• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Eventes épületek további fejlesztése a plusz ereklyékkel

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 16 94,1%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 5,9%

  • Összes szavazó
    17
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Laci0212

Erős harcos
Én inkább azt szeretném, hogy normálisabb szintre fejlesszük az event-es épületeket, ahhoz ne kelljen végigmenni a küldetéssorozaton.
Nem feltétlenül igaz az utóbbi időben,hogy meglesz az event végén a maxos épület,vagy a teljes szett,hiába csinálod meg az összes küldetést.
 

Dallas1975

Felderítő
Régen volt ,de valami 30-40 ezer forintra jött volna ki az ára a Mézeskalácsnak ,kikerekedett a szemem ,hát mondom én eladom az enyémet fele ennyiért is ha lehet :)
 

Deathfolk

Veterán
Amit felraktál 2 képet, azok pont nem gyémántért kínálják....és ez nagyjából meg is magyarázza, hogy miért nem emlékszem ezekre. Valószínűleg megnéztem, rájöttem, hogy nem érdekel és el is felejtettem. Ha gyémántért adnának ilyeneket, még lehet vennék is. :)
És tényleg :) De nekem a gyémánt és a pénz ugyanaz, mert alapvetőleg pénzből van gyémánt, persze lehet a játékba is kapni de nagyobb mennyiségeket csak venni lehet, nekem mindegy hogy gyémántba vagy Ft-ba van kiírva valaminek az ára, az nekem ugyanazt jelenti, de ettől független igazad van :)
De ha nem 30 ezer Ft lenne kiírva hanem 15 ezer gyémánt (alapvetőleg ennyit ér a 30 ezer Ft, kivéve ha gyémánt akció van, mert akkor a feléből is kijön) Na de szóval ha 15 000 gyémántért adták volna a plusz medvét akkor ugyanúgy nem vettem volna meg mint 30 000Ft-ért :) Pláne hogy soha nem volt még 15 ezer gyémántom :D
 

Putyika

Veterán
nekem a gyémánt és a pénz ugyanaz, mert alapvetőleg pénzből van gyémánt, persze lehet a játékba is kapni de nagyobb mennyiségeket csak venni lehet, nekem mindegy hogy gyémántba vagy Ft-ba van kiírva valaminek az ára, az nekem ugyanazt jelenti
Ezért is szép ez a játék, mert mindenki másképp játszik. :) Nálam gyémánt a játékból van és nem pénzből. 15 ezer talán még nekem sem volt, de 10 ezer már igen....területeket és (amikor lehet) törp páncélt veszek, de másra nem nagyon költök. Szóval a lényeg, hogy ha gyémántért lenne lehetőségem, akkor simán vennék mondjuk barnamacit.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Ferenc99

Erős harcos
Igen volt már minden gyémántért, komplett szettek és 10es szintű eventes épületek, medvék, főnix, kb minden, ilyen fél - 1 napos ajánlatokba szoktak jönni pofátlan drágán pár havonta - fél évente. Itt van 2 saját kép, ezek kb 1 éve voltak, de volt azóta is már pár dolog, most legutóbb pár napja a valentinnapi kocsi, jóval előtte meg a figyelmes téli bagolyra emlékszek, de ezekről nem csináltam képet. De nem tudom ennyi pénzért ki veszi ezeket meg...
Azt a medvéset miért nem láttam vajon , nem lehet valamikor venni olyan csomagot ? Esetleg csak egyszeri eset volt .
 

Ferenc99

Erős harcos
Öreg medve VIP csomag , az agyamat eldobom , lehet , hogy 24 óráztam vagy durvább időszakom volt , simán megvenném most !
Eh..
 

Ferenc99

Erős harcos
Ha jól rémlik, év végi black friday alatt ment, olyankor 3 óránként jön más ajánlat, ez a vége felé volt.
Kösz , így azért könnyebb elfogadni , kár , hogy ilyesmiről nem lehet szavazni , biztos sok szintezhető épület fun van , eszméletlenül jól néz ki amikor 2 vagy 3 egyforma ilyen épület virít a városokban , szerintem sokan vennének még alapokat , igazi szép városok lehetnének , ez igazán szép gesztus lenne az Innotól a hűséges játékosok örömére .
 

polgarmaercell

Erős harcos
Én azt szeretném, ha az Elvenar játék kultúra bónusza hatna a bal zsebemben lévő pénztárcám arany készletre is. De nekem az is jó, ha a játékban begyűjtött érmék kétszázas formájában a zsebemben landolnak. Így tuti minden reggel végigkattogtatnám az összes szomszédom. ;)
Jó lenne.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent