• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Halloween küldetéssor

DeletedUser3385

Vendég
Nem tudom ki találta ki a feladat sorokat, de eléggé brutál a vége fele. Teljesítsek 23 találkozót aztán meg majd 29 ereklyét szerezzek a magam kis 90-es osztagméretemmel szemben a 140-180-as osztagokkal? Lehetne reálisabb is ez a játék.
 

DeletedUser902

Vendég
Harc helyett alkudhatsz is, a lényeg a végén az ereklye :) A haszna pedig kettős, meglesz a feladat, és a tartományi bővítéshez is segít.

Nem tudom ki találta ki a feladat sorokat, de eléggé brutál a vége fele. Teljesítsek 23 találkozót aztán meg majd 29 ereklyét szerezzek a magam kis 90-es osztagméretemmel szemben a 140-180-as osztagokkal? Lehetne reálisabb is ez a játék.

....ééééééés 2 nap múlva bajnokság, ahol lehet ereklyéket szerezni! :)
Nekem még 13 db hiányzik az utolsó feladathoz. :)
2 nap alatt ez persze csökkenni fog, feltéve ha pár ereklyét kapok a szomszédaim ládikóiból is! :D
 

Senta

Erős harcos
Sziasztok :)
én is újonc vagyok, a II. kötetben járok csak :)
Ma fejeztem be a Halloween küldetést :rolleyes:
Tanulságos volt, a 30-asig többé-kevésbé zökkenőmentesen eljutottam ( na jóóó,volt pár virrasztás, hajnali feladatindítás... :confused:)
Az utolsó két küldetésre viszont ingem-gatyám ráment ( gyémántot nem használtam! ) :D pedig ahogy olvaslak benneteket én még piciségem miatt szerencsés is vagyok a tartományokba.. csak a főépületem nem volt elég nagy ( a kutatás nem is engedett nagyobbat ) , és áruraktáram nem egészen felkészült :D
sok okosságot tanultam itt a fórumon és saját hibáimból, úgyhogy a következőre már felkészültebb leszek!
 

DeletedUser902

Vendég
Sziasztok :)
én is újonc vagyok, a II. kötetben járok csak :)
Ma fejeztem be a Halloween küldetést :rolleyes:
Tanulságos volt, a 30-asig többé-kevésbé zökkenőmentesen eljutottam ( na jóóó,volt pár virrasztás, hajnali feladatindítás... :confused:)
Az utolsó két küldetésre viszont ingem-gatyám ráment ( gyémántot nem használtam! ) :D pedig ahogy olvaslak benneteket én még piciségem miatt szerencsés is vagyok a tartományokba.. csak a főépületem nem volt elég nagy ( a kutatás nem is engedett nagyobbat ) , és áruraktáram nem egészen felkészült :D
sok okosságot tanultam itt a fórumon és saját hibáimból, úgyhogy a következőre már felkészültebb leszek!

Ügyes vagy! :)
Gratulálok! :D
 

DeletedUser

Vendég
Nekem meg muszáj volt felhúzni egy épületet 20-ra, mivel a fejlesztési fának a végére értem egy ideje :)
Eddig az eventekben úgy volt, hogy amikor minden technológia ki volt fejlesztve, egyből elfogadta a küldetést, nem kellett fejleszteni. Neked minden tech kész volt és nem fogadta el? o_O (Csak a miheztartás végett kérdezem.)
 
Fent