• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Halloween küldetéssor

DeletedUser

Vendég
Hát nem tudom... 52 találkozót kell lezavarnom egymás után... kicsit sokallom... ja és előtte volt már 17...
Nem kell 52. :) Mivel az ereklye szerzést a bajnokiból, látogatásokból is elfogadja. Csupán ott kell találkozókat teljesíteni, ahol azt kéri. Tessenek értelmezni a szöveget. Találkozó teljesítés és ereklye szerzés nem éppen egy és ugyan azt a dolgot takarja. Ereklyét sokkal könnyebb szerezni. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser362

Vendég
Csak úgy mellesleg!Azon a szinten ahol én vagyok ott egy tartomány felderítése 34 óra :D Utolsó feladatoknál járok,de még most sem tudom,hogy miként fogok teljesíteni 23 találkozót,utána meg 29 ereklyét! Ez nagyon nagy szívás!:(
Nyugi :) Nekem egy felderítés már közel 60 óra :))) Én már lemondtam róla, pedig nagyon cuki volt az egyik épület. De ne búsulj, majd a következő...
 

DeletedUser3088

Vendég
Nekem is képtelenség megcsinálni!
az utolsó előtti feladat 23 találkozó! az 3 tartomány! Mivel nincs előre felderített tartományom , így csak az jöhet szóba amit ezután derítek fel! 1 tartomány felderítési ideje, nekem , min 48-52 óra!
Tehát minimum 6 nap, 4 nap van vissza a végéig!
Szerintem is átgondolatlan volt a feladatsor készítője!

Még nem jutottam el odáig, de szerintem az utolsó 2 az kicsit meggondolatlan más kellett volna oda
 

DeletedUser2286

Vendég
Ha vki szeretné az eventeket megcsinálni, akkor folyamatosan deríti fel a tartományokat, de nem esik nekik azonnal, hanem meghagyja őket későbbre. Nekem is így jött jól 7-8 tartomány.
Előrelátás, tervezés és HATALMAS hála a bétásoknak a feladatok leírásáért!!!
 

DeletedUser3088

Vendég
Írtam már pár embernek nekem van egy kis problémám gyémánt töltéssel kapcsolatban, 2X530 töltöttem fel, mobilom visszajelzett, hogy teljesült, de még sem adta hozzá gyémántokhoz azt amit kifizettem, mi lehet a próbléma?
 

DeletedUser

Vendég
Írtam már pár embernek nekem van egy kis problémám gyémánt töltéssel kapcsolatban, 2X530 töltöttem fel, mobilom visszajelzett, hogy teljesült, de még sem adta hozzá gyémántokhoz azt amit kifizettem, mi lehet a próbléma?
Ezt a supportnak írd meg a játékban, ott tudnak utánanézni!
 

Wiccara

Veterán
Írtam már pár embernek nekem van egy kis problémám gyémánt töltéssel kapcsolatban, 2X530 töltöttem fel, mobilom visszajelzett, hogy teljesült, de még sem adta hozzá gyémántokhoz azt amit kifizettem, mi lehet a próbléma?
Egy frissítést még tegyél a levél előtt, akkor sok minden helyre szokott kerülni ;)
 

DeletedUser1240

Vendég
Auu azt mondja "teljesits 17 találkozót".Kettő volt nem teljesitve,most igen és azzal megvan a 16 (még1 hiányzik). A következő meg 51:30 perc múlva lehet amit most inditottam. Amott meg már csak 86 és fél óra van hátra.Benne +még egy tartomány felderités,23 találkozó (az 3 tartomány),29 ereklye és a többi "apróság".
Csak azt nem értem hogy birták egyesek mind megcsinálni pár nap alatt,ezt még amikor nekem 9 nap volt hátra.NA NE MÁ!!!
 

