• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Elvenari Karnevál

DeletedUser5427

Vendég
Sziasztok
Kérdeznék valamicskét.

Bétán, ha bár nem rég újra kezdtem, de tolom a Karneváli eseményt.
Kezdetben beadta a "Szerelem fáját" - dobjak rá 10 szintet ugye, de jó lesz az nekem.
Lassan haladok ugyan, mert lusta vagyok.
Ma a xx küldetés nyereményeként, megint kaptam egy újabb 4x4 es Fődíjat; dobjak rá 10 szintet. De jó lesz az nekem.
2x 10 szint, vicces.
De lehet, hogy 2x oszt " Szerelmi fácskát" a játék?
Szerintem hiba. De mondjatok okosságot, légyszives.
( 2x is leraktam - képen pirossal bekarikázva; a jobb oldali facsemete , pár szinttel előrébb tart, azért különbözik)

by
Kami
 

Csatolmányok

  • Szerelem fa.jpg
    Szerelem fa.jpg
    557,4 KB · Megtekintések: 51

Wiccara

Veterán
"Szerintem hiba. De mondjatok okosságot, légyszives."


Szia Kami!

Amorózó Erdeje, legyen még sok-sok fád, jó lesz az neked ;)
Tüzifának tutinanábiztosan!
Amúgy meg lehet, hogy nem az első volt az "Igazi"!

W.
 

DeletedUser5427

Vendég
"Szerintem hiba. De mondjatok okosságot, légyszives."


Szia Kami!

Amorózó Erdeje, legyen még sok-sok fád, jó lesz az neked ;)
Tüzifának tutinanábiztosan!
Amúgy meg lehet, hogy nem az első volt az "Igazi"!

W.

Okayyyy.... leesett.

Élesben már nagyon faya lesz. Hát hol legyen hiba, ha nem bétán. Ott még lehet valami nem igazi.
Vágesz.
Na akkor várjuk nagyon :) :)

by
Kami
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5131

Vendég
Sziasztok!

Azt seretném megkérdezni, hogy a karnevál feladatokat csak felfejlesztett épületekben lehet teljesíteni, vagy (a sellőkhöz hasonlóan) elég lesz a kicsi is?
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok
Kérdeznék valamicskét.

Bétán, ha bár nem rég újra kezdtem, de tolom a Karneváli eseményt.
Kezdetben beadta a "Szerelem fáját" - dobjak rá 10 szintet ugye, de jó lesz az nekem.
Lassan haladok ugyan, mert lusta vagyok.
Ma a xx küldetés nyereményeként, megint kaptam egy újabb 4x4 es Fődíjat; dobjak rá 10 szintet. De jó lesz az nekem.
2x 10 szint, vicces.
De lehet, hogy 2x oszt " Szerelmi fácskát" a játék?
Szerintem hiba. De mondjatok okosságot, légyszives.
( 2x is leraktam - képen pirossal bekarikázva; a jobb oldali facsemete , pár szinttel előrébb tart, azért különbözik)

by
Kami

Szia. A fejlődő épületek esetében, ha eléred a 10. szintű fejlesztést, akkor a kör újból kezdődik, újra megnyerheted a fődíjat, és ismét lehetőséged nyílik annak fejlesztésére. Viszont. Ha az első fődíjat még nem fejlesztetted 10-es szintre, de menet közben ismét megnyerhetővé válik a fejlődő épület, akkor az hiba vagy valami ilyesmi (gondolom én).
Sziasztok!

Azt seretném megkérdezni, hogy a karnevál feladatokat csak felfejlesztett épületekben lehet teljesíteni, vagy (a sellőkhöz hasonlóan) elég lesz a kicsi is?
Szia. Ha a kérdésed jól értelmeztem, akkor a válasz: csak kimaxolt műhelyekkel és manufaktúrákkal van lehetőség részt venni az Eventben,
 

DeletedUser5131

Vendég
Szia. Ha a kérdésed jól értelmeztem, akkor a válasz: csak kimaxolt műhelyekkel és manufaktúrákkal van lehetőség részt venni az Eventben,
[/QUOTE]
Ettől féltem....
Köszönöm a választ.
 

