• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ez az, küldjétek csak az ajánlatokat, imádjuk őket! :)

Ferenc99

Erős harcos
Fura, hogy te ezt ilyen határozottan mered állítani. :rolleyes:
Pont ma mondta 3 tesó is, hogy mostanában kaptak 200%-os ajánlatot, pedig már vásároltak mind a hárman.
Valószínűleg azért kapják meg újra mert mielőtt bevezették a 200 ast azóta játszanak vagy azelőtt kezdték pár éve , mert aki majdnem az elejétől játszik és már vásárolt az nem fog kapni 1 X sem . Ha mégsem így van akkor viszont van olyan akinek egyszerűen nem ad a rendszer , nekem pl van egy olyan városom amcsi szerveren amire semmilyen ajánlat nem érkezett gyémánt ügyben eddig . Több mint 4 éve megvan a város
 

polgarmaercell

Erős harcos
Szerintem egy kicsit hibádzik az Inno marketinges logikája. Aki (még) nem vett, vagy soha nem is fog, az kapja az ilyen pluszt meg az olyan pluszt az ajánlatokhoz, de aki vesz renndszeresen, az meg nem kap semmilyet. Nem azért mondom, mert baj lenne, csak szerintem egy kicsit furcsa. Én még soha nem vettem gyémántot, :gyémánt: de a boltokban is azt csinálják, hogy aki sokat vásárol, az kapja a bónuszokat. De az Inno-nak bisztos van rá szakembere, és ő valószínűleg jobban tudja mint én...
 

Laci0212

Erős harcos
Fura, hogy te ezt ilyen határozottan mered állítani. :rolleyes:
Pont ma mondta 3 tesó is, hogy mostanában kaptak 200%-os ajánlatot, pedig már vásároltak mind a hárman.
Valószínűleg igazad van,mert Következő vásárlást írt, nem elsőt.Nem akartam megtévesztő lenni a figyelmetlenségem miatt,bocs!
 

Csatolmányok

  • Fogd és vidd.jpg
    Fogd és vidd.jpg
    382,5 KB · Megtekintések: 54

Laci0212

Erős harcos
Szerintem egy kicsit hibádzik az Inno marketinges logikája. Aki (még) nem vett, vagy soha nem is fog, az kapja az ilyen pluszt meg az olyan pluszt az ajánlatokhoz, de aki vesz renndszeresen, az meg nem kap semmilyet. Nem azért mondom, mert baj lenne, csak szerintem egy kicsit furcsa. Én még soha nem vettem gyémántot, :gyémánt: de a boltokban is azt csinálják, hogy aki sokat vásárol, az kapja a bónuszokat. De az Inno-nak bisztos van rá szakembere, és ő valószínűleg jobban tudja mint én...
Furcsa dolog a marketing;mivel már vettél, valószínűleg fogsz is,de ha még nem, akkor ösztönözni kell.
A bolt hasonló,de soha nem tudod a beszerzési árat, úgyhogy a haszon a kedvezmény ellenére több.
Minden "portékát"áruló ,eladni szándékozó,cég,csoport,stb.,a saját módszerét követi.
 

Ferenc99

Erős harcos
Hát most már nem tudom mit "szóljak"
, vettem gyémántot 2. szerveren és ugyanazon a név alatt 8. szerveren beadta a 200 százalékot .
Remélem mindenkihez eljut .
 

Mihaszna

Veterán
Elvenar Black Friday 2022

Black Friday 2022.jpg Kötet.jpg

Info: 400 Gyémánt -->Május virágainak kötete:
Egy korábbi esemény "napi" díjai között szerepelt. Az 1X1-es méretükhöz képest (számomra) hasznos funkciókkal voltak ellátva, mint például a Kufár ajánlatait +10%-kal megnövelték. Ha megvásárolod, akkor a Köteten belül választhatsz, hogy melyik "épülettel/épületekkel" szeretnéd szebbé tenni a városod. (Kötetenként 3 épületet ad) Az "épületeknek" lejárati idejük van, - ha jól emlékszem - 60 nap.

Nem készítek képet róla.. : Az Elvenar Black Firday ajánlatai közé tartozik: Gyémánt vásárlás esetén Tudáspontokat kapunk ajándékba. A tudáspontok mértéke vásárlási tételenként eltérő! (minél több gyémántot vásárolsz, annál több TP-t kapsz mellé)

Kötetek és Ereklyék.jpg Medve ereklyék (ha jól értelmezem, 3 db/Kötet(?).. javítsatok, ha rosszul írtam pls), szettek (itt imádás van ;)), és egy Boblin Experessz épület és a hozzátartó összes ereklye.. A Boblin experessz épület Unuriumot termelem a magasabb korszakokban :);)

(Pls, csapat vagy valaki. A Kirit (az Aratási Istenek készlete) szett a képen látható értelmezés szerint 6 db-ból áll, de emlékeim - és küldő források szerint is - a szett ténylegesen 4 db-ból áll. Akkor most, hogy van ez? (a 6-os mit jelent?) Szett.jpg
(az Elvenar (Fórum) csapat egyik tagjával egyeztettem, s arra jutottunk, hogy a Kirit (az Aratási Istenek készlete) ajánlat valószínűleg hibásan lett kiadva, mert a szett ténylegesen 4 db-ból áll. Ez úton is szeretném megköszönni a segítséget, hogy időt és energiát áldozott az utánajárás érdekében.) :)

Utólag pótolom, mert mennem kellett dolgozni..

