• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszajelzés Elutasítható küldetések

DeletedUser198

Vendég
Sziasztok!
Én eddig egy küldetést utasítottam el, mégpedig azt, amelyik egy másik (egyébként teljesíthető rész) mellett azt kérte tőlem, hogy nyerjek 5 csatát....Nincs komoly seregem, a harctéri tapasztalatom nulla....ezért ezt a küldetést elutasítottam.
Arra nem tudok válaszolni, hogy melyik játékrészben, mert sajnos nem értem a kérdést....:( Milyen játékrészek vannak? Nem voltam már teljesen kezdő....kétezer valahanyadik voltam akkor.....remélem, hogy ez elég infó.
Szép napot, jó játékot Mindenkinek....:)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv Mindenkinek!

Épp a mai napon utasítottam el két egymást követő küldetést. Az egyik az volt, hogy legyen egy 6-os, vagy magasabb szinten lévő selyem manufaktúrám, a másik, hogy legyen egy 6-os vagy magasabb szinten lévő kristály manufaktúrám. Az ok egyszerű, tekercs bónuszom van. A testvériségen belül megy a csere-bere. Úgy ítéltem meg, hogy ez a két küldetés nem éri meg a belé fektetett nyersanyagokat, időt, nem beszélve a rengeteg munkásról. Ezek voltak eddig az első küldetések amiket nem teljesítettem.
 

DeletedUser3

Vendég
Köszönjük a visszajelzéseket, nagyon hasznosak, jöhetnek még. :)
@Qwertuz : Játékrészek: A kutatási fán az egyes technológiáknak színes a fejléce. Ez jelöli, hol tartasz. Minél előrébb vagy, annál fejlettebb épületeid vannak, és a küldetések is egyre inkább előrehaladottabb történetet mesélnek el. :)
 

ferrari13

Felderítő
Leírom ide is a bétás tapasztalatokat:
- a feladatok egy része teljesíthetetlen (pl. fejlessz műhelyet, de már vannak 15-ös szinten, és nincs több hely / győzz 3 szektorban - nem elég erősek a katonáink - főleg, ha már valaki befejezte a fát)
- a feladatok egy része nem éri meg (pl. Építs egy elődök oltárát - nagyobb az építés díja + nincs hely), ide lehetne sorolni a gyárts 24 órás termékeket, mivel 3, 9 órás jobban megéri vagy a gyárts 500 varázslónőt - túl hosszú

A feladatok egy része viszont jó: gyűjts aranyat, alapanyagot...

Megoldási javaslatok:
- 1 küldetést naponta csak 1x lehessen teljesíteni (így senki nem ragad be)
- választási lehetőség ajánlása (pl. fejlessz egy házat, vagy gyűjts össze 300k aranyat)
- Jobb jutalmak: termékek (főleg nem bónuszos), gyémánt (itt viszont arra kell figyelni, hogy az 1-es ponttal együtt kell, hogy legyen, vagy valamilyen egyéb korlátozással), de akár lehet tudás pont is vagy esetleg bizonyos egységek.
- Küldetések korlátozása 2.: csak annyi küldetést lehet visszautasítani, mint ahányat teljesítettünk (plusz napi 1-et a beragadás elkerülése miatt). Pl. ha valaki megold 1 küldetést, másnap 2-t rögtön visszautasíthat (1+1).
- Új küldetések:
  • gyűjts (akármilyen) terméket
  • költs el x terméket (pl. kereskedőnél is, aki már végzett)
  • növeld meg a kultúra bónuszod (pl. 125->150%-ra)
  • szerezz gyémántot (ha majd a játékban is lehet szerezni)
  • törölj egy épületet
  • gyűjts be aranyat a városházáról
  • nyújts x szomszédi segítséget
  • helyezz el egy terület-bővítést
  • fejleszd az utaid (ha nem a legmodernebbek vannak)
  • írj üzenetet / írj a chat-re
  • olvass el egy üzenetet
  • vegyél tudáspontot
  • szerezz x bónuszos ereklyét / szerezz x nem bónuszos ereklyét
  • növeld valamelyik termelési bónuszod
  • helyezz át egy épületet
  • módosíts a beállításokon
  • olvasd el a fórumot (fórum gombra kattintás)
  • nézz meg egy várost (nem szomszéd / testvériség-tag)
 

