• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Event épületek a harcért

creatin

Erős harcos
...mert milyen furcsa az a bizonyos Fönix annyi embernek megvan (sajnos én lekéstem róla)...
Tűzfőnix és barnamedve is elérhető volt ebben az évben, a hozzájuk kapcsolódó eventtel csak konvertálni kellett a fejlesztőiket.
Nekem ebben az évben sikerült a winyandor-i kis városomban letenni a medvét és a tűzfőnixet is (10-es szinten). Aki leakarta, annak sikerült lerakni. Élni kell a megadott lehetőségekkel és nem újakért reklamálni...
 
Utoljára szerkesztve:

Dallas1975

Felderítő
Nem reklamáltam ,kértem volna ,egyébként neked milyen hátrány ha valaki egy új épületet kér , úgy fel vagy háborodva ,tényleg nem értem ! hogy miért baj az ha valaki egy új épületet kér ? ha tetszik kirakod ha nem nem . :) vicc hogy mindenki a tűzfönixel jön, miért gond ha készítenek egy másik "harci" épületet ? amit nem konvertálgatok ,végigcsinálom az eventet és megvan. mindenki fel van háborodva hogy tűzfönix ,nem értem miért sajnáljátok ,én nem tudom hogy konvertáltok össze ennyi ereklyét ,ha végig csinálom az eventet nem marad annyi + ,ha kirakom az event épületét 10 szinten ,hogy abból ennyi fönixet hogy tudtok csinálni... de még mindig ott tartunk hogy miért baj nektek ha valaki szeretne egy másikat amihez végig kell csinálni az eventet (75 feladat) és megvan.
 

creatin

Erős harcos
... miért baj az ha valaki egy új épületet kér ?
Itt a lehetőség, add be új ötletként, hogy pontosan mit és hogyan tudjon azaz az épület. A kidolgozott ötletekről lehet érdemben beszélni.
én nem tudom hogy konvertáltok össze ennyi ereklyét
Ott a főnixem és ott a barnamedvém. Nem magam rajzoltam oda őket ;). Meg lehetett csinálni. Ennyi.
 

Erica

Veterán
vicc hogy mindenki a tűzfönixel jön,
Azért kedves @Dallas1975 , mert a legértékesebb item, amit ez idáig az Inno alkotott. Természetesen mindenki ezt akarja, és aki akarta , meg is tudta szerezni. Azokból kell építkeznünk amik már adottak. Fentebb már mindent leírtak a tesók, ami fontos, értékes lehetett. Persze nem lehet tudni, mit hoz a jövő, lehet lesznek még nagyon értékes harcászatot elősegítő Itemek, de miért is ne lehetnének. Az Inno arra törekszik, hogy a játékosok igényeit kielégítse. Még mielőtt bárki belém kötne, hogy ez nem igaz, hozzátenném, hogy minden fajta Online játékban akadnak hibák, amit előbb-utóbb kiküszöbölnek.
 

Calyr

Veterán
Nem reklamáltam ,kértem volna ,egyébként neked milyen hátrány ha valaki egy új épületet kér , úgy fel vagy háborodva ,tényleg nem értem ! hogy miért baj az ha valaki egy új épületet kér ? ha tetszik kirakod ha nem nem . :) vicc hogy mindenki a tűzfönixel jön, miért gond ha készítenek egy másik "harci" épületet ?
Bajnak nem baj, csak reálisan nem sok esély van rá. Így kidolgozatlanul meg konkrétan semmi.
Mintha alapvető információkkal nem lennél tisztában a témával kapcsolatban. A tűzfőnix és a barna maci olyan mértékben rúgta hátsóba az addig hosszú éveken át nagy gonddal őrzött játékegyensúlyt, hogy ezzel kb. másik játékot hoztak létre. Az azóta eltelt évek sok fejlesztése ezen elcseszések ilyen-olyan kijavítási kísérletei voltak. A legtöbb korlátozás (lásd bajnoki változások, több ütemben is).
Szerinted ebből mi következik, hogy erre egy új harci épülettel rátesznek még egy lapáttal?
Egyébként egyszer akár még ez is lehet belőle, ezt nem zárnám ki - viszont ehhez nem kell plusz ötlet, ezeket már minden országból marha nagy nagyságrendes visszajelzésekből pontosan tudják már jó ideje.
 

Dallas1975

Felderítő
Azért kedves @Dallas1975 , mert a legértékesebb item, amit ez idáig az Inno alkotott. Természetesen mindenki ezt akarja, és aki akarta , meg is tudta szerezni. Azokból kell építkeznünk amik már adottak. Fentebb már mindent leírtak a tesók, ami fontos, értékes lehetett. Persze nem lehet tudni, mit hoz a jövő, lehet lesznek még nagyon értékes harcászatot elősegítő Itemek, de miért is ne lehetnének. Az Inno arra törekszik, hogy a játékosok igényeit kielégítse. Még mielőtt bárki belém kötne, hogy ez nem igaz, hozzátenném, hogy minden fajta Online játékban akadnak hibák, amit előbb-utóbb kiküszöbölnek.


Üdv

Ááá bakker most már értem ,nem tudtam hogy ez ilyen extra ?! bocs leírod mit tud ,csak hogy irigykedjek xD Én amikor először írtam kb, ! ilyenre gondoltam : 4-5 % életerő vagy sebzés ,adott egységek vagy mind , de semmi extrém erő ,csak hogy legyen ilyen is ( tényleg vagy 20 ! gazdaságos épületem van és hát ..na kicsit unalmas :) , én tényleg úgy képzeltem el hogy jön egy 75 feladatos event ,kis harci épület, aztán megint jön 1-2 gazdaságot adó a következő megint ad pár % sebzés-életerő ,hogy ne a sablon "valamilyen" árú épületeket rakjam ki.

Persze hogy az Inno jót akar ,hiszen több játékos ,nagyobb esély hogy tényleges gyémánt vásárlás ,hiszen ebből élnek , minél változatosabb annál több ember marad meg ,nem csak 2 hétre :) Na érted én 46 éves pasiként ha ajánlom egy kollegának hogy nézd meg tuti nem azt fogom mondani : lehet építkezni ,hanem lehet jókat csatázni ,de ha én nem tudok igy összehozni ilyen épületeket ,mit mondjak neki ? hát van az event de azt átalakítod akkor talán összejön..... :)

Pls egy őszinte választ : anno a Stonhenge és ez a Tűz főnix 75 feladatos event volt ,vagy már akkor is ilyen "trükkösen" hoztátok össze ? :)

Tisztelettel

Dallas
 

Dallas1975

Felderítő
Bajnak nem baj, csak reálisan nem sok esély van rá. Így kidolgozatlanul meg konkrétan semmi.
Mintha alapvető információkkal nem lennél tisztában a témával kapcsolatban. A tűzfőnix és a barna maci olyan mértékben rúgta hátsóba az addig hosszú éveken át nagy gonddal őrzött játékegyensúlyt, hogy ezzel kb. másik játékot hoztak létre. Az azóta eltelt évek sok fejlesztése ezen elcseszések ilyen-olyan kijavítási kísérletei voltak. A legtöbb korlátozás (lásd bajnoki változások, több ütemben is).
Szerinted ebből mi következik, hogy erre egy új harci épülettel rátesznek még egy lapáttal?
Egyébként egyszer akár még ez is lehet belőle, ezt nem zárnám ki - viszont ehhez nem kell plusz ötlet, ezeket már minden országból marha nagy nagyságrendes visszajelzésekből pontosan tudják már jó ideje.

Üdv.

Épp most írták(olvastam) hogy ezek erősek na de hát írtam : nekem nincs .) Hát mivel én nem versenyzek senkivel remélem megérted ha azt írom hogy erre a játékegyensúly dologra én nem tudok érdemben mit írni ,hiszen nem "érzékelem" hogy ez nálatok mit jelent, csak azt látom nem jót :)

Tisztelettel

Dallas
 

Wiccara

Veterán
ez a Tűz főnix 75 feladatos event volt
itt minden infót megtalálsz az event részleteiről, oldalt mazsolázhatsz a többi eventből is. Sőt, itt előre meg lehet nézni a következőt is, mielőtt az elindulna éles szerveren. Nem Innos oldal, tehát esetenként némi eltérés előfordulhat ( 1-2 napidíj esetében pl ), de tervezéshez elegendő.
Többiektől bocs az offért ;)
 

Dallas1975

Felderítő
Itt a lehetőség, add be új ötletként, hogy pontosan mit és hogyan tudjon azaz az épület. A kidolgozott ötletekről lehet érdemben beszélni.

