• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Ereklye készítés

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    41
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser4617

Vendég
A Hidegtüzes főnix eventnél lehetett 3 régi főnixereklyéből 1 újat készíteni és fordítva is a Varázsakadémián. Ez nekem nagyon bejött! Javaslom, hogy állandó jelleggel lehessen készíteni bármely 3 ereklyéből 1 tetszőleges ereklyét.
 

Deleted User - 204368

Vendég
szerintem nem kéne a játékot leegyszerűsíteni ennyire h szinte mindenből lehessen mindent készíteni
 
Hát én viszont örülnék,ha a varázsakadémián barkácsolható medvékhez tudnék fejlesztő ereklyéket szerezni! Máshonnan nem lehet........
 

Deleted User - 204368

Vendég
Hát én viszont örülnék,ha a varázsakadémián barkácsolható medvékhez tudnék fejlesztő ereklyéket szerezni! Máshonnan nem lehet........
pont emiatt nem lenne jó 5let. mert így gyakorlaitlag értékét vesztené az ereklye. az eventen nem szereztem csak 5 dbot? nem baj majd a többi kevésébe értékes eventből összebugázom
 
pont emiatt nem lenne jó 5let. mert így gyakorlaitlag értékét vesztené az ereklye. az eventen nem szereztem csak 5 dbot? nem baj majd a többi kevésébe értékes eventből összebugázom
Akkor újabb kérdés,más szemszög :) Azért,mert nektek már fel van fejlesztve,nekünk újaknak maradjon alap? :) Mégis honnan kellene akkor fejlesztőt szereznünk pl. a macikhoz? Vagy ott van még a paradicsom sziget is,ami már alaphangon is ad több mint 500 T1 nyersit,ahhoz sem lehet fejlesztőt szerezni.... Azért az érdekes,hogy ami most volt ereklye konvertáló ( fönixes),az senkinek nem szúrta a szemét :) Az is fontos még,hogy egy fejlesztett macit ne hasonlítsunk egy májusfához,vagy hasonlóhoz :) Közel sem egy kategória.... vagy mondjunk le róla?
 

Muvo

Újonc
Sziasztok! Én is nagyon díjaznám az ereklye készítést hisz most kezdtem el a másik világot, az akadémia felajánlotta a tűzfőnixet, meg is csináltam de most mit csináljak a 15%-os bónuszával?! Az semmire nem elég főleg hogy még etetni is kell! Annyi módosítást vinnék bele a készítésbe hogy ne legyen olyan egyszerű hogy 3-ból 1-et tudunk csinálni hisz ez tényleg nagyon egyszerű lenne hanem minimum 10 másik ereklye kell egy akár úgy nevezett univerzális ereklyéhez, meg egy halom alap nyersanyag, pl 50% arany meg 50% alapanyag, vagy valami hasonló! Mert így legalább 90 ereklye kell 1-hez, az már nem is olyan egyszerű! De legalább mindenkinek van esélye az egyenlő és fer játékhoz! Nekem a nagyobb városomban van a Stonhege amiből még hiányzik 2 szintlépés! Köszi és bocs a helyesírási hibákért!
 
Sziasztok! Én is nagyon díjaznám az ereklye készítést hisz most kezdtem el a másik világot, az akadémia felajánlotta a tűzfőnixet, meg is csináltam de most mit csináljak a 15%-os bónuszával?! Az semmire nem elég főleg hogy még etetni is kell! Annyi módosítást vinnék bele a készítésbe hogy ne legyen olyan egyszerű hogy 3-ból 1-et tudunk csinálni hisz ez tényleg nagyon egyszerű lenne hanem minimum 10 másik ereklye kell egy akár úgy nevezett univerzális ereklyéhez, meg egy halom alap nyersanyag, pl 50% arany meg 50% alapanyag, vagy valami hasonló! Mert így legalább 90 ereklye kell 1-hez, az már nem is olyan egyszerű! De legalább mindenkinek van esélye az egyenlő és fer játékhoz! Nekem a nagyobb városomban van a Stonhege amiből még hiányzik 2 szintlépés! Köszi és bocs a helyesírási hibákért!
Szerintem is kell valamiféle megoldás arra,hogy ne lehessen minden nap új ereklyét csinálni,de ez a 10 másik ereklye kicsit túlzás :) Ereklyét nem lehet szerezni,csak event alkalmával,így ugyan ott tartanánk mint most :) Ami a fair játékot illeti,még mindig az a gondom,ha másnak van,miért ne lehetne az újabbaknak is? Az miért lenne unfair? Te vettél egy tv-t fél éve,most én ne vegyem meg féláron,mert már van annál újabb és ezért levitték ennek az árát? :) Egyszerű hasonlat,de a lényeg ugyan az :) Sosem értettem a régiek reakcióját,miszerint az újaknak így túl egyszerű lenne. Nekünk is ugyan annyiba kerül,csak később jutunk hozzá...... Vagy tegyenek be újra macis eventeket,meg főnixest,stb.... A 2 megoldás közül az egyik kell ahhoz,hogy valóban FAIR legyen és ne legyenek ennyire megkülönböztetve a régi és új játékosok! Régen sok Forrás kutat lehetett kapni,abból gyémántot és abból akár területet,vagy akár prémis lakóházat,stb.....Most az megszűnt,tehát mi nem jutunk potya gyémihez,csak a toronyban. Ez fair? El kellene engedni ezt a régi és új játékos......fair,atb... hozzáállást mindenkinek,mert ugyan azt a játékot játsszuk,csak a kezdési idő változott! Régen voltak jó nyeremények,most miért ne lehetnének?
 