Jocek73

Újonc
Sziasztok
Kérdeznék valamicskét.

Bétán, ha bár nem rég újra kezdtem, de tolom a Karneváli eseményt.
Kezdetben beadta a "Szerelem fáját" - dobjak rá 10 szintet ugye, de jó lesz az nekem.
Lassan haladok ugyan, mert lusta vagyok.
Ma a xx küldetés nyereményeként, megint kaptam egy újabb 4x4 es Fődíjat; dobjak rá 10 szintet. De jó lesz az nekem.
2x 10 szint, vicces.
De lehet, hogy 2x oszt " Szerelmi fácskát" a játék?
Szerintem hiba. De mondjatok okosságot, légyszives.
( 2x is leraktam - képen pirossal bekarikázva; a jobb oldali facsemete , pár szinttel előrébb tart, azért különbözik)

by
Kami
Az egész event elölről kezdődött mert változtattak a feladat soron, nem random lesz hanem fix. Ezért adott második épületet mert kétszer kezdődött.
 

Deathfolk

Veterán
Az egész event elölről kezdődött mert változtattak a feladat soron, nem random lesz hanem fix. Ezért adott második épületet mert kétszer kezdődött.
Hát ezt nagyon szomorúan olvasom :( meg is néztem gyors az elvengems-en mi a hejzet, mert kb 2 napja néztem és akkor az első pár feladat volt fix, aztán véletlen blokkokra volt osztva végtelenítve, de most már elvenen is írják hogy 85 fix feladat :( Persze ez így könyebb meg is lesz fele idő alatt... viszont így nagyságrendekkel kevesebb a nyeremény :( nekem bejött a végtelenített rendszer, és nagyon örültem hogy visszaállították a korábbi láda nyitási rendszert. Minden adott volt hogy a medvés event óta újra legyen 1 igazán jó, ahol megéri hajtani és aztán szép menyiségeket nyerni... erre az útolsó pilalnatba elrontják :( na de ez van, de a lényeg hogy így is jóbb lesz mint az előző szerencsejátékos verzió volt...
 

Deleted User - 204368

Vendég
ha engem kérdeztek inkább idegeskedek azon h az ismétlődő küldetések között már megint szedj össze 500k márványt adja be 20adjára is mitn azon idegeskedjek h már minden küldetést megcsináltam de a főnixem még mindig csak lvl8as szintre sikerült felhúznom és nincs több tokenem
 

DeletedUser5381

Vendég
Azt számolták kb. 8asra lehet felhúzni majd az épületet.
Csak azt remélem nagyon, hogy akkor a következő tesókaland is hozza a szokásos 2 ereklyét, azt nem fogják utolsó pillanatban kivenni. :confused:
 

Deleted User - 204368

Vendég
Azt számolták kb. 8asra lehet felhúzni majd az épületet.
Csak azt remélem nagyon, hogy akkor a következő tesókaland is hozza a szokásos 2 ereklyét, azt nem fogják utolsó pillanatban kivenni. :confused:
elnézve a főnyereményt nem vesztünk olyan hatalmasat vele hisz nem ad semmi olyat amit ne lehetne pótolni. de reméljük kicsit bőkezűek lesznek itt a kezdete előtt
 

Deleted User - 204368

Vendég
Szia. Ha a kérdésed jól értelmeztem, akkor a válasz: csak kimaxolt műhelyekkel és manufaktúrákkal van lehetőség részt venni az Eventben,

Ettől féltem....
Köszönöm a választ.
Produce Marble Mosaic 1 time
Produce Precious Ring 1 time
Produce Wooden Figurines 1 time
ezek a T1es manuk3 órás termelései. 100% h lehet használni kis szintű termelőket is
 

DeletedUser4433

Vendég
Az első 10 percben működött nekem is gépről,minden rendben volt. Most sajnos nem jelenít meg semmit, a ládákat sem,csak a hátteret mutatja... :/
 
Fent