Ott a főnixem és ott a barnamedvém. Nem magam rajzoltam oda őket ;). Meg lehetett csinálni. Ennyi.


Több mint gyanús vagy, hogy photoshop az egész ,nem dőlök be ;)
 

Dallas1975

Felderítő
itt minden infót megtalálsz az event részleteiről, oldalt mazsolázhatsz a többi eventből is. Sőt, itt előre meg lehet nézni a következőt is, mielőtt az elindulna éles szerveren. Nem Innos oldal, tehát esetenként némi eltérés előfordulhat ( 1-2 napidíj esetében pl ), de tervezéshez elegendő.
Többiektől bocs az offért ;)

Üdv.

Köszi ,ismerem az oldalt ( és használom is event közbe, csak nem jutott eszembe hogy ezt itt visszanézzem , viszont nekem van egy alulfejlett Pekingi kacsám , (ARANY) szerintem ??? erre felé kezdhettem el játszani ? esélyes :)
 

Kira7

Veterán
Üdv
Ááá bakker most már értem ,nem tudtam hogy ez ilyen extra ?! bocs leírod mit tud ,csak hogy irigykedjek
Dallas
A tűzfőnix teljesen kifejlesztve etetés alatt 50 %-val növeli az összes egységed sebzését , a barna maci meg etetés hatására teljesen kifejlesztve 50% egységtermelési bónuszt ad. A barna macinak igazán akkor volt nagyobb jelentősége mikor bejött , akkor még egyszerre csak egy katonai épületben tudtál egységet képezni. Mióta mindben tudsz folyamatosan képezni meg a D222 ősi csodával már kisebb a jelentősége, de így is a macival kalapácsot , időt takarítasz meg, csak kis állat eledel kell több.
Nem irigykedés végett írtam le , hanem értsd miért érdemes megszerezni. még akkor is ha nincsen teljesen kifejlesztve.
 

Dallas1975

Felderítő
A tűzfőnix teljesen kifejlesztve etetés alatt 50 %-val növeli az összes egységed sebzését , a barna maci meg etetés hatására teljesen kifejlesztve 50% egységtermelési bónuszt ad. A barna macinak igazán akkor volt nagyobb jelentősége mikor bejött , akkor még egyszerre csak egy katonai épületben tudtál egységet képezni. Mióta mindben tudsz folyamatosan képezni meg a D222 ősi csodával már kisebb a jelentősége, de így is a macival kalapácsot , időt takarítasz meg, csak kis állat eledel kell több.
Nem irigykedés végett írtam le , hanem értsd miért érdemes megszerezni. még akkor is ha nincsen teljesen kifejlesztve.

Üdv

Egy apró kérdés : a főnix etetés mennyi ideig tart ? van egy átfagyott jegesmedvém nagyon a kezdetekből ( lehet itt volt a barna medve mint lehetőség? ) és ott egy etetés az egész bajnoki alatt időt csökkent.
A megszerzés : mert a torony ugye más eventes fejlesztőket dob ( nem is kellenek) hogy működik ? valami rémlik hogy láttam olyat barkácsba ( de nagyon ritkán) hogy 3 eventes ereklyéből lesz 1 főnix ? vagy hogy van ,itt mindenki úgy írja le hogy pikk-pakk ,hát a játékba megoldok mindent pikk-pakk ,de ez a főnix ereklye miből-mennyiből ,ha van kedved leírni ;) ,nekem lenne kedvem elolvasni :)
 

Kira7

Veterán
Szia!
Egy apró kérdés : a főnix etetés mennyi ideig tart ?
24 órás az etetés hatása.

van egy átfagyott jegesmedvém nagyon a kezdetekből ( lehet itt volt a barna medve mint lehetőség? ) és ott egy etetés az egész bajnoki alatt időt csökkent.
Igen akkor volt a barna medve is, félre értettél a barna medve nem csökkenti a bajnoki időt. A maci azt segíti hogy több katonát gyűjtesz be az etetési bónusz az 50% azt jelenti ha a kiképzési méretednél az adott egységedből 1000 gyűjtenél be akkor az etetés hatására abból 1500-t kapsz.az alap kiképzési méreted növeli az adott százalékkal , A maci és a főnix is szintenként 5%-val ugrik.

