• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Elvenari Karnevál

Deleted User - 204368

Vendég
mai napi nyeremény 1x8 órás gyorsító. ennek mi értelme van? a fejlesztőknek nem volt kedve üresen hagyni és szóltak Józsinak h írjon már be vmit??
 

Bildiko

Felderítő
Lassan vége az eventnek.
Számomra öröm volt, hogy visszatértek a láda pörgetős megoldáshoz, így dönthettem, hogy milyen ajándéknak adok esélyt.

Csalódás viszont, hogy a játékban kevés cukorkát lehetett gyűjteni. Nem lehet felhúzni 10 szintesre a szerelemfát, csak ha pénzt áldozok be, és veszek cukorkát. Kissé csalódás az is, hogy nem végtelenített a feladatsor. Sejtem, nemsokára tesókaland indul, ahonnan remélhetőleg be lehet szerezni majd a hiányzó 2-3 fejlesztőt. Remélem, így lesz. A nagyobb városban nem tudom, hogy megéri e lerakni. Kisebb városomban letettem, de a nagyobban még nem.
 

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok!

@Bildiko -hoz hasonlóan én is úgy éreztem, hogy most kevesebb cukorkát lehet gyűjteni, így bár rengeteg energiát tettem a kalandba, valahogy úgy éreztem nagyon lassan haladok és sajnos valószínűleg nem is tudom majd befejezni a küldetéssort. :(

Valamint nekem is kérdésem lenne, hogy várható testvériségi kaland ezután, hogy még folytathassuk a szerelemfa fejlesztését? *-*

Összességében nagyon szeretem ezeket a kihívásokat! :)
 

DeletedUser5427

Vendég
Sziasztok!

@Bildiko -hoz hasonlóan én is úgy éreztem, hogy most kevesebb cukorkát lehet gyűjteni, így bár rengeteg energiát tettem a kalandba, valahogy úgy éreztem nagyon lassan haladok és sajnos valószínűleg nem is tudom majd befejezni a küldetéssort. :(

Valamint nekem is kérdésem lenne, hogy várható testvériségi kaland ezután, hogy még folytathassuk a szerelemfa fejlesztését? *-*

Összességében nagyon szeretem ezeket a kihívásokat! :)

Várható igen.
Béta server-en már fut, két szerelmes farsangi kocsi szint emelő lesz a díj a 2. - és 3. szakaszon.
Éles szerverekre még kis késleltetés, de hamarosan oda is befut majd a Tesókaland, lehet fejleszteni tovább a szerelem fát. ( Legalább is Béta alapján)

by
Kami
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok, előbb nyomtam el az összes cukorkámat, már 2 hete 1et se használtam el, a mai napi nyereményre gyűjtögettem, mert szerettem volna belőle 6db-ot, féltem hogy nem lesz meg így nem mertem 2 hete semmilyen nyereményre rányomni, bár nem is nagyon volt ami érdekelt, de a tegnapi gyorsítón nagyon gondolkoztam, de végül nem próbálkoztam. Így ma elkezdtem a sörfőzdére elnyomni a cukrokat 3558db-ot és nyertem 16 db-ot a tervezett 6 helyett :D Szóval simán próbálkozhattam volna tegnap a gyorsítóval is, na de mindegy... Bár így a fele a raktárba fog porosodni, de talán később még jó lesz :) De a lényeg a Szerelem fához meglett a 9db gyorsítom, vagyis 10es szintre tudom húzni :) Ráadásul 1 plusz fát is kaptam, amire egyáltalán nem számítottam, de szerencse mert az elsőt még 1el régebbi korban nyeretem, így ennek jobbak a statjai :)

Én nagyon megvagyok elégedve ezzel az eventtel, bár eleinte nem tetszett, hogy kevés a küldetés és nincs végtelenítve, 1 hét alatt megcsináltam ez egészet. Az elején szerettem volna 4db ork kocsit, meglett mind a 4db :) Aztán eljátszottam a gondolattal hogy áttervezem az egész várost, kb minden épületet átmozgatva, úgy hogy ha nyernék ezt-azt akkor mit tudnék kihozni a városból, így terveztem 1 várost 2db sárkányos kocsival és 4db elf kocsival és 6db sörfőzdével... nagyságrendekkel jobb város terve lett, +20 ezer lakossal, csak hát ez csak 1 "mi lenne ha" város terv volt... de aztán mindent megnyertem ami kellett hozzá, sőt sárkányos kocsiból 1el többet, sörfőzdéből meg 10 el többet :) Így most nagyjából már át is rendezgetem mindent, így számomra ez a event 1 új várost hozott, 1 sokkal jobb várost, ennél többet nem is kérhetnék, persze nem kaptam kismillió gyorsítót mint a medvés eventen, (eddig számomra az volt a legjövedelmezőbb) de nem vagyok telhetetlen, és jobban belegondolva talán érthető is hogy nem volt végtelenített feladatsor, mert úgy talán már irreálisan sok nyereményt lehetne kapni... A medvés eventen több 1000 óra gyorsítót nyertem, mai napig azokat használom, de már nem sok van. De azért most is kaptam a nagyobb nyeremények mellett sok hasznosat, azért jött így is kb 100 óra gyorsító, és 300 ősi tudás, meg némi portál profit, Szóval én nagyon megvagyok elégedve ezzel az eventel. Az előző viszont katasztrofálisan rossz volt, remélem annak az elemei soha nem térnek vissza!
 

