• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Eventes épületek további fejlesztése a plusz ereklyékkel

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 16 94,1%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 5,9%

  • Összes szavazó
    17
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Csillagos

Tapasztalt építő
Mióta a toronyban is lehet ereklyéket nyerni az eventes épületekhez, felhalmozódnak a raktárban azok az ereklyék, amiket nem tudunk/akarunk felhasználni. Le lehet bontani őket bűbájtöredékért (nincs rá szükség, ha van 1 millió), meg lehet őket nézegetni, lapozgatni a raktárban. Vannak olyanok, amiket nem is akarunk megépíteni, amiket gyűjtögetünk, hogy majd egyszer megépítjük, és azok, amik a már megépített, 10. szintű épületeinkhez pluszban jönnek. Ezekre lehet megoldás - nomeg plusz motiváció a tornyozáshoz -, ha a bajnoki mintájára (ahol a 10 láda után a 11. is ad jutalmat) a plusz ereklyékkel tovább fejleszthetőek lennének az eventes épületeink. Nyilván nem nagy fejlesztés lenne, pár lakos, kis kultúra, a termelésben 1-5%, de mégis úgy éreznénk, megéri.
Vélemény?
 

Calyr

Veterán
Nekem tetszene az, ha az eventes nyereményépületek 10+ szintet is kapnának, akár még úgy is, hogy a szintenkénti plusz bónusz kevesebb, és több ereklyébe kerül. Viszont a tűzfőnix és barna medve túlzott erőssége miatt szerintem ilyen fejlesztésre igen kicsi esély van - sajnos.
Ezzel együtt én támogatom ezt az ötletet, mert amilyen elcseszett módon tönkrevágta ez a két épület a játékegyensúlyt, még +5-10 % hatás már nem ronthatná el jobban ezt a helyzetet (de tényleg tök mindegy már, ez így sosem áll helyre), ellenben sok játékosnak meg örömet okozna a fejlődés.

Szóval legyünk Edlington hívők, és bízzunk a maradék két százalékukban. ;)
 

Calyr

Veterán
Kiegészítés: a plusz bónusz mehetne azon az elven, ahogy számtalan ősi csodánál is belassították/visszanyesték ezt a 30+ szint felett (35-ig).
Hátha erre való hivatkozással ez nem plusz fejlesztésnek számít, csak egy "már meglévő szabály harmonizációjának a következetesség elvén, egészséges kiteljesedés szerint". :)

Így akkor például:
11. szint - 3 ereklyéért +3 % bónusz hatás
12. szint - 2 ereklyéért +2 % bónusz hatás
13. szint - 2 ereklyéért +2 % bónusz hatás
14. szint - 2 ereklyéért +2 % bónusz hatás
15 szint - történet vége, az abszolút max - 1 ereklyéért +1 % bónusz hatás
 

w.Joe

Felderítő
Viszont a tűzfőnix és barna medve túlzott erőssége miatt szerintem ilyen fejlesztésre igen kicsi esély van - sajnos.

Nem muszaj az etetes hatasat is novelni a 10+ szinteken, eleg ha az alapbonusz no, ahogy a csodaknal is sokszor csak az egyik bonusz novekszik, a masik maximalizalva van a 30. szinten. Akar az is motivalo lehetne, hogy csak a kultura es lakossag erteke novekszik.
 

Putyika

Veterán
Ha figyelembe vesszük, hogy ma például meg lehet venni a Valentinnapi kocsit és így 2 is lehet belőle, akkor azt hiszem, hogy inkább arra költeném a felesleges fejlesztőket és nem a 10+ szintekre. Úgy tűnik, hogy inkább az lesz az irány, hogy adnak lehetőséget újabb alap vásárlására.
De persze ettől függetlenül nem rossz az ötlet és támogatom. Bár nem gondolom, hogy én élnék a lehetőséggel és töredék bónuszokért 10. szint fölé fejlesztenék bármit.
 

