• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Deathfolk

Veterán
A wiki szerint jelenleg 550 tartomány fedezhető fel (64 bővítésre elegendő).
Fegyvertár a 8. fejezetben fejleszthető arra a szintre, hogy orkokat termeljen: onnantól van értelme orkokat kérni a felfedezésért. A fejezet elején 160 tartomány kell a fejlett felderítők kikutatásához, tehát e felett kellhetnek csak az orkok.
Kösz! Hát ez a 550 tartomány nem hangzik jól, 540nél tartok...
De ami jobban érdekelt az a 5. fejezetben lévő max elérhető tartomány, a 160 az egész jól hangzik, még csak 100 van de akkor elkezdem folyamatosan bővíteni. Egyenlőre nem akarok átlépni a törpökhöz, itt az 5.-be szeretném kimaxolni a lehetőségeimet, ez a kicsi városom kísérleti város, rendesen a naggyal játszok, de szeretnék tartalékolni pár tartományt a jövőbeni eventes feladatokra, ezért fontos hogy tudjam mi a max, hogy tudjak hagyni párat.

Hogy orkokat kér e a tárgyalás, azt igazából a tartomány távolsága határozza meg a városodtól, hogy 160 tartományig nem kér orkot , az csak akkor igaz, ha egyenletesen körkörösen haladsz a felfedezésekkel.

Köszönöm a 160as megerősítést, szóval ha esetleg valamelyik irányba nagyon kimegyek mert arra vannak olyan tartományok amik kellenének, bonuszosok, akkor belefuthatok hamar orkosba, de ha utána másik irányba megyek akkor ott nem fog kérni orkot, és lényegébe 160 tartományt tuti tudok csinálni ha körbe csinálom?

Közbe lett még 1 kérdésem hátha erre is tudjátok a választ, régen én is tudtam, de már rég volt ilyen és elfelejtettem ilyenkor mi is van :D Az 5. fejezet végén a kutatásnál már elérhető a láda kinyitása, (alatta a fejlett felderítők van) mi van ha kinyitom? Emlékeim szerint ekkor még nem aktiválódik a következő, vagyis a törpös fejezet csak kapok valami ajándékot, gyémántot... és a fejezet a fejlett felderítők kikutatásával aktiválódik. Még véletlen se akarok átmenni a törpökhöz, szóval kinyithatom a ládát vagy ne?
 

ElfAndie

Elf kid
Közbe lett még 1 kérdésem hátha erre is tudjátok a választ, régen én is tudtam, de már rég volt ilyen és elfelejtettem ilyenkor mi is van :D Az 5. fejezet végén a kutatásnál már elérhető a láda kinyitása, (alatta a fejlett felderítők van) mi van ha kinyitom? Emlékeim szerint ekkor még nem aktiválódik a következő, vagyis a törpös fejezet csak kapok valami ajándékot, gyémántot... és a fejezet a fejlett felderítők kikutatásával aktiválódik. Még véletlen se akarok átmenni a törpökhöz, szóval kinyithatom a ládát vagy ne?
Szia! Úgy vettem észre, hogy a láda kinyitásától már úgy veszi a játék, hogy átléptél a következő korba függetlenül attól, hogy a fejlett felderítőket még nem kutattad ki. Nekem legalábbis ebben a fázisban a megszerzett épületeimet már a következő korba sorolta be. (Éppen az event legelején váltottam kort.) Szerintem, ha nem akarsz törpösködni, ne nyisd ki a ládát.
 

Mihaszna

Veterán
Az ereklyék 'bent maradnak' az épületben, az épület képe alatt látható, hogy hányas szintre van jelenleg fejlesztve.


Köszönöm a választ. :)

Lenne még egy kérdésem (nyilván bárki reagálhat rá érdemben). Ha egy időkorlátos épületet tekeportálok a Raktárba (például Kordérkönyvtár), akkor a hátralévő idő (ami még fennmaradt belőle), az a Raktárban tovább ketyeg, vagy ha csak 2 hét múlva szeretném újra letenni a városomba, akkor ugyan folytatódik ahol abba hagyta?
 

Deleted User - 373998

Vendég
Köszönöm a választ. :)

Lenne még egy kérdésem (nyilván bárki reagálhat rá érdemben). Ha egy időkorlátos épületet tekeportálok a Raktárba (például Kordérkönyvtár), akkor a hátralévő idő (ami még fennmaradt belőle), az a Raktárban tovább ketyeg, vagy ha csak 2 hét múlva szeretném újra letenni a városomba, akkor ugyan folytatódik ahol abba hagyta?
Kedves @Mihaszna
Időkorlátos épületeket, mint a Kordékönyvtár, Dzsinn nem lehet teleportálni. Pontosan az időkorlát miatt nem.
 

ElfAndie

Elf kid
Üdv
tudáspontot hogyan tudom felhasználni? Kezdő játékos vagyok.
Szia, üdv Elvenarban! :)
A kutatásokhoz kell felhasználni. Ez az, ami a képernyő alján könyv ikonnal van jelezve. A könyvre rákattintva átkerülsz a kutatás oldalra, ott tudsz kikutatni a tudáspontok segítségével mindenféle épületet, technikát, stb., hogy aztán tudd a játékodban azt használni.
Később, ha már tudsz majd ősi csodákat is gyűjtögetni, azoknak a fejlesztéséhez is használható.
Az event némelyik feladata is kér tudáspontot, oda is be tudod rakosgatni.
Ha összegyűlt 10 tudáspontod, költsd el, akkor újratöltődik a tudássáv ingyenesen. Óránként 1 tudáspontot ad a játék. :)
 

Ferenc99

Erős harcos
Deathfolk a 10. távolságra a városodtól kér orkot 34 tartományi bővítést tudsz megszerezni ha jól számoltam , nézd meg a wikin hányadiknál tartasz .
Ja meg a ládát kinyithatod az még nem új fejezet , csak bezsebeled a gyémántot :)
 

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!
Nemrég léptem be az orkok korába, és kaptam most egy olyan feladatot, hogy "Küldj orkokat szabadidős tevékenységre 1 alkalommal". Ez mit jelent? Hogyan kell ezt a feladatot teljesíteni?
 

Ferenc99

Erős harcos
Sziasztok!
Nemrég léptem be az orkok korába, és kaptam most egy olyan feladatot, hogy "Küldj orkokat szabadidős tevékenységre 1 alkalommal". Ez mit jelent? Hogyan kell ezt a feladatot teljesíteni?
Szia , nem tudod mi az a szabadidő , na csak vicceltem ,
valamelyik épületüket nyisd meg és valamelyik termelésnél fogod látni .
 

ElfAndie

Elf kid
Szia , nem tudod mi az a szabadidő , na csak vicceltem ,
valamelyik épületüket nyisd meg és valamelyik termelésnél fogod látni .
Azt nem tudom, hogy a játék mit ért szabadidő alatt.
Köszi, akkor megnézem az épületeket. :)
Ápdét: Megnéztem, a Gyülekezőhely legrövidebb termelése az. Köszi szépen! :)
 

WarriorKingu

Erős harcos
Valahol meg tudom nézni az új játékos avatarokat, amiket adnak a csodák? A wikiben nem találtam meg az összeset..

Másik: a város körüli elveszett csoda avatarok melyik csodák után járnak? Ezt honnan tudhatnám meg?
 
Fent