• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Gyászhír

DeletedUser461

Vendég
Béke veled!
 

Csatolmányok

  • gyertya.jpg
    gyertya.jpg
    3,2 KB · Megtekintések: 63

DeletedUser5894

Vendég
Igaz nem rég jöttem ide, de úgy tesztek, mint ha meghaltak volna azok, akik csak nem játszanak, mert megunták, vagy mert nem érnek rá. Oké, lehet, hogy moderátor, de nem hiszem, hogy ha nincs itt, vagy ha törölte a fiókját az azért volt mert meghalt. A modik is dönthetnek úgy, hogy befejezik ezt a játékot, elvégre önkéntesek, tehát ingyen dolgoznak. Ha tényleg megbetegszik valaki, azt nem hiszem, hogy ide írja ki. Láttam már olyat is egy gamer videósnak a csetmoderátoránál, hogy előadta a nagyhalált, aztán a videóst meg is ríkadta, aztán 4 évvel később visszajött, hogy él, és hogy csak azért csinálta, mert gyereke született, és vele akart foglalkozni. A videós meg ahejett, hogy elküldte volna a fenébe inkább örült a "feltámadásának" és visszaadta neki moderátori státuszát. Ez egy internet, itt mindenki azt ír, amit csak akar, nem kell mindenkinek elhinni mindent. Direkt nem írtam neveket, hátha szabályt sért, ha megmondom, hogy ki a videós, meg ki a csetmodi, úgyhogy inkább nem mondom. A lényeg, hogy nem kell kétségbe esni senki miatt, dolga akadt, úgyhogy nem jön föl, ennyi.
 

Rikari

Veterán
Igaz nem rég jöttem ide, de úgy tesztek, mint ha meghaltak volna azok, akik csak nem játszanak, mert megunták, vagy mert nem érnek rá. Oké, lehet, hogy moderátor, de nem hiszem, hogy ha nincs itt, vagy ha törölte a fiókját az azért volt mert meghalt. A modik is dönthetnek úgy, hogy befejezik ezt a játékot, elvégre önkéntesek, tehát ingyen dolgoznak. Ha tényleg megbetegszik valaki, azt nem hiszem, hogy ide írja ki. Láttam már olyat is egy gamer videósnak a csetmoderátoránál, hogy előadta a nagyhalált, aztán a videóst meg is ríkadta, aztán 4 évvel később visszajött, hogy él, és hogy csak azért csinálta, mert gyereke született, és vele akart foglalkozni. A videós meg ahejett, hogy elküldte volna a fenébe inkább örült a "feltámadásának" és visszaadta neki moderátori státuszát. Ez egy internet, itt mindenki azt ír, amit csak akar, nem kell mindenkinek elhinni mindent. Direkt nem írtam neveket, hátha szabályt sért, ha megmondom, hogy ki a videós, meg ki a csetmodi, úgyhogy inkább nem mondom. A lényeg, hogy nem kell kétségbe esni senki miatt, dolga akadt, úgyhogy nem jön föl, ennyi.
Ha elolvasod figyelmesen a gyászhír első posztját, akkor ezt a bejegyzést nem írod meg. Nem vagyok az általad említett"mindenkinek" része, akiknek nem kell mindent elhinni, mert azt írnak, amit akarnak. Én az vagyok aki akkor ír, amikor van miről, amikor abban van értelem. Amit írok az igaz. Ahogyan én is egy valóságos személy vagyok, úgy a bejegyzéseim is azok. Hidd el nekem csak egyszer halunk meg, de akkor nagyon és véglegesen. Itt pont erről van szó és félreérthetetlenül. Sajnálom, hogy te már a szemednek sem hiszel és ott is a mögöttest keresed ahol az nincs. " Si tacuisses, philosophus mansisses." (Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.) Elszomorítottál ezzel a butasággal. :(
 

Deleted User - 373998

Vendég
Igaz nem rég jöttem ide, de úgy tesztek, mint ha meghaltak volna azok, akik csak nem játszanak, mert megunták, vagy mert nem érnek rá. Oké, lehet, hogy moderátor, de nem hiszem, hogy ha nincs itt, vagy ha törölte a fiókját az azért volt mert meghalt. A modik is dönthetnek úgy, hogy befejezik ezt a játékot, elvégre önkéntesek, tehát ingyen dolgoznak. Ha tényleg megbetegszik valaki, azt nem hiszem, hogy ide írja ki. Láttam már olyat is egy gamer videósnak a csetmoderátoránál, hogy előadta a nagyhalált, aztán a videóst meg is ríkadta, aztán 4 évvel később visszajött, hogy él, és hogy csak azért csinálta, mert gyereke született, és vele akart foglalkozni. A videós meg ahejett, hogy elküldte volna a fenébe inkább örült a "feltámadásának" és visszaadta neki moderátori státuszát. Ez egy internet, itt mindenki azt ír, amit csak akar, nem kell mindenkinek elhinni mindent. Direkt nem írtam neveket, hátha szabályt sért, ha megmondom, hogy ki a videós, meg ki a csetmodi, úgyhogy inkább nem mondom. A lényeg, hogy nem kell kétségbe esni senki miatt, dolga akadt, úgyhogy nem jön föl, ennyi.
Kedves @gerincoszlop
Kérlek szépen,hogy tartsd Tiszteletben azokat a Topicokat, ahonnan volt kedves Társaktól, Barátoktól, vagy virtuális ismerősöktől búcsúznak az akkori társak. Ez egy közösség, kicsi család ahol mindenki értékes. Fontos az együtt nevetés, és fontos a bánat is, hiszen ezek alkotják az életünk részeit. Az elbúcsúztatott Játékostárs is Elvenar része volt.
Köszönöm szépen a megértésedet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent