• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Gravitációs Fogadó - nyereményjáték kibeszélő

DeletedUser2182

Vendég
A magyar wikin ugye tudjátok, hogy az egyikről csak az angol wikin keresztül lehet rájönni, aki nem játszott, mikor voltak, illetve nem emlékszik. "Feltöltés alatt" a szöveg. :/
sajnos rájöttem, elég sok minden hiányzik a magyar wikiről, jó lenne ezt is pótolni valahogyan, mert lassan szándékom ellenére is meg kell tanulnom angolul, ami persze hasznos is lenne :);)
 

DeletedUser4791

Vendég
Igen a "feltöltés alatt" szövegbe én is belefutottam :)
Kizárásos alapon lehet a megoldást megtalálni esetleg :)
 

Tessaiga

Erős harcos
én reménykedek, hogy ezért nem lőttem bakot, mert fél óra alatt kb. 15-20 bejelentéses témát tudtam megnézni. Én nem tudom mi van, de bárhonnan akarok fórumozni 2 hétig csak szo.at, aztán egy hétig működik rendesen. Mindenesetre az eddig megtalált infók alapján, szerintem jó vagyok. A visszatérnek itt-ott ellenére. Aztán meglátjuk. Persze nem lehet elárulni a dolgokat így nevén nevezés helyett, aki figyelt itt, ebben a témában, szerintem kapott elég segítséget ahhoz, hogy eljusson a helyes megoldásig viszonylag gyorsan. Aztán majd kiderül. Ugye én is azok közé tartozok, akik nem játszottak a játékkal ezen események alatt.
 
Hol van a kérdések a harmadik fordulóhoz?Nekem most semmilyen esemény elérhető díjainak képét nem mutatja.amit megválaszolhatnék.Üres a nevezési oldalam.
 
A harmadik forduló jól kifogott rajtam.Hiába nézelődőm az angol vagy magyar wikin az egyik eseményt nem találom.Akinél láttam az épületet oda meg nem találok vissza hogy rákérdezzek.Igy most csak 3 válasz van meg a négyből.
 

GreenKnight

Veterán
Sziasztok! Nekem nem jött meg a harmadik forduló kérdései (épületei), ahogy olvasom nálatok ti már meg is válaszoltátok. Én akkor erről lemaradok?
 
Fent