• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Gravitációs Fogadó - nyereményjáték kibeszélő

DeletedUser3108

Vendég
Annak az ESEMÉNYNEK a nevére vagyunk kíváncsiak, amiben az épület először elérhető lett, nem magának az épületnek a nevére.
Csak a látható épületek nevét várjuk.
Bocsánat az értetlenkedésért, de számomra ez a 2 mondat némileg üti egymást... :oops:
Emiatt a nevezésemben szerepel az épület neve is, illetve mellette annak az eseménynek a neve, ahol először megjelent. :)
Remélem, így is elfogadjátok... :)
 

DeletedUser

Vendég
Dettó. :)

Úgy megijedtem, mikor megjelent a nevezésem a legújabb bejegyzések között. :p De más nem látta, szerencsére. :D
 

DeletedUser4718

Vendég
Köszönöm a pontosítást! Nem szeretnék ügyetlenkedni és bár már 2016-tól játszom , csak most regisztráltam a fórumra .:)
 

DeletedUser136

Vendég
Sziasztok !
Nagyon régen írtam már a Fórumra és remélem nem rontottam el semmit sem .o_O
Ugye nem látja senki :eek: vagy még is :oops:
 

DeletedUser4756

Vendég
Fura helyzetben vagyok... be vagyok lépve a fórumra, mégsem ad lehetőséget a nevezésre. Valami csavar van a dologban, vagy az Edge-et nem szereti a fórummotor? Ha ez utóbbi, akkor lesz esélyem nevezni később, Mozillával... ha nem, akkor segítséget kérek, hogy mi okozza.
 

DeletedUser4756

Vendég
Fura helyzetben vagyok... be vagyok lépve a fórumra, mégsem ad lehetőséget a nevezésre. Valami csavar van a dologban, vagy az Edge-et nem szereti a fórummotor? Ha ez utóbbi, akkor lesz esélyem nevezni később, Mozillával... ha nem, akkor segítséget kérek, hogy mi okozza.
Ja, közben fél óra nézelődés és gondolkodás után csak megtaláltam a megoldást, kicsit jobban féltem a kelleténél.;):D
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Sajnos én már nem emlékszem, de keresgéltem a wikin, és nem találtam, igaz a hóesésnél semmit nem hoz be. A fórumon is végignéztem, ott sem találom egyik eseménynél sem ezt a képet Az lenne a kérdésem, hogy hol tudnám megnézni a hóesés épületeit, vagy van e még más lehetőség , esetleg link,ahol keresgélhetnék. Köszi
 

Bagameri

Újonc
Kérdésem, hogy hogyan lehet megnézni, sikeresen írtam meg a választ, azaz jelentkeztem a játékra és hogy azok helyesek-e ?
 

DeletedUser3

Vendég
Majd az eredményhirdetésnél kiderül, helyesek-e a válaszaid. ;)
 

Deleted User - 848894285

Vendég
Ugye nem baj, hogy csak az események nevét írtam le?:confused: Semmilyen utalást nem írtam arra, hogy melyik épületre melyik esemény vonatkozik.:(:(
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Sajnos én már nem emlékszem, de keresgéltem a wikin, és nem találtam, igaz a hóesésnél semmit nem hoz be. A fórumon is végignéztem, ott sem találom egyik eseménynél sem ezt a képet Az lenne a kérdésem, hogy hol tudnám megnézni a hóesés épületeit, vagy van e még más lehetőség , esetleg link,ahol keresgélhetnék. Köszi
Az angol wikin valamivel több van: https://en.wiki.elvenar.com/index.php?title=Main_Events_Overview
 

Tessaiga

Erős harcos
A magyar wikin ugye tudjátok, hogy az egyikről csak az angol wikin keresztül lehet rájönni, aki nem játszott, mikor voltak, illetve nem emlékszik. "Feltöltés alatt" a szöveg. :/
 
Fent