DeletedUser198

Vendég
Sziasztok!
Köszönjük a visszajelzéseket, nagyon hasznosak, jöhetnek még.
@Qwertuz : Játékrészek: A kutatási fán az egyes technológiáknak színes a fejléce. Ez jelöli, hol tartasz. Minél előrébb vagy, annál fejlettebb épületeid vannak, és a küldetések is egyre inkább előrehaladottabb történetet mesélnek el.
Szia Hoshi!:)
A fejlett/fejlődő épületeket érzékeltem..de a színeket nem:oops:.....Akkor a barna (van olyan?...o_O...) szakaszban történt az én visszautasításom! Az első/második szinten!
Egyébként a Testvériségünk tapasztaltabb tagjai a bátor visszautasításra:rolleyes: biztatnak.....azt tanácsolják, hogy ne töltsünk el sok időt egy-egy nehezebb küldetéssel, hanem nyugodtan utasítsuk el.....később úgyis ismétlődni fognak ugyanazok a megbízások és akkor (a már megváltozott azaz fejlettebb szituációban) már ezt a korábban visszautasított/túl nehéznek ítélt küldetést is teljesíteni lehet....kacagva!;) "Nagyjaink" azt mondják, hogy mindig mérlegelni kell(ene) a befektetett energiát és az elérhető jutalmat....és csak akkor kell "kínlódni vele"-ha megéri!
Nah! Remélem, hogy jól írtam le az akkori játékrészem színét is és a "rutinos rókáink" tapasztalatait!:D
Sziasztok, szép estét!:)
 

DeletedUser271

Vendég
Sziasztok!
Egyetértek Sera-val a manufaktúrás küldetésekről, miért építgessek/fejlesztgessek olyan manufaktúrákat amire nincs bónuszom?
A kedvencem még a legyen 5db 5-ös vagy magasabb szintű fegyvertárad küldetés..minek belőle ennyi? Rengeteg helyet elvesz nagyobb szinten.
'Készíts három Luxus Karosszéket"- Miért is?!! 1 nap mire elkészül, sokkal jobban járok ha kisebb idejű termelést választok.
"Fejlessz három deszkamanufaktúrát"- Fejleszteném én ha nem lenne 10-es szinten, a kutatás meg hogy fejleszteni tudjam eléggé a végén van.
Képezz ki ennyi meg ennyi katonát..és ha nem használok katonákat akkor miért is? Többe kerül őket előállítani mint amennyi jutalmat kapok a küldetésért.
Harcolj és Nyerj x Találkozón, ez magasabb szinten már elég necces, mivel nincs olyan erős seregem mint amilyen a védekező..és itt megint előjöhet az a dolog is, hogy nem mindenki használ katonákat.
 

DeletedUser

Vendég
Jelenleg a készíts 3 Csodálatos Oltárt , küldetést teljesítem. Reggelre , meg lesz a 3. Egy párszor már elutasítottam. Számomra nem szükséges küldetés. Mivel kb 3. 4. alkalommal is vissza visszatért ez a küldetés, így beadtam a derekam. Ha jól emlékszem, ezután is valamilyen 1-1 napos feladat jön. Megcsinálom, mert ezek a küldetések visszatérnek, mint egy jó kísértet.
 
Az első és a második szakaszban viszonylag jó küldetések vannak, én azokat végig csináltam, bár már ott is előjöttek az 1 napos elkészítési idejű manufaktúra termelések amik egyszerűen nem érik meg, hogy megcsináljuk, túl sok ideig tart és a kapott jutalom is kevés.
A harmadik szakaszban kezdtem el jobban pörgetni a küldiket, beállítva az aktuálisan épp végzett tevékenységemhez. Sajnos azokról már nem tudok így beszámolni, mivel mostanra a negyedik szakaszban vagyok.

Íme a negyedik szakasz nekem aktuális küldetései és hogy miért, mikor használom, illetve dobom el.
-Fejleszd ki a Fejlett Varázspor-manufaktúrákat (Főküldi így nem eldobható, bár ma remélhetőleg meglesz.)