A megszerzés : mert a torony ugye más eventes fejlesztőket dob ( nem is kellenek) hogy működik ? valami rémlik hogy láttam olyat barkácsba ( de nagyon ritkán) hogy 3 eventes ereklyéből lesz 1 főnix ? vagy hogy van ,itt mindenki úgy írja le hogy pikk-pakk ,hát a játékba megoldok mindent pikk-pakk ,de ez a főnix ereklye miből-mennyiből ,ha van kedved leírni ,nekem lenne kedvem elolvasni :)
A toronyban, a (főnix és maci ) event alatt is volt rá lehetőség gyűjteni átkonvertálni , barkácsolásba is van hogy dob be ilyeneket. Azért olyan pikk-pakkra nem fog össze jönni szükséges hozzá a szerencse is . Viszont csak akkor jön össze ha elkezded gyűjteni :)

Még annyit hozzá nem csak teljesen kifejlesztve éri meg le rakni pl. 4-s főnix már 20%-ot jelent az etetéssel az sokkal több mint a semmi ;)
 

Dallas1975

Felderítő
Üdv.

Sorry ,én úgy értettem az ÉN jegesmedvém csökkenti a bajnoki várakozási időt ( 90 % etetem is) és kitart az egész heti bajnokira ergo tényleg csak heti 1 etetés kell neki. :)
A toronyban fönix és maci event ,hát pont ezt írom én még akkor nem játszottam... a fönixnél szerintem még nem is vagyok ?, a maci meg a most regisztráltam ,hol vagyok idején volt, ezeknél vagy még nem is regisztráltam vagy kb. még nincs is torony rész környéke .) mert az eventek( 75 feladat) pofon egyszerűek, de ezeknél még esélyem se volt :)
 

Wiccara

Veterán
A toronyban fönix és maci event ,hát pont ezt írom én még akkor nem játszottam...
Szia, dehogynem :)
Az már kiderült, hogy amikor először megjelent, akkor is játszottál, csak rosszakat választottál.
Utána volt hidegtüzes főnix, meg holdmedve event, ezeket lehetett konvertálni a barkácsban , és adott a torony is barkácsolhatóakat.
Ezekből simán meg lehetett oldani ( persze, lemondva a hidegtüzesről, holdmedvéről..)
esélyem se volt
Volt is, lesz is; csak legközelebb légy résen ;)
 

Calyr

Veterán
Wiccara jól mondja, plusz a toronyban is jópár héten át lehetett régi főnix ereklyéket szerezni (nekem pl. csak ezekből annyi összejött, hogy +2 főnixet maxra tudnék húzni).
 

Dallas1975

Felderítő
Szia, dehogynem :)
Az már kiderült, hogy amikor először megjelent, akkor is játszottál, csak rosszakat választottál.
Utána volt hidegtüzes főnix, meg holdmedve event, ezeket lehetett konvertálni a barkácsban , és adott a torony is barkácsolhatóakat.
Ezekből simán meg lehetett oldani ( persze, lemondva a hidegtüzesről, holdmedvéről..)

Volt is, lesz is; csak legközelebb légy résen ;)


Üdv.

Igen ,mint írtam valahol van egy "félkész" kacsám(aranyf.) :) ,szerintem ekkoriban kezdtem játszani ? bár úgy emlékszem torony talán nincs is az elején , hidegtüzesem van ,meg egy Jegesmedve és kb. az összes ! többi ,bár amit írtatok a barnáról nem is hiányzik annyira ,csak a Tüzes ,bár ahogy hallom ezt is etetni kell , ,igazán lehetne olyan Event ajándék ami MAGÁTÓL is működik ,mint az a kb. 20 ! ilyen eventes épületem ,hiába nem olyan erősek ,próbálom őket fejezetkészen tartani ,ezek inkább "emlékbe kirakom " épületek :) Én úgy hallottam ? a másik server sokkal régebbi, szerintem ti már ott is játszottatok ,és itt már úgy kezdtetek hogy tudtátok mi merre hány méter :)

De valamit tényleg nem értek : miért ilyen elutasító itt mindenki a 75 feladatos eventel megszerezhető, kirakom oszt jónapot épülettel szembe, végre nem a megszokott :ember-alapanyag-arany-valamilyen árú épület helyett egy harccal összefüggő ellen ,mindenki azt írja : hát konvertáld át ,van már ilyen ( igen 2 éves játék) ha jön egy új játékos szerintem nem túl jó reklám hogy csak igy lehet megszerezni valamit ,az eventes játékok meg jópofák könnyűek ( nem egy frissen regisztráltnak, aki azt se tudja mi miért van ) ,ráadásul itt nem egymás ellen versenyzünk hiszen óriási eltérések vannak a kezdésbe , a játék jellege amúgy se igazán az egymás elleni játékról szól ,ez nem Travián :)

