• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Halloween küldetéssor

DeletedUser1240

Vendég
Csak szivatják az embereket meg hogy itt üljenek éjjel-nappal és akkor is kérdés hogy sikerül e.Vegyél gyémántot és mindened meglesz.Minden ilyen játék igy megy.Ha nem költesz rá akkor alul maradsz.Ha nekem nem sikerült,akkor képzelem az olyanoknak akiknek egy tartomány nyitás 1 hét vagy mit tudom én,még jobban megszivták.
Több dologra előre felkészültem itt,de sokra nem is lehetett.Most maradt 12 óra és a 26-nál vagyok.Még a 27-es meglesz (ha épp nem alszom le stb),azután cseszhetem amiért annyit bejártam...mindhiába. (na jöhetnek egyesek kritikái)
 

DeletedUser3108

Vendég
Csak szivatják az embereket meg hogy itt üljenek éjjel-nappal és akkor is kérdés hogy sikerül e.Vegyél gyémántot és mindened meglesz.Minden ilyen játék igy megy.Ha nem költesz rá akkor alul maradsz.Ha nekem nem sikerült,akkor képzelem az olyanoknak akiknek egy tartomány nyitás 1 hét vagy mit tudom én,még jobban megszivták.
Több dologra előre felkészültem itt,de sokra nem is lehetett.Most maradt 12 óra és a 26-nál vagyok.Még a 27-es meglesz (ha épp nem alszom le stb),azután cseszhetem amiért annyit bejártam...mindhiába. (na jöhetnek egyesek kritikái)
Nem értek Veled egyet. Nem ülök éjjel-nappal gép előtt, és előre sem nagyon tudtam dolgozni, mert elég futkosós napjaim voltak, de tegnap este, a bajnoksággal végül sikerült befejeznem az event-et. Igaz, hogy nem vagyok még nagyon nagy, Nálad alig valamivel nagyobb, de nálam is már 48-51 óra közötti a felderítési idő, a tartományok nehézségétől függően. Ja, és nem költöttem rá gyémántot. Múlt hét közepén még úgy láttam, hogy nem leszek készen, de ettől függetlenül is örültem magának az Event-nek, és a benne rejlő lehetőségeknek, végeredménytől függetlenül... :)
Legyen szép napod! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

GreenKnight

Veterán
Én se tudom megerősíteni, hogy az eventek a gyémántozásról szólnának. Az event kezdete előtt 3 napig nem tudtam géphez ülni, de úgy is megoldottam 5 nap alatt az eventet. Igaz, hogy pár gyorsítót kénytelen voltam felhasználni, mert a techfám már kész van, így kénytelen voltam 20-as szintre felhúzni egy épületet.
Már csak azért se költenék erre gyémántot, mert a nyereményépületeknél volt sokkal jobb az előző eventben.
Ezt az eventet csak a legkisebbek vagy a legnagyobbak nem tudják megoldani. A többiek gondolkozzanak el rajta, hogy mit taktikáztak el, vagy néztek el. Mondjuk nem árt olvasgatni a fórumot, mert már az event kezdete előtt 1 héttel olvasható volt a feladatlista.
 

Tejinashi

Erős harcos
Én se tudom megerősíteni, hogy az eventek a gyémántozásról szólnának. Az event kezdete előtt 3 napig nem tudtam géphez ülni, de úgy is megoldottam 5 nap alatt az eventet. Igaz, hogy pár gyorsítót kénytelen voltam felhasználni, mert a techfám már kész van, így kénytelen voltam 20-as szintre felhúzni egy épületet.
Már csak azért se költenék erre gyémántot, mert a nyereményépületeknél volt sokkal jobb az előző eventben.
Ezt az eventet csak a legkisebbek vagy a legnagyobbak nem tudják megoldani. A többiek gondolkozzanak el rajta, hogy mit taktikáztak el, vagy néztek el. Mondjuk nem árt olvasgatni a fórumot, mert már az event kezdete előtt 1 héttel olvasható volt a feladatlista.
Lehet, de én pl. nem olvastam el előre a feladatokat, csak miután elkezdődött az event, letöltöttem az egészet és minden nap reggel és este megnéztem, hogy mit kell majd csinálni. Így volt az, hogy előre tudtam készülni néhány hosszabb ideig tartó feladatra, hogy ne akkor kelljen indítani amikor sorra kerül. Amúgy már a múlt héten végeztem az eventtel :) Nem tudom, hogy én kicsinek, vagy nagynak számítok-e, az orkok végénél tartok :) Ja és nem használtam kristályt se és összesen egy darab 15 órás gyorsítót használtam a tartomány felderítéshez :)
 

DeletedUser2286

Vendég
Csak szivatják az embereket meg hogy itt üljenek éjjel-nappal és akkor is kérdés hogy sikerül e.Vegyél gyémántot és mindened meglesz.Minden ilyen játék igy megy.Ha nem költesz rá akkor alul maradsz.Ha nekem nem sikerült,akkor képzelem az olyanoknak akiknek egy tartomány nyitás 1 hét vagy mit tudom én,még jobban megszivták.
Több dologra előre felkészültem itt,de sokra nem is lehetett.Most maradt 12 óra és a 26-nál vagyok.Még a 27-es meglesz (ha épp nem alszom le stb),azután cseszhetem amiért annyit bejártam...mindhiába. (na jöhetnek egyesek kritikái)
Nem értem, hogy neked miért nem sikerül(t) megcsinálni. Én már el is felejtettem, hogy mik voltak a feladatok (kb. másfél hete fejeztem be, gyémánt nélkül), rá kellett keresnem, hogy hozzá tudjak szólni.
Már az event előtt tudható volt a feladatsor (ismét hatalmas hála a bétásoknak!!!), ha rákészül az ember (vagy elf), akkor max. 5 feladat okoz(hat)ott problémát:
1. Egy technológia vagy 20-as szintű épület (20 feladat)
Ha nem volt semmi kifejleszthető ÉS minden épület maxon (vagy nem jársz a 20 szintnél), akkor szívás. De (ismételten mondom) előre tudható volt.
2-3. 17 talákozó (26 feladat) és 23 találkozó (31 feladat)
Igen, ezek összesen 5 tartományt jelentenek. De már leírtam korábban, ha vki meg akarja csinálni az eventeket, akkor nem esik neki a felfedezett területeknek, hanem vár (mint én most; folyamatosan fedezem fel a tartományokat, de egy esetleges (és eléggé valószínű) téli eventig nem fogok hozzájuk nyúlni ;)) és akkor nem gond.
4. Tartomány felfedezése
Na, ez a nagyoknak tényleg szívás lehet. De ha tudod előre (és ki tudod számolni, hogy mikor jár le), akkor el lehet indítani korábban, hogy ne kelljen olyan sokat várni rá. Ha mégis sokat kell rá várni, akkor még mindig ott vannak az órás gyorsítók, amiket ismételten tartogatni érdemes az ilyen esetekre.
5. 4 db épület 5-ös szintre fejlesztése
Ha tele van a városod (és minden meglevő maxon), akkor tényleg gond, bontani kell. De előrelátó játékosok (nem tartozom közéjük:D) hagynak egy kis helyet, épp az ilyeneknek.

Neked mivel volt gondod, hogy nem sikerül(t) megcsinálni?
Ui.: Bocsi az okoskodásért, de tényleg nem látom, hogy mi (volt) a gond.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1240

Vendég
Neked mivel volt gondod, hogy nem sikerül(t) megcsinálni?
Ui.: Bocsi az okoskodásért, de tényleg nem látom, hogy mi (volt) a gond.[/QUOTE]

Tartományokkal volt gondom és ami a 26 feladatok után jöttek(itt is a 17 találkozóból 1 hiányzott).9 nap volt hátra amikor először megláttam a táblázatot és nem volt elég annyit felderitenem amennyi kell.A 26-os feladat már nem fért bele mert nem volt nyitva 1 tartomány sem.Egy tartomány majd 60 órámba telik felderiteni.Sehogy sem tudtam összehozni.

https://docs.google.com/spreadsheet...oqdbV3RLex98/htmlview?sle=true#gid=1913187503
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2286

Vendég
Tartományokkal volt gondom és ami a 26 feladatok után jöttek(itt is a 17 találkozóból 1 hiányzott).9 nap volt hátra amikor először megláttam a táblázatot és nem volt elég annyit felderitenem amennyi kell.A 26-os feladat már nem fért bele mert nem volt nyitva 1 tartomány sem.Egy tartomány majd 60 órámba telik felderiteni.Sehogy sem tudtam összehozni.

Értem.
Én ennek elkerülésére fedezem fel egymás után (most éppen a 9. van folyamatban) a tartományokat, de nem nyúlok hozzájuk eventekig (pedig a plusz városbővítés jól jönne:oops:). A 20 órás gyorsítókat is lehet, hogy megtartom hasonló okból.
 
Fent