• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Gyászhír

Rikari

Veterán
Búcsúzunk tőled Djyahel!
A múltban veterán fórumozóval és valamikori moderátorral lett szegényebb a világunk. Érte szólnak most a soraim a fórumon, ahol rengeteg időt eltöltött aktív korában.
Sajnos nem tudtál tovább küzdeni, mert elfogyott az erőd. Földi létednek ezzel vége, de utolsó beszélgetésünk alapján nem féltél, nyugodt voltál. Vártad, hogy vége legyen. Mindent elrendeztél magad körül. Egy kedves, érzékeny emberrel, jó harcossal és testvéreit tisztelő társunkkal lettünk kevesebbek, mert mindig a jók mennek el. Gyászol az Esszencia testvériség. Emlékeinkben mindig ott leszel Dj cimbora. Tanításaidat nem feledjük és emberségedet, játékosszemléletedet továbbörökítjük. Ezt tehetjük, mint hírvivők és emlékezők, hogy amikor csak lehet elmondjuk, ...volt itt egy nagyszerű ember, nagyszerű játékos aki a barátunk volt és akire mindig büszkék lehettünk.
Elvenar Tündéi vigyázzák álmodat, míg mi tesszük a dolgunkat, hogy soha ne merüljön feledésbe a neved, és a tetteid.
 

DeletedUser5427

Vendég
Részvétem :'( :'(
 

Csatolmányok

  • Gyertya.jpg
    Gyertya.jpg
    238,5 KB · Megtekintések: 76

Deleted User - 242797

Vendég
Emléked örökké élni fog...Nyugodj békében!
 

DeletedUser5087

Vendég
Őszinte részvétem:( a Remény Rabjai nevében is:( Köszönöm, hogy még ha csak egy rövid időre is, de megismerhettünk. Nyugodj békében.
 

DeletedUser4951

Vendég
Szung Szán Zen Mester – Az ember útja

Üres kézzel jössz, üres kézzel távozol.
Ilyen az ember.
Honnan jöttél mikor megszülettél?
Hová mész, mikor meghalsz?
Az élet olyan mint a felhő, amelyik épp megjelenik.
A halál olyan mint a felhő, amelyik épp eltűnik.
Az égen úszó felhő eredetileg nem létezik.
Élet és halál. A jövés és a menés éppen ilyenek.
De mégis van egy dolog, ami mindig tiszta marad.
Ez az egyszerű és tiszta nem függ élettől és haláltól.
Mégis, mi ez, ami egyszerű és tiszta?

Békét a jó lelkének:(
 

DeletedUser3702

Vendég
Isten vigyázta lépteid Djyahel, míg elértél Hozzá. Isten nyugtasson békében. Az Open Society -melynek alapító tagja voltál- nevében kívánom, hogy a fájó szívek vigaszra leljenek, a könnyek elcsituljanak. Kiváló játékost, példaképet ismerhettem meg, nem felejtem, hogy együtt játszottuk ezt a játékot. Mélyen le súlyt Mindenkit, hogy az élet kegyetlen játékot játszott Veled.
Isten Veled Dj!
 
Fent