Kira7

Veterán
Ha figyelembe vesszük, hogy ma például meg lehet venni a Valentinnapi kocsit és így 2 is lehet belőle, akkor azt hiszem, hogy inkább arra költeném a felesleges fejlesztőket és nem a 10+ szintekre. Úgy tűnik, hogy inkább az lesz az irány, hogy adnak lehetőséget újabb alap vásárlására.
De persze ettől függetlenül nem rossz az ötlet és támogatom. Bár nem gondolom, hogy én élnék a lehetőséggel és töredék bónuszokért 10. szint fölé fejlesztenék bármit.
Szia!
Amennyiben jól emlékszem olyan eventes épületet még nem ajánlottak fel gyémántért megvásárlással aminél etetés hatására + bónusz is van.
Amelyiknél nem engedélyeznek már 1-nél többet letenni, ott ez nem valószínű hogy lesz............
 

Putyika

Veterán
Amennyiben jól emlékszem olyan eventes épületet még nem ajánlottak fel gyémántért megvásárlással aminél etetés hatására + bónusz is van.
Szia!

Én egyáltalán nem emlékszem, hogy eddig bármilyen fejleszthető épületet lehetett volna vásárolni, de ez betudható a gyenge memóriámnak is. :D
 

Kira7

Veterán
Szia!

Én egyáltalán nem emlékszem, hogy eddig bármilyen fejleszthető épületet lehetett volna vásárolni, de ez betudható a gyenge memóriámnak is. :D
Szia!
Volt már eventes is teljesen kifejlesztve meg szett is ......pl. Mézeskalácsos, Stonehenge ....nem kevés gyémántért :)
 

Deathfolk

Veterán
Igen volt már minden gyémántért, komplett szettek és 10es szintű eventes épületek, medvék, főnix, kb minden, ilyen fél - 1 napos ajánlatokba szoktak jönni pofátlan drágán pár havonta - fél évente. Itt van 2 saját kép, ezek kb 1 éve voltak, de volt azóta is már pár dolog, most legutóbb pár napja a valentinnapi kocsi, jóval előtte meg a figyelmes téli bagolyra emlékszek, de ezekről nem csináltam képet. De nem tudom ennyi pénzért ki veszi ezeket meg...
 

Csatolmányok

  • ereklye.jpg
    ereklye.jpg
    352 KB · Megtekintések: 35
  • ereklye2.jpg
    ereklye2.jpg
    358,6 KB · Megtekintések: 35

Kira7

Veterán
Én inkább azt szeretném, hogy normálisabb szintre fejlesszük az event-es épületeket, ahhoz ne kelljen végigmenni a küldetéssorozaton.

Szia!
Ennyi erővel lehetnek 1 kód amit beírsz és egyből teljesen kifejlesztve 19-s fejezetig ( most annyi van ) a legoptimálisabban betenné a az összes manut, épületet, kulturális épületet stb. az idézés raktárad fullra feltöltve az összes eventes épülettel ( persze azok is maxon ) raktáradba is mindenből milliós készletek legyenek . Így nem kéne se küldetés, se torony se bajnoki, se testvériségi........meg játszani se vele mert annak se lenne sok értelme :)

Most őszintén fent vagy a fórumon játszol is eddig már észre vehetted volna hogy ez 1 olyan játék hogy megdolgozol érte vagy Wiccara-tól
idézve " minden másra ott van a mastercard" ;)
 

Putyika

Veterán
Igen volt már minden gyémántért,
Amit felraktál 2 képet, azok pont nem gyémántért kínálják....és ez nagyjából meg is magyarázza, hogy miért nem emlékszem ezekre. Valószínűleg megnéztem, rájöttem, hogy nem érdekel és el is felejtettem. Ha gyémántért adnának ilyeneket, még lehet vennék is. :)
 

Calyr

Veterán
Én azt szeretném, ha az Elvenar játék kultúra bónusza hatna a bal zsebemben lévő pénztárcám arany készletre is. De nekem az is jó, ha a játékban begyűjtött érmék kétszázas formájában a zsebemben landolnak. Így tuti minden reggel végigkattogtatnám az összes szomszédom. ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent