• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Ereklye készítés

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    41
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser4286

Vendég
támogatom,
azért olyan gyorsan a régi felesleges ereklyék újra barkácsolásával sem lenne meg gyorsan minden fajta maci, meg főnix, azért 10 db fejlesztőt időbe telne újra barkácsolni. Van amelyik eventet pl tökre kihagyom mert nem éri meg nekem az épület, így lehet azt is csinálnám hogy legyen ereklye amit újra barkácsolhatnék.
 
Én nem értek egyet a felvetéssel. Bár már játszom egy ideje, mégis van olyan épületem amit még lehetne fejleszteni. Azonban ha ez bármikor elérhető lenne a játékban, akár az akadémián, akár másképpen, akkor az eventek jutalma érdektelenné válna.
Persze másik nézőpont, hogy szinte minden újabb eventre, a régiek mellett a tervezők kidolgoznak egy új épületet, új képességekkel.
Elméletben jó dolog lenne, de az nem tetszik, hogy a régebbi épületektől nem abban tér el, hogy nem jobb, csak szimplán másfajta dologra jó, hanem legtöbb esetben simán kenterbe veri a korábbi épületek képességeit. Azok a játékosok, akik régen nyomják az Elvenart mindig is előnyben lesznek azokkal szemben akik csak rövid ideje játszanak a játékkal. Igenis küzdjenek meg ők is a jutalmakért, ahogy anno a régiek tették.
 

DeletedUser4917

Vendég
Valaki írta , hogy ismétlődő lehetne az event , ezzel egyet értek . Más különben sajnos az új játékosoknak annyi . Ezt el kell fogadni .
 

Fofe

Újonc
Én is szeretném, ha a Hidegtüzes Főnixemet fejlődhetne. Jelenleg erre semmi esélyt nem látok. Én ezért azt javasolnám, hogy gyémánton is meg lehessen vásárolni egy fejlődési szintet!!!
Köszönöm
Üdv
Fofe
 
Én is szeretném, ha a Hidegtüzes Főnixemet fejlődhetne. Jelenleg erre semmi esélyt nem látok. Én ezért azt javasolnám, hogy gyémánton is meg lehessen vásárolni egy fejlődési szintet!!!
Köszönöm
Üdv
Fofe
Nem rossz ötlet ez sem. Persze azért nem horribilis mennyiségre gondolnék, hanem mondjuk eseményépületenként, 3 szintet lehetne venni 300-500-700 gyémántért. Így az is meg tudja szerezni idővel a szinteket, aki spórol a gyémántjaival. Nyílván azok hamarabb, akik vásárolnak is gyémántot.
 

DeletedUser4617

Vendég
Akkor most mi van? A többség, aki ide írt szerintem támogatta az ötletet. Jeleznem kell ezt valahol, vagy figyeli valaki a témát a fejlesztők közül és felveti?
 

Syntex

Ex-Csapattag
Akkor most mi van? A többség, aki ide írt szerintem támogatta az ötletet. Jeleznem kell ezt valahol, vagy figyeli valaki a témát a fejlesztők közül és felveti?
Hamarosan átnézzük az összes szavazást és mindegyikben visszajelzünk majd arról, hogy továbbításra került-e vagy sem az ötlet :) Türelmet kérjük addig is!

A szavazás további 7 napig nyitva, mivel nem volt előre megjelölve a téma előtag, így kevesebben látták.
 

DeletedUser4617

Vendég
Hamarosan átnézzük az összes szavazást és mindegyikben visszajelzünk majd arról, hogy továbbításra került-e vagy sem az ötlet :) Türelmet kérjük addig is!

A szavazás további 7 napig nyitva, mivel nem volt előre megjelölve a téma előtag, így kevesebben látták.
Köszönöm!

Mit jenen az, hogy "nem volt előre megjelölve a téma előtag, így kevesebben látták"?
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.
 
Fent