Eldobható küldik:
-Szerezz 5000 alapanyagot (Mivel lusta vagyok, 3 órára szoktam beállítani a műhely termelését, együtt a manufaktúrákkal, így erre a küldire akkor pörgetek mikor kész lett a termelés így gyorsan teljesíthető.)
-Szerezz 100 kultúrát (Viszonylag egyszerűen teljesíthető, bontással és építéssel, bár hogy mennyire érné meg az kérdéses, általában kihagyom. ha kultúrát termelő épületet építek és már a befejezéséig nincs más küldi amit tudnék teljesíteni akkor szoktam erre forgatni.)
-Készíts Kenyeret 8 alkalommal (Mivel 3 órát szoktam beállítani a műhely termelését így ezt nem nagyon csináltam meg eddig.)
-Szerezz 100 lakosságot (Szintén kihagyós, jelenleg 5-6 óra egy lakóház következő szintjének teljesítése amivel 30-40 lakos jön tehát elég sok idő lenne, bár most eszembe jutott egy ötlet erre, de csak akkor tudom kipróbálni, ha ép nem építkezek.)
-Készíts 5 fejlett szerszámot (Kiszoktam hagyni, inkább az 5000 alapanyagosat oldom meg)
-Kutass ki egy technológiát (Hát, ha egy-két napig szeretném húzni egy-egy küldi megcsinálását akkor biztosan csak ilyeneket raknék bele. Ha nem felejtem el akkor egy-egy technológia kifejlesztésekor szoktam ide pörgetni)
-Fejlesz tovább egy bónusszal rendelkező manufaktúrát 6-os vagy magasabb szintre (Na ez a végképp kihagyós, van 8 deszka 10-es szinten nem tudom tovább húzni technológia nélkül, 4 tekercs 9-es szinten technológia kellene ehhez is, de az még jóval messzebb van, és 4 varázspor
3. szinten ehhez most lesz meg a technológia de ha maxon lesznek akkor ezzel is felejtős lesz a küldi)
-Fejlessz tovább egy manufaktúrát 6-os vagy magasabb szintre (Ugyanaz mint az előző ráadásul egymás után dobja, és a bónuszosokon kívül nincs más manufaktúrám, egyelőre hely hiány miatt nem is lesz, meg amúgy se érné meg)
-Harcolj és nyerj 3 Találkozón (Ha épp van időm harcolgatni és még tudok is valahol, akkor megcsinálom, vagy épp akkor pörgetek ide)
-Használj fel 20 tudáspontot (Kihagyós, max akkor csinálnám meg, ha 10 tudásponton állnék és épp van annyi pénzem amiért még egyből tudnék 10-et venni, de ilyen még nem volt.)
-Fejlessz tovább 2 épületet 6-os vagy magasabb... (Ha éjjel épp két olyan épületet építek ami reggelre elkészül és 6-os vagy magasabb lesz, akkor ide pörgetek, amúgy kihagyós)
-Szerezz 3000 Árút (Manufaktúráim learatásánál használom, akkor pörgetek ide)
-Fejlesz tovább egy műhelyt 6-os vagy magasabb szintre (HA épp fejleszteném a műhelyeim akkor jól jönne, amúgy kihagyós)
-Fejleszd tovább a Főépületed (Ha épp fejlesztem, bár már csak 1 szintet tudok rajta, kíváncsi vagyok utána is újra bedobja-e)
-Képezz ki 1000 egységet (kihagyós, jelen pillanatban egyszerre 88 egység kiképzését tudom elindítani ami 1 óra 21 percig tart, azaz 12 ilyet kéne csinálni, hogy meglegyen az 1000 egység és akkor csak kardtáncosom lenne)
-Teljesíts 4 találkozót (Amikor épp találkozókat teljesítek, amúgy tűlpörgetem)
-Gain 150000 Coins (Ezt majd egyszer bejelentem fordítási hibának, egyébként akkor pörgetek ide folyamatosan, ha szomszédolok, vagy épp sokáig nem szedtem be az aranyakat a lakóházakról)
-Készíts 3 Luxus Karosszéket (Nem éri meg az 1 napos elkészítési időt, még ha 1-et kéne akkor se)
-Teljesíts egy Tartományt (Ha épp teljesítek egyet akkor jó, amúgy nem szokott olyan sűrűn előfordulni, mint az elején)
-Készíts Több Regény-t háromszor (Ez is kis fordítási hibás, de ez a kisebbik baja, nem csinálok 1 napos termeléseket)
-Szerezz 4 Ereklyét (Ha épp szerzek jól jön, amúgy...)
-Készíts 3 Tüzijátékot (Továbbra se készítek 1 naposat)
-Szerezz 2000 Tekercset (Jelen pillanatban egy tekercs készítőm 253-at termel 3 óránként, számolj... max ha kiegészítem a piacról, de ritkán szoktam venni olyat amire bónuszos vagyok)
-Szerezz 2000 Varázsport (107-et termelek 3 óránként 1 manufaktúrában...)
-Szerezz 2000 Deszkát (89-et termelek 3 óránként 1 manufaktúrában....)
-Fejlesz tovább egy lakóépületet 6-os vagy magasabb szintre (Ha épp azt fejlesztem akkor jó)
-Szerezz 5000 alapanyagot (ja ez már volt.. szóval visszaértem az elejére)