Muvo

Újonc
Annak ellenére hogy én több mint 2 éve játszok a játekkal igen én is egyet értek az elöttem szólóval meg érdemli mindenki a lehetőséget! Candy Lehet túlzásnak érzed a 10 ereklyéből de én egy aféle univerzális ereklyére gondoltam hogy bármelyik epülethez lehesen használni ezért írtam a 10-et, a te álláspontodat is értem arra azt mondom legyen inkább ismétlődő event amit akár meg lehetne szavazni hogy melyik legyen és ott már akkor ugyan olyanok a feltételek! Mit szóltok hozzá?
 

Muvo

Újonc
Egyébként Én írtam ma a fejlesztőknek és azt kaptam válaszként hogy igen is tetszik nekik az ötlet mármint a minden épülethez jó ereklye, de próbáljam inkább a fórumon elöszőr megvitatni, át beszélni, kidolgozni egy részletesebb ötletet adjak adjunk le a készítőknek!
 
Annak ellenére hogy én több mint 2 éve játszok a játekkal igen én is egyet értek az elöttem szólóval meg érdemli mindenki a lehetőséget! Candy Lehet túlzásnak érzed a 10 ereklyéből de én egy aféle univerzális ereklyére gondoltam hogy bármelyik epülethez lehesen használni ezért írtam a 10-et, a te álláspontodat is értem arra azt mondom legyen inkább ismétlődő event amit akár meg lehetne szavazni hogy melyik legyen és ott már akkor ugyan olyanok a feltételek! Mit szóltok hozzá?
Az ismétlődő eventet nyilván támogatom,hisz részemről pont ez a probléma :) Manapság már nincsenek annyira jó nyeremények mint régebben ( ezt írja folyton a sok régi játékos is) , a maci és hasonlók pedig nagyon remek elemei a játéknak. Azt le tudom gyártani az akadémián,mert sűrűn felkínálja,de fejleszteni nem tudom :( Tudom,régen is voltak hiányosságok,de az őseink net és áram nélkül éltek,gondolom most senki nem lázad azért,mert a mai világban ez már természetes dolog,senki nem fogja önként kikötni az áramot vagy netet ,csak hogy fair mód éljen,tekintettel a mostani időkbe születettekre :D
 
Egyébként Én írtam ma a fejlesztőknek és azt kaptam válaszként hogy igen is tetszik nekik az ötlet mármint a minden épülethez jó ereklye, de próbáljam inkább a fórumon elöszőr megvitatni, át beszélni, kidolgozni egy részletesebb ötletet adjak adjunk le a készítőknek!
Akkor hajrá,de ha lehet,ne csak és kizárólag ereklyében gondolkodj! Vedd figyelembe,hogy legyen felhasználható ereklyéd,azt csak másik eventből tudod összeszedni,elég ritka az,hogy valaki az épülete fullra fejlesztése után még marad x mennyiségű felesleges ereklyéje :) Lehetne pl akadémiás előállítás is,csak drágábban mint a többi alap dolog. Legyen 15-20 katalizátor+4-5000 nyavaja+mittomén mennyi nyersi,stb....Ezzel eléggé nehezítve lenne a dolog az újabbaknak,de mégis elérhető.A régieknek nem lenne túl nehéz,de nekik már amúgy is meg van nagyrészt,így őket sem érintené túl kellemetlenül,nem éreznék annyira "unfairnak".
 

Muvo

Újonc
Ez is jónak hangzik hisz a 15-20 katalizátor végül is megvan lazán egy hét alatt! De vissza térve az ereklyékből ereklyét verzióra, nekem az elmúlt 4 event után vissza maradt közel 40 db ereklye úgy hogy nem is nagyon hajtottam mert nem volt valami értékes a fődíj és sok sok ilyen ember van még csak abban a csapatban ahol én vagyok! Nem tudunk mit csinálni az ereklyékkel, max lebontani vízióporra, de annak sincs sok értelme hiszen jön bőven a toronyból! Nem muszáj tényleg 10 legyen 8 vagy 7 vagy 5 ezt végül ha meg is csinálnák ezt akkor is majd a készítők döntik el végűl!
 

Muvo

Újonc
Kimaradó ereklyéd meg mindig lesz mert ha csak 3-4 jö össze akkor nincs értelme felhúzni a fődíjat, ez amire én gondolok tényleg nem alkalmas arra hogy felhúzz 0-ról egy épületet de arra hogy csak az utolsó 2-3 szint meglegyen arra lenne ez tökéletes, mert így volna értelme minden eventre jobban rá menni! Ez már a készítőknek is csak jó lehet hogy nem utálják meg a játékot!
 

Putyika

Veterán
Nem támogatom az ötletet, legalábbis ebben a formájában.
Nem mondom, hogy nekem rosszul jönne egy ilyen átalakítási lehetőség, de egyáltalán nem örülnék neki, ha még ilyen receptek is kerülnének az egyébként is túlterhelt barkácsolásba. Már így is annyi a recept, hogy szinte lehetetlen eledelt és harci épületeket találni.
 

Muvo

Újonc
A következő lépés meg annak kellene lennie hogy az igazán jó eventes épületekhez hogyan lehet hozzá jutni, mert ezekből nem sok van pl: barna maci, tűzfőnix(ez tudom hogy lehet barkácsolni), sthonhege..... Lehet hogy így nehéz ezeket felhúzni de sokkal jobban fogsz neki örülni ha sikerűl!
 

Muvo

Újonc
Putyika erre én még így még bele se gondoltam és igazad is van! De attól még szerintem szüség volna ezekre! Tőlem nem szükséges az akadémián! Mi vólna ha ez a funkció alapból benne lenne az eventes épületekben ott ahol fejlesztjük és ott kiválasztani hogy a saját erre készült ereklyét használjuk vagy a sok egyébből több db-ot 1 szint lépésre!?
 
Fent