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok!
Akinek kicsi a városa az TALÁN nyereséggel zárta az eventet. A napi nyeremények nem igazán hoztak lázba, a fődíj pedig? Véletlenül ránéztem a Stonehenge-re, és azt láttam, hogy visszafelé fejlődünk! Sajnos jócskán be lett ez a fék húzva! Keserű szájízzel zárom ezt az eventet (is)
 

Deathfolk

Veterán
Sziasztok!
Akinek kicsi a városa az TALÁN nyereséggel zárta az eventet. A napi nyeremények nem igazán hoztak lázba, a fődíj pedig? Véletlenül ránéztem a Stonehenge-re, és azt láttam, hogy visszafelé fejlődünk! Sajnos jócskán be lett ez a fék húzva! Keserű szájízzel zárom ezt az eventet (is)

Kérdés mi tartozik a kicsi városba? Mert én 356 ezer ponttal építmények korszakában nem tartom annak magam, bár van olyan csapattársam akinek másik szerveren 1 milliós városa van, ahhoz képest kicsi vagyok :) De mindenesetre én nagyon megvagyok elégedve ezzel az eventtel! A fődíj 1 picit tényleg gyenge, de az már legalább fél éve gyenge... viszont a napi díjak közt voltak igen csak jók.

De elve nem értem ezt a megfogalmazást hogy "talán nyereséggel zárta az eventet"
Az eventet nem lehet nem nyereséggel zárni, ha csak 1db 5% pénzesőt nyerne valaki az egész alatt akkor is nyereséggel zárná, azzal az 1db pénzesővel, az is nyereség a semmihez képest.... De ennél azért sokkal többet lehetett nyerni :)

Én nyertem 23db épületet (napidíjat) + a fejlesztő ereklyék közti épületeket, kordékönyvtár, óriáskerék, 2db kút, kereskedelmi bástya, ősi tudás emlékmű.
Én mindig felírom 1 txt-be amiket nyerek, kivéve a bűbájokat, így össze tudom számolni a végén miket nyertem... így az épületek mellé jött még
Ősi tudás 310
Könyv 167
Portál profit 120%
2órás gyorsító 30db
5órás gyorsító 18db
+ apróságok amiket nem írtam fel...
 

DeletedUser4617

Vendég
Eddig ez az event volt nekem a legnagyobb csalódás. Azért az, hogy csak 6 ereklyét tudtam begyűjteni, miközben pár nap alatt végig lehetett csinálni a küldetéseket (utána meg a nagy semmi), az elég lehangoló.
 

Deleted User - 204368

Vendég
egynek elment az event igazából nagy panaszra nincs okom mert teljesen visszaálltunk a régi egy évvel ezelőtti rendszerre. szomorú voltam h engedtek a nyomásnak és kivették a végtelenítés így nem volt motivációm h gyorsan végezzek a küldikkel bár ez nem feltétlen volt rossz legalább kaptunk egy nyugis eventet. aki szerint nem votl nyereséges az event az nem tudom melyik játékkal játszott nekem az a közel 100db 8órás gyorsító nagyon jól jött + a többi "apróság".
 

Calyr

Veterán
Én azt nem értettem a változtatási folyamatban, hogy ha már ismét belenyúltak a játékmenetbe, miért nem próbáltak ki olyan megoldást, amelyből további tapasztalatokat gyűjthettek volna egy ideálisabb-népszerűbb módszer kidolgozásához. Nem látni az okát, hogy az ismét fixé tett, előre megadott feladatsor mellé miért nem hagyták meg a végtelenítést - és akkor az, aki pár nap alatt végigvitte a feladatokat, még elszöszölhetett volna velük. Amilyen nagyságrendben csökkentették az így megszerezhető cukorkák számát a macis eventhet képest (ha jól rémlik, ott 80 volt, ide tervezetten 20), olyan óriási egyensúlyt nem borítottak volna vele (pláne pl. a szándékosan lassítós, felderítős feladatok sokszorozása végett).

Összességében azt mondanám, hogy ha elvesszük a régi fix feladatok könnyített lehetőségét, ez az event kb. minden más tekintetben rosszabb lett, mint az előző, ami szintén nem volt jó - talán a leggyengébb az elmúlt éveket nézve. Az irány így meglehetősen aggasztó. Megint gyengítettek a nyereményeken, és már kevesebb izéből lehetett őket megszerezni - bár mivel annyira nagyon nem is érte volna meg, így tényleg senki nem érezhette azt, hogy lemaradt volna bármiről. Végül is így is el lehet kerülni a rossz szájízt, a negatív játékélményt, csakhát ez egy olyan játékban, ahol a megszerezhető nyeremények adta plusszok mindig is döntő tényezők voltak a játékélményben... nos, minimum fura.
 
Fent