Ha 1-2 naponta szeretnék megoldani 1-1 küldetést akkor jó ez a rendszer amúgy nem.
Vagy nem csak 2 küldetésnek kéne lennie egyszerre.
Az 1 napos termeléseket mindenképp kivenném, az csak annak éri meg aki olyanokat csinál időhiányban.
A fejlesszek továbbokat is, nem tudok annyit fejleszteni már, mert nincs elég hely hozzá.
Ha az összes szerezzek valamit egyszerre látnám és mondjuk nehezítésként folyamatosan növekedne mindig amit kéne szerezni akkor jó lenne.
Így ennyi egyelőre :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
A játék elején figyeltem ezeket a küldetéseket, most már nem. Nem is emlékszem, mikor volt zöld pipám...
 

Vanek

Veterán
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de én csak 1 vagy 2 küldit dobtam el (ahogy többen említették: a nem bónuszos termelők magasabb szintre emelését).

Mint más kismilliószor hangoztattam: ez a játék nem arról szól, hogy minél hamarabb, minél több cucca legyen valakinek; és minél hamarabb minél messzebbre jusson. Egyrészt úgysem tud vele az ember mit csinálni, másrészt meg nem lesz attól nekem sem jobb, ha elsőként lesz 100 ezer (vagy később 1-10-100 millió (...)) nyersim mindenből, de az sem okoz örömöt, ha elsőként érem el a fejlesztések végét, ahol meg majd jöhet az unatkozás.
(Ez a kritikám is erre a játékra: a FoE-ben is az a gond, hogy lassan jönnek a 'techfa bővítések'; itt is ez lesz a legnagyobb gond (sokan a várakozásba is beleunnak - pont ezért néptelenedik el egyre jobban a béta szerver is; mert amikor a játékosok kifejlesztettek mindent, megépítettek mindent, amit szerettek volna, elérték a térkép azon részét, amit már nem tudnak a jelenlegi seregmérettel meghódítani, és nincs folytatás, akkor már a küldetések sem hoznak megnyugvást, és unalmassá válik).)

Éppen ezért nem nézem azt, hogy X küldetést megéri-e megcsinálni; illetve azt sem, hogy Y küldetést meg lehet-e csinálni 10 perc alatt, vagy 1 nap kell-e hozzá. Megcsinálom, amikor odaérek - nem siettetem a dolgot; mert az a játék végét is siettetné (nem is értem, miért nem látja ezt rajtam kívül senki - mindenki a minél több, minél gyorsabb fejlődésre megy, miközben meg semmi plusza nem lesz belőle; mindenki a helyezésre megy, holott nincs is értelme).
Épp ezért nem is értem azokat, akik azért dobnak el egy küldetést, mert az egy napos termelést kér (és akkor mi van, ha nem 1500, hanem csak 1000 alapanyag jön be aznap - nem tudják aznap megoldani azt, amit másnap úgyis meg lehetne?). Hasonló az indokom a 'szerezz' típusúakra - nem 10 perc alatt van meg, hanem csak holnap? És? Milyen hátrány ér ezért bárkit? (És a többit már nem is említem, pedig szinte mindegyikre lehetne ezt a gondolati sémát alkalmazni/fonalat rátekerni.) Pedig pont a küldetések lennének a fő alkotók a játékhoz. Azok magyaráznák meg, hogy mi és hogyan és miért és ...
(Ha nagyon kemény akarnék lenni, akkor azt hoznám ki, hogy a küldetések teljesítése legyen erősebb bónuszos dolgok alapfeltétele. Vagyis a harcoló csapatok egységeinek továbbfejlesztése ne csak annyi legyen, hogy valaki végigmegy a techfán, és megszerzi őket; hanem legyen hozzá egy küldetési rész is. Aki azokat nem teljesíti, azok nem tudják megszerezni az adott egységek fejlesztéseit. Mint sok 'offline' játékban, ahol a játékos dönthet, hogy ha kell neki az adott 'bónusz' dolog, akkor küzdjön meg érte (vegye fel a mellékküldetést és csinálja meg ezeket) - ha meg nem akarja azokat a 'bónusz' dolgokat megszerezni, vagy azokat a küldetéseket megcsinálni, akkor meg ne jusson hozzájuk; még úgy sem, ha 'kifejleszti'.)