DeletedUser3088

Vendég
most csinálom az utolsót 29 ereklyéset mondjuk végén 18 találkozó és 18 ereklye jobb lett volna, (én még az elején tartok még nem értem el 2 jegyű erekje megszerzést)
 

DeletedUser

Vendég

DeletedUser3088

Vendég
Hajrá, sok sikert! :) Még ugye mivel szerdáig tart az event, a köv bajnokság első 2 fordulójából is lehet szerezni ereklyét. Itt látható, mennyit lehet: http://crazywizard.info/en/tnt_tournament_rewards.html

Köszi a bíztatást de hozzávalóim is elfogytak, most várom, hogy a kufárban ahol tettem az ajánlatot elfogadják az ajánlataimat mert akkor talán meglehet

Mert amit kértem kereskedőbe árut megkaop, akkor tudok 2 tartományt teljesíteni és akkor meglehet az utolsó is
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Hunlau

Tapasztalt építő
Én meg a 20. feladatnál akadtam meg kissé, mert vagy technológiát kellene kifejlesztenem, vagy egy épületet kéne 20 szintre fejlesztenem. Csakhogy a saját szintemen 19 lehet a legmagasabb épület, utána a fejlesztéshez tehát szintet kéne ugrani.
Ráadásul az adott kor végén vagyok, ahol már elég lassan lehet az utolsó technológiákat fejleszteni.
Szóval nem gondolkodtam előre és nem hagytam lehetőséget a technológiát átugrani.
Viszont a lehetőséghez képest nagyobb szintű épületet fejleszteni azért durva kérés :)
Vagy ez csak nálam volt így?
 

DeletedUser3088

Vendég
Én meg a 20. feladatnál akadtam meg kissé, mert vagy technológiát kellene kifejlesztenem, vagy egy épületet kéne 20 szintre fejlesztenem. Csakhogy a saját szintemen 19 lehet a legmagasabb épület, utána a fejlesztéshez tehát szintet kéne ugrani.
Ráadásul az adott kor végén vagyok, ahol már elég lassan lehet az utolsó technológiákat fejleszteni.
Szóval nem gondolkodtam előre és nem hagytam lehetőséget a technológiát átugrani.
Viszont a lehetőséghez képest nagyobb szintű épületet fejleszteni azért durva kérés :)
Vagy ez csak nálam volt így?

Szerintem 20-ra fejleszteni kicsit durva, én abba a szerencsés helyzetben voltam akkor, hogy tudtam technológiát kifejleszteni

OFF!
Most szólok úgy tervezzetek, hogy kb 4-5 hét és jön a téli event szerintem.

Ha sikerül befejeznem ezt ha nem nem veszek részt rajta túl magasak az elvárások feladat teljesítésben
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1524

Vendég
Szerintem 20-ra fejleszteni kicsit durva, én abba a szerencsés helyzetben voltam akkor, hogy tudtam technológiát kifejleszteni

Nekem meg muszáj volt felhúzni egy épületet 20-ra, mivel a fejlesztési fának a végére értem egy ideje :)
 

DeletedUser

Vendég
Viszont a lehetőséghez képest nagyobb szintű épületet fejleszteni azért durva kérés :)
Vagy ez csak nálam volt így?
Azt olvastam a béta fórumán, hogy a készítők szerint a törp és tündér korban még viszonylag gyorsan lehet technológiát kifejleszteni, ezért emelték az eddigi 12-es szintet 20-asra. Szerintük csak az ork kortól szükséges ez a könnyítés az event feladatainak megoldásához.
Hát nem tudom. Sokan vitatkoznak ezzel. :confused::eek:
 

Wiccara

Veterán
Azt olvastam a béta fórumán, hogy a készítők szerint a törp és tündér korban még viszonylag gyorsan lehet technológiát kifejleszteni, ezért emelték az eddigi 12-es szintet 20-asra. Szerintük csak az ork kortól szükséges ez a könnyítés az event feladatainak megoldásához.
Hát nem tudom. Sokan vitatkoznak ezzel. :confused::eek:
Szerencsére a választás lehetősége még benne volt; nálam is max 15-ös lehet egy épület még csak. Biztosan nem könnyű olyan feladatsort összeállítani, ami kihívás is legyen, de teljesíthető is, kicsiknek és nagyoknak egyaránt...
Corvo-nak hála, a feladatlistával tervezhető volt. Vakon esélytelen lett volna, ami azért rossz, mert mindkét épülethez a teljes feladatsor kellett. A mogyisnál a napi nyeremények (is) vonzóak voltak ;) Sőt, azóta is imádom a mogyivárost ;)
 
Fent