• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Event épületek a harcért

Dallas1975

Felderítő
Figyi, egyszer még írok, aztán többet nem, mert cseszegetni nem akarlak, és nem ér ez annyit, hogy rossz érzések jöjjenek belőle.

Teljesen jó, hogy te így érzed, így gondolod, így játszol - a verseny szó nem is rád vonatkozott.
A játék maga ilyen. Nem én tekintem így, nem mi tekintjük így, a játék működik így. Teljesen mindegy, ki milyennek látja, a játék ilyen és kész. Ez ugyanolyan, hogy attól, mert ez ingyenesen is játszható, ez még csak egy ügyes marketing, és valójában ez az egész pénz szerzésre van kitalálva.

A verseny pedig azt jelenti, hogy ha csak egy csodát fejlesztesz, egy kutatást befejezel, egy területet leteszel, stb., akkor már "versenyben vagy".
Ez javarészt nem játékosok között megy (amire te gondolsz), hanem inkább a játék adta kihívásokkal szemben (ami a játék alapértelmezése, ahogy a fejlesztők fejlesztik ezt).
Minél tovább haladsz, annál inkább így lesz.
Ezért nem fogsz csak úgy ilyen harci épületeket kapni, amilyet szeretnél, mert azon a nehézségen könnyítene, ami a játékban szándékosan van úgy, ahogy. Például azért, hogy pénz költéssel légyeredményesebb. És ebben nincs semmi tisztességtelen, a játék ingyenes része így is sok extrát biztosít. De persze ez egy üzleti vállalkozás, amelynek elsősorban a bevétel maximalizálás a célja.
Így már érted?

Természetesen, ahogy Unseen kiválóan megfogalmazta, lehet úgy is játszani, hogy ezzel nem foglalkozol. Nem erre összpontosítasz. Egy ideig, amíg a haladásoddal oda nem jutsz, ahol már elkerülhetetlenül visszahat ez rád. A játék van így megcsinálva, nem mi látjuk bele ezt.

Ha cseszegetésnek venném nem beszélgetnék veled 2 napja ,és mivel visszaírsz ,szerintem te se veszed cseszegetésnek :)

Ilyenkor én egy Ultra -Wide monitor 2/3-án sorozatot nézek ( vitatható minőségű alkotás :) ) és közbe írkálok , és keménykedek a hetibe meg a toronyba ha épp egy 10 perce a semmiről beszélnek rész jön :D
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel túlságosan nagy befolyással lenne a játékélményre, vagy teljesen megváltoztatna jelenlegi játékmechanikákat.
Tekintve, hogy rengeteg offtopic született , a sok hasznos észrevétel elérhető marad; a téma áthelyezésre került a "kérdések-segítség" rovatba.
 
Fent