• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Felderítés idejének kijelzése, felderítés visszavonása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1519

Vendég
Az időkijelzést támogatom, a visszahívhatóságot nem. Viszont egy megerősítő klikk jó lenne. Történt már velem olyan, hogy miközben a térképet húztam véletlenül kiküldtem a felderítőt. Tehát jó lenne egy rákérdezés, hogy "biztos fel akarod deríteni most a tartományt?"
 

liliputy

Veterán
Van egy javaslatom, ;) a Főépületnél lehetne egy olyan figyelmeztető, felugró ablak, mely rákérdez, hogy "Valóban be akarod gyűjteni?" Ezzel egyértelműen elkerülhető lenne akaratlanul beszedni, vagy netán "kukába küldeni" :mad: a nem csekély aranyunkat.

A francba, most ment el 4,5 millám a főépből, mert kerestem a hópihét és az egér rácsúszott, ahogy toltam a városképet:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Most már tényleg ki kéne valamit találni erre az aranybeszedésre, mert sajna én már nem először járok így és nem a kukába gyűjtöm az aranyat :confused:
 

DeletedUser3

Vendég
Időkijelzés: Bár én is megkérdőjelezem, hogy miért, de továbbítom.
Visszahívhatóság: nem.
Ok, mindkettőre:
A felderítési idő mindig egyre nagyobb, és mint tapasztaltuk, az időnek kulcsszerepe van a játékban. Ezért támogatom, hogy a kijelzés meglegyen, de ugyanakkor meg is kérdőjelezem, hiszen nagyjából be lehet saccolni, hogy az előzőnél kicsivel több.

Visszahívás: Egyrészt, a felderítést ígyis-úgyis meg kell tenni, és végsősoron ugyanaz az eredmény: plusz egy felfedezett tartomány. Ereklyék szempontjából rendben van, hogy nem mindegy, de ahol a felfedezési idő nagyobb méreteket ölt, ott az ereklyék száma sem a legfontosabb. Továbbá, ekkor a felderítők már elhagyták a várost, mégis hogyan lehetne visszahívni őket?
 

liliputy

Veterán
Időkijelzés: Bár én is megkérdőjelezem, hogy miért

Szerintem a felderítés idejének kijelzése nagyon is döntő fontosságú - hogy ne menjek messzebb, mint a mostani event -, mert amikor 1 vagy 2 napos termelés a feladat, a következőnél meg 1 tartomány felderítése, akkor nem látható, hogy a felderítő mikor végez és lehet, hogy 10 perccel előbb végez, mint lejárna a termelés, és ott a bukta :(.
 

Caitlen

Felderítő
Időkijelzés: Bár én is megkérdőjelezem, hogy miért, de továbbítom.
Visszahívhatóság: nem.

Időkijelzés : mert általában a legkevesebb aranyat kérőt indítom el,s épp ma reggel láttam kárát, a felderítő 2 órával hamarabb ért célba,mint ahogy beszedhettem volna a 2 napos márványosokat :(

Visszahívhatóság : a felderítő elindítása után láttam csak az időkijelzést :(
Ha az indítás előtt lehetett volna látni,akkor természetesen a másik,távolabbi tartományhoz küldtem volna a "drága" felderítőim :(
Se füstjel,se mobil,se semmi,így ma reggel újra felfedező indítás és 2 nap tétlen várakozás,míg tovább haladhatok a küldetésekben :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent