• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ez az, küldjétek csak az ajánlatokat, imádjuk őket! :)

Mihaszna

Veterán
Arra gondoltam, hogy mivel az ajánlatok mindenkihez eljutnak, ezért ha örömötöket vagy épp bánatotokat látjátok benne, akkor itt megoszthatjátok - mondjuk úgy, hogy - "visszajelzésként" :) Természetesen kéretik a Fórum morális elveinek keretein belül maradni, ami a fogalmazásokat illeti.

Kár, hogy nem a Tiltott romokhoz adtak lehetőséget. Ebben a városomban 1 db hiányzik a készletből, még gyémántot is vettem volna érte.. :(

Ajánlatok.jpg
 

Ferenc99

Erős harcos
Arra gondoltam, hogy mivel az ajánlatok mindenkihez eljutnak, ezért ha örömötöket vagy épp bánatotokat látjátok benne, akkor itt megoszthatjátok - mondjuk úgy, hogy - "visszajelzésként" :) Természetesen kéretik a Fórum morális elveinek keretein belül maradni, ami a fogalmazásokat illeti.

Kár, hogy nem a Tiltott romokhoz adtak lehetőséget. Ebben a városomban 1 db hiányzik a készletből, még gyémántot is vettem volna érte.. :(

3639 bővítmény megtekintése
Ácsi !
Van ott Venar kövei 3 as . Én miért nem láttam ezt az ajánlatot , ma vettem 3 db térképet 270 gyémánt / db , de ezt a lehetőséget amit ide raktál nem láttam .
Az lenne a kérdésem mert éppen nyaralok , hogy nézzek fel minden nap , miért nem kapunk előre értesítést ?
 

Mihaszna

Veterán
Ácsi !
Van ott Venar kövei 3 as . Én miért nem láttam ezt az ajánlatot , ma vettem 3 db térképet 270 gyémánt / db , de ezt a lehetőséget amit ide raktál nem láttam .
Az lenne a kérdésem mert éppen nyaralok , hogy nézzek fel minden nap , miért nem kapunk előre értesítést ?

Hogy miért nem láttad, azt nem tudom. Ezek után én már azt sem merem bizton állítani, hogy mindenki egységesen ugyanúgy kapta/kapja meg az ajánlatokat. Arra viszont, hogy miért nem kapunk értesítéseket, azt tudom mondani, hogy azért, mert ez egy ilyen "fogd és vidd - gyors aukció" (volt). Van erre egy kifejezés, csak nem jut eszembe - nem biztos, hogy az amit írtam. :) Egyébként ilyenkor ünnepek alkalmával, mint pl. Pünkösd, Karácsony stb., mindig szoktak kitalálni valamit, legalábbis én ezt tapasztalom. Minden esetre nekem tetszett. Bárcsak gyakrabban lenne ilyen. :)
 

Ferenc99

Erős harcos
Okés köszi , akkor figyelek és egyetértek jó lenne több ilyen .
Ez most van :
Vettem is 3 tervrajzot
 

Csatolmányok

  • Sellős ereklye.jpg
    Sellős ereklye.jpg
    864,8 KB · Megtekintések: 79

Laci0212

Erős harcos
Hogy miért nem láttad, azt nem tudom. Ezek után én már azt sem merem bizton állítani, hogy mindenki egységesen ugyanúgy kapta/kapja meg az ajánlatokat. Arra viszont, hogy miért nem kapunk értesítéseket, azt tudom mondani, hogy azért, mert ez egy ilyen "fogd és vidd - gyors aukció" (volt). Van erre egy kifejezés, csak nem jut eszembe - nem biztos, hogy az amit írtam. :) Egyébként ilyenkor ünnepek alkalmával, mint pl. Pünkösd, Karácsony stb., mindig szoktak kitalálni valamit, legalábbis én ezt tapasztalom. Minden esetre nekem tetszett. Bárcsak gyakrabban lenne ilyen. :)

Hogy miért nem láttad, azt nem tudom. Ezek után én már azt sem merem bizton állítani, hogy mindenki egységesen ugyanúgy kapta/kapja meg az ajánlatokat. Arra viszont, hogy miért nem kapunk értesítéseket, azt tudom mondani, hogy azért, mert ez egy ilyen "fogd és vidd - gyors aukció" (volt). Van erre egy kifejezés, csak nem jut eszembe - nem biztos, hogy az amit írtam. :) Egyébként ilyenkor ünnepek alkalmával, mint pl. Pünkösd, Karácsony stb., mindig szoktak kitalálni valamit, legalábbis én ezt tapasztalom. Minden esetre nekem tetszett. Bárcsak gyakrabban lenne ilyen. :)
Sziasztok!
Nekem is a Zarándok kastély épületeit hozta fel, amiből plusz is van többől,viszont a Romokból 1 mínusz,amit még mindig szerencse' eventnek érzek.Viszont tesóságon belül, tudom hogy van akinek szüksége van az utolsó épületre a kastély-szettből.
Ezek az alkalmak, általában hoznak jó lehetőséget is,de nem biztos hogy mindenkinek a vártat.
Azért remélem lesz még lehetőség a Romokra is.
 