Black Friday.jpg

Rettentethetetlenek Kötete: A kötet összesen 5 db harcot segítő épületet + nyersanyagot tartalmaz. Kötetenként 1 db "Áldást" választhatunk. A nyersanyag típusa korszakonként eltérő lehet. 700 gyémántért cserébe kapunk egy Ludibria Ventis-t, ami szintén a harcokat segítő épületek kategóriájában tartozik, 118%-os Egységtermelési bónusz biztosít. A Rettentethetetlenek Kötetében található épületek valamint a Ludibria Ventis is időkorláttal rendelkezik!

Nem készítek képet róla.. : Az Elvenar Black Firday ajánlatai közé tartozik: Gyémánt vásárlás esetén Királyi Restaurációt kapunk ajándékba. A Királyi Restaurációk mértéke vásárlási tételenként eltérő! (minél több gyémántot vásárolsz, annál több KK-t kapsz mellé)
 
Utoljára szerkesztve:

Ferenc99

Erős harcos
Elvenar Black Friday 2022

3849 bővítmény megtekintése 3850 bővítmény megtekintése

Info: 400 Gyémánt -->Május virágainak kötete:
Egy korábbi esemény "napi" díjai között szerepelt. Az 1X1-es méretükhöz képest (számomra) hasznos funkciókkal voltak ellátva, mint például a Kufár ajánlatait +10%-kal megnövelték. Ha megvásárolod, akkor a Köteten belül választhatsz, hogy melyik "épülettel/épületekkel" szeretnéd szebbé tenni a városod. (Kötetenként 3 épületet ad) Az "épületeknek" lejárati idejük van, - ha jól emlékszem - 60 nap.

Nem készítek képet róla.. : Az Elvenar Black Firday ajánlatai közé tartozik: Gyémánt vásárlás esetén Tudáspontokat kapunk ajándékba. A tudáspontok mértéke vásárlási tételenként eltérő! (minél több gyémántot vásárolsz, annál több TP-t kapsz mellé)

3858 bővítmény megtekintése Medve ereklyék (ha jól értelmezem, 3 db/Kötet(?).. javítsatok, ha rosszul írtam pls), szettek (itt imádás van ;)), és egy Boblin Exper épület és a hozzátartó összes ereklye.. A Boblin exper épület Unuriumot termelem a magasabb korszakokban :);)

(Pls, csapat vagy valaki. A Kirit (az Aratási Istenek készlete) szett a képen látható értelmezés szerint 6 db-ból áll, de emlékeim - és küldő források szerint is - a szett ténylegesen 4 db-ból áll. Akkor most, hogy van ez? (a 6-os mit jelent?) 3859 bővítmény megtekintése
Lesz még valami ajánlat ?
 

BLERO

Felderítő
Hali!
Jól látom, hogy drágult, és kevesebb lett a gyémi? Jött a 20% akció a területre, gondoltam veszek, de ez durva lett...
B.
 

Mihaszna

Veterán
Na végre! Úgy látszik nem feledkeztek meg rólunk idén sem. :) A 20 db Korty tisztaság nem rossz 900 Gyémántért, mondjuk csak 100 Gyémánt a különbség a hagyományos (50 Gyémánt/pörgetés) módszerhez képest. Ebben az esetben előre meglehet venni a pörgetéseket és kapunk mellé +2 "ajándékba". A többit sokallom :/


Ez az, csak így tovább.jpg
 

Erica

Veterán
Na végre! Úgy látszik nem feledkeztek meg rólunk idén sem. :) A 20 db Korty tisztaság nem rossz 900 Gyémántért, mondjuk csak 100 Gyémánt a különbség a hagyományos (50 Gyémánt/pörgetés) módszerhez képest. Ebben az esetben előre meglehet venni a pörgetéseket és kapunk mellé +2 "ajándékba". A többit sokallom :/


4087 bővítmény megtekintése
Én mindegyiket sokk-kallom.Mert ugye lehetne ez olykor akár 50% is, hogy megérje a játékosoknak. Azt vallom, hogy egy vállalkozás akkor profitál sikeresen, ha többször és jóval olcsóbban lehet hozzájutni a termékekhez. Akkor nem csak 10% réteg vásárolna, hanem legalább a 70%.
 

Laci0212

Erős harcos
Én mindegyiket sokk-kallom.Mert ugye lehetne ez olykor akár 50% is, hogy megérje a játékosoknak. Azt vallom, hogy egy vállalkozás akkor profitál sikeresen, ha többször és jóval olcsóbban lehet hozzájutni a termékekhez. Akkor nem csak 10% réteg vásárolna, hanem legalább a 70%.
Nagyon rányomultak a vásárlásra,itt az újabb őrület a töredék, mivel a kicsi városokban nem tudnak eleget szerezni belőle,így vegyék meg.
A nagyokkal meg kiszúrtak,odarakták a torony utolsó ládájába a 4000 töredéket,amit sikeresen meg is kaptam mindkét nagyobb városommal.
 
Fent