktúrákról nem találtam más infót a Wikin, csak a 18. fejezetig vannak megadva, ugyan ez érvényes a Fegyvertárra. Fejezetváltás előtt szeretnék egy városrendezést, és szeretném már ezeknek az épületeknek a méret is előre belekalkulálni.

A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv,
Mihaszna
Elvenarchitecten fenn vannak az épületek és a tervezgetést is meg tudod csinálni.
 

Ferenc99

Erős harcos
Na, hogy is van ez? Olyan régen léptem már fejezetet, hogy elfelejtettem. Tehát. Ha rákattintok a ládára, attól még nem lépek át a másik fejezetbe, igaz? Vagy nem? :rolleyes: Csak azért kérdem, mert még egy picit elidőznék itt a végénél.
Nyisd ki nyugodtan ha adja a gyémántot , azzal még nem lépsz fejezetet , nézz rá a térképre ha bizonytalan vagy ;)
 

loprak

Újonc
Üdv!
Kérdezném, hogy a testvériségen kivül küldhető tapasztalat pontnak mennyi a limitje és milyen időtartamra szól?
Ez az ősi tudásra is vonatkozik?
Frissítés a testvériség tagja sem tud pakolni. Nem találtam erről leírást.
 
Utoljára szerkesztve:

B i l l K a p u

Erős harcos
Azt tudja valaki, hogy az email, ennél a mostani eventnél, milyen jutalmat ad? Én figyeltem nagyon, de nem tudtam rájönni. Azt mondanám, hogy nem adott semmit, de hátha csak nem vettem észre, gondoltam megkérdezem.
 

Rikari

Veterán
A múltkoriban beszélgettünk arról hogy visszavették az 500 gyémánt nyerési lehetőségét az akadémiában. Hát nem visszavették, hanem inkább elvették. 1500 Vízióport gyűjtöttem össze, hogy megnézzem a nagyszámok törvényét. A 15 pörgetésből az egy az nem sok, de annyit sem adott a Varázsakadémia. Innentől hanyagolni fogom a víziópor gyűjtését, mert számomra elvesztette a motivációs erejét. A 4 db Obszervatóriumot meg kenjék a hajukra. Mérges vagyok a hiábavaló munkám miatt, de tanultam belőle.
 
Fent