Bár visszanézve az eddigieket azért azt látom ez 3-4 forumozó véleménye .) Mindig ebbe szaladok bele : tűzfönix ,igaz azóta megjelent 20 ami meg csak a "szokásost" adja , nem értem miért lenne baj ha valaki unja a fizetős játékot ( én meguntam ,elején igy csináltam, a 3x6 manu helyett már csak 3x 3 van ,mert minek több ? :)

Nem régi játékok épületeit szeretném, hanem legyen már végre új ,az ég adta világon semmi hátrányotok nem lenne belőle , most nagyon őszinte leszek : azt érzem minta ti sajnálnátok-féltenétek valamit az újaktól ,de ez csak egy böngészős játék egyem a szívetek a server azt írja 18000 város de tudjuk pár ezer ember van aki tényleges tolja ,minél változatosabb egy játék annál többen fognak maradni ,mert igen van olyan aki nem fizetni akar :)

Na száz szónak is egy a vége ,én már nem tűzfőnixet akarok, hanem a Rézfa..ú Betonbagoly épületet ami csak egy picit erősíti a harcot a változatoság az lenne ha 1 event az alap cuccokat hozná a következő a harcot ( és nem, nem extra erő nekem felakadt a szemem amikor azt írtátok : 50 % sebzés,még nevettem is hogy hát igy könnyű harcolni :) ,csak ott is érezem hogy van értelme kirakni az épületet ,mert az feltünt hogy sokan ki se rakják ezeket, hát akkor csak nem jó ez az irányvonal hogy beharangozák az eventet de alig kell valakinek , én is tudom ha eladnám őket a helyükön több dolgot termelnék de minek ? nekem az nem érdekes hogy lekattingatom a bányákat ,a harc meg leszámítva a könnyű elejét jópofa dolog ,amikor másfél meg lassan 2x akkora az ellenség ;)

a
 

Dallas1975

Felderítő
Wiccara jól mondja, plusz a toronyban is jópár héten át lehetett régi főnix ereklyéket szerezni (nekem pl. csak ezekből annyi összejött, hogy +2 főnixet maxra tudnék húzni).
Szia.

Áhám ! már megint a tűz főnix .) Úgy döntöttem hogy este átmegyek mindenkihez , meggyújtom ,a helyét sóval behintem ,és senkinek nem lesz tűzfönix ,kész ennyi . és majd ti is akartok egy új épületet
( Ugyanitt porral oltó eladó)
:D
 

Erica

Veterán
Szia.

Áhám ! már megint a tűz főnix .) Úgy döntöttem hogy este átmegyek mindenkihez , meggyújtom ,a helyét sóval behintem ,és senkinek nem lesz tűzfönix ,kész ennyi . és majd ti is akartok egy új épületet
( Ugyanitt porral oltó eladó)
:D
Hozzám jöhetsz, max a hajad...is leég, mert hősiesen védi a városom a Tűzfőnixem. Ismeri a Dracaris kifejezést.... Cuki drága ölebem.
 

Wiccara

Veterán
miért ilyen elutasító itt mindenki
Nem elutasító, a lényegre nem figyeltél:

"Mintha alapvető információkkal nem lennél tisztában a témával kapcsolatban. A tűzfőnix és a barna maci olyan mértékben rúgta hátsóba az addig hosszú éveken át nagy gonddal őrzött játékegyensúlyt, hogy ezzel kb. másik játékot hoztak létre. Az azóta eltelt évek sok fejlesztése ezen elcseszések ilyen-olyan kijavítási kísérletei voltak. A legtöbb korlátozás (lásd bajnoki változások, több ütemben is).
Szerinted ebből mi következik, hogy erre egy új harci épülettel rátesznek még egy lapáttal? "

Ezért próbáltunk rávezetni, honnan tudod beszerezni azt a ritka nagy kincset, ami segíthet. Részemről elengedtem, mert minden segítséget támadásnak veszel, ahelyett, hogy inkább többször elolvasnád , amit írunk.
 
Fent