• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ez az, küldjétek csak az ajánlatokat, imádjuk őket! :)

Mihaszna

Veterán
Nagyon rányomultak a vásárlásra,itt az újabb őrület a töredék, mivel a kicsi városokban nem tudnak eleget szerezni belőle,így vegyék meg.

Úgy látom, nagyon felpumpálta a vérnyomásod ez a csúnya Bűbájtöredék. Nem is értem, mit képzel magáról az Inno, hogy holmi Bűbájtöredékekkel szórja tele a Tornyot! Tiltakozni, sőt, protestálni kell e pejoratív kvalifikálás ellen. Ez a dehonesztáló ajánlat, prejudikálja a játékosok optimista perspektíváját.

Jaj, bocsánat, elfelejtettem, hogy ez még mindig az Elvenar, ami ,,egy profit orientált cég, nem szeretetszolgálat." :)

A nagyokkal meg kiszúrtak,odarakták a torony utolsó ládájába a 4000 töredéket,amit sikeresen meg is kaptam mindkét nagyobb városommal.

Mivel te is nagy játékosnak számítasz és meg is nyerted, így a küldetés sikeres volt. Nincs ebbe semmi kiszúrás, semmi mellébeszélés. Azt kaptad, amit "ígértek". :)
 

Laci0212

Erős harcos
Úgy látom, nagyon felpumpálta a vérnyomásod ez a csúnya Bűbájtöredék. Nem is értem, mit képzel magáról az Inno, hogy holmi Bűbájtöredékekkel szórja tele a Tornyot! Tiltakozni, sőt, protestálni kell e pejoratív kvalifikálás ellen. Ez a dehonesztáló ajánlat, prejudikálja a játékosok optimista perspektíváját.

Jaj, bocsánat, elfelejtettem, hogy ez még mindig az Elvenar, ami ,,egy profit orientált cég, nem szeretetszolgálat." :)



Mivel te is nagy játékosnak számítasz és meg is nyerted, így a küldetés sikeres volt. Nincs ebbe semmi kiszúrás, semmi mellébeszélés. Azt kaptad, amit "ígértek". :)
Megmosolyogtatsz,a profitot is értem, mégis úgy látom, hogy a játék azon elemeit amik lényegesek,szépen sorban "ritkítják", és annyira profitorientált lesz az egész, hogy bele lehet sz unni.Sokan látják ezt, valószínűleg te is,de már függők vagyunk.
Örülök hogy jókedvre derítettelek!
 

Szerencse fia

Veterán
Sziasztok!

Nálam elég rendesen kiverte a biztosítékot, hogy a torony tetején 4000 bűbájtöredéket kaptam!!! Szerintem mindennek van egy határa, s ez azon is túlment, hiszen erre már azt sem lehet mondani, hogy egy rossz vicc, mert még annak is @.......... Megértem, hogy kedvezzünk a kis játékosoknak, de bűbájtöredékhez eddig is hozzá lehetett jutni a toronyból. Valamint az akadémiából ki lehet szedni a holdkőtárat és társait, s lehet sok bűbájtöredéket szerezni általuk! Jó lenne, ha a nagyobb játékosokkal nem szúrnának ki, s normális ajándékokkal töltenék meg a fő gonoszok ládáit!
Úgyhogy Laci fogjunk kezet, s szaladjunk le a domboldalon ügyelve arra, hogy a felrúgott gyilkos galócák spórái az ötletgazdák szájába hulljanak!
 

Ferenc99

Erős harcos
Mobilon 0 gyémánt volt először kiírva majd később 1000 gyémánt , és úgy kettőt , hogy ha már van egy és veszel még egyet akkor etethetsz kettőt .
 

Mihaszna

Veterán
Juniális Ajánlatok. :)

Juniális ajánlat.jpg


1685988973610.png
 
Utoljára szerkesztve:
Fent