Rikari

Veterán
Szerintem ezek a random gyémántvásárlási ajánlatok kifejezetten a vásárlási szokásainktól függnek. A rendszer látja, hogy eddig milyen ajánlatokat vettél meg, vagy hogy egyáltalán nem vásároltál még az ilyen és ehhez hasonló kínálatból. Nekem olyan városomban ugrik fel a 200% gyémántvásárlás, ahol nem vettem soha. Ahol már vásároltam ott 30-60 max. 80%-os akciókat kínál. 100%-os akciót már vagy 2 éve nem láttam a nagy városomban. Ez marketingpolitika, bár az nem fér a fejembe, hogy ott ahol biztosan szánnék rá pénzt, miért nem ad magasabb kedvezményű akciót? Gondolja, ha eddig vettem akkor megveszem majd az alacsonyabb hasznot adó kínálatot is? A 30-60% nem csábít, de a 80%-nál mindig megingok, tapasztalatból tudva azt, hogy 100% nem érkezik, mert kezdjük előlről a 30%-al.
 

Belinka

Újonc
Sziasztok!
Nekem van olyan városom, ahol még egyszer sem kaptam ajánlatot kedvező vásárlásra, igaz nem is éltem a kedvezőtlennel sem, viszont a másik városnál feltűnt, hogy a mobilos akció ára nem egyezik a pc-s árral, gépen mindig magasabb engedmény van a meghírdetett akció idején belül.
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok!
Nekem van olyan városom, ahol még egyszer sem kaptam ajánlatot kedvező vásárlásra, igaz nem is éltem a kedvezőtlennel sem, viszont a másik városnál feltűnt, hogy a mobilos akció ára nem egyezik a pc-s árral, gépen mindig magasabb engedmény van a meghírdetett akció idején belül.
Mobilon nem szabad vásárolni, mindig rosszabb ajánlatok vannak, nem csak ebben a játékba hanem kb minden létező játékba, ahol van pc-s verzió is, szóval pc-n kell vásárolni! :)
Kevesen tudják de az applikációkon belüli mikró tranzakciós vásárlások után a google és az apple is levesz 15-30 százalékot, ezért van különbség az árak közt mobilon és windozon. Pc-n az adott összeg 100% a fejlesztőkhöz megy, mobilon pedig 1 része az adott telefon rendszerének tulajdonosához, androidos telefonok esetén a googléhoz megy a jutalék, iphonoknál meg az apple veszi le a részét... Ezért vannak mobilon más gyémánt csomagok, mert ott nem kap annyi pénzt a játék fejlesztő mintha pc-n fizetne a játékos.
 

Calyr

Veterán
Szerintem ezek a random gyémántvásárlási ajánlatok kifejezetten a vásárlási szokásainktól függnek. A rendszer látja, hogy eddig milyen ajánlatokat vettél meg, vagy hogy egyáltalán nem vásároltál még az ilyen és ehhez hasonló kínálatból. Nekem olyan városomban ugrik fel a 200% gyémántvásárlás, ahol nem vettem soha. Ahol már vásároltam ott 30-60 max. 80%-os akciókat kínál. 100%-os akciót már vagy 2 éve nem láttam a nagy városomban. Ez marketingpolitika, bár az nem fér a fejembe, hogy ott ahol biztosan szánnék rá pénzt, miért nem ad magasabb kedvezményű akciót? Gondolja, ha eddig vettem akkor megveszem majd az alacsonyabb hasznot adó kínálatot is? A 30-60% nem csábít, de a 80%-nál mindig megingok, tapasztalatból tudva azt, hogy 100% nem érkezik, mert kezdjük előlről a 30%-al.
Akkor ezek szerint a rendszer logika szerint túl gyakran" vásárolsz. Ha nem veszed meg a kisebb csomagot, kb. szabályos időközönként (emlékeim szerint 2-3 hónap) jön újabb, nagyobb kedvezménnyel, azaz csak idő kérdése, és megkapod a 100 %-osat. És igen, úgy van, ahogy mondod, amíg megveszed az alacsonyabbat, nem kapsz nagyobbat.
 

Mihaszna

Veterán
Múltidéző(nek): A Szerencsés kis uszonyos Esemény ideje alatt kaptuk ezt a páratlan lehetőséget. Köszönjük. :)

Élt valaki az első lehetőséggel (ami állateledelt ad)? :rolleyes::)

1.jpg
 
Fent