Én speciel pont ezért örülök annak a szabálynak, hogy naponta csak 1 küldetés dobható el. Ne az legyen már "a játék", hogy napi 50-100 küldetést teljesít valaki, miközben meg több ezret eldob, mert abból nem jön elég gyorsan a cucc. De ez már lehet, hogy egy másik téma.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok én is abban a helyzetben vagyok hogy fejlesztenem kellene 2-márvány manufaktúrát tovább a küldetésben de nincs-is márvány manufaktúrám mert Fában és selyemben vagyok bónuszos és csak ezek vannak eböl cserélgetek márványra a piacon ha kel tehát nem tudom teljesíteni a feladatot.
 

DeletedUser

Vendég
Vanek Úr, nagyon jó a hozzászólásod. Majdnem szóról szóra jó, s egyet értek vele. "Épp ezért nem is értem azokat, akik azért dobnak el egy küldetést, mert az egy napos termelést kér " "ez a játék nem arról szól, hogy minél hamarabb, minél több cucca legyen valakinek; és minél hamarabb minél messzebbre jusson".
Ha megnézed a helyezésem, láthatod, hogy nem sietek, jelenleg 277. vagyok. Ha rám értetted, nem a sietés miatt utasítottam el az egy napos küldetéseket, hanem, mert sok értelmét nem láttam. Most lenyűgöző zászlókat kér, 3-at. Ez is 2 nap. Nem a napok számával van gondom, hanem a miértjével. A városom fejlődését nem segíti. Ha olyan lenne, ami segít a fejlődésben, akkor felőlem akár egy hétig is tarthatna. Én ráérek.
A másik, ha már elutasítottam 1-2 alkalommal, akkor miért jön újra elő. Most is azért csinálom a zászlókat . Ha egyszer valamire azt mondom, hogy nem kell, az NEM KELL. Itt fel van ajánlva az elutasítás lehetősége. Ha ennyire ragaszkodnak , hogy CSINÁLD MEG, akkor ne lehessen elutasítani. Ha pedig alanyi jogom van elutasítani, s meg is teszem, akkor azt már NEM AKAROM LÁTNI. Különben , már az első alkalommal teljesíteném.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ha olyan lenne, ami segít a fejlődésben, akkor felőlem akár egy hétig is tarthatna.
Valahogy így gondolom én is. Közel egy hete nem teljesítettem egy elutasíthatatlan "Büszkén bemutatott erősségek" című történetet. Itt 7., vagy magasabb szintet kell elérnem két az első, ill. második szintű bónuszos manufaktúrával. Mivel én ebben a játékban a kereskedelemben látok fantáziát, Vanek úr szavaival élve, lubickolok a kereskedelemben, ezért még egy darabig nem is fogom ezeket az épületeket építeni. Ha teljesíteném, akkor kapnék 25000 aranyat és 4500 árut. Kb. 15-20 perc alatt megtermelem. Motiváció nincs. Elutasítani pedig nem tudom.
 

Vanek

Veterán
[...]A másik, ha már elutasítottam 1-2 alkalommal, akkor miért jön újra elő. Most is azért csinálom a zászlókat . Ha egyszer valamire azt mondom, hogy nem kell, az NEM KELL. Itt fel van ajánlva az elutasítás lehetősége. Ha ennyire ragaszkodnak , hogy CSINÁLD MEG, akkor ne lehessen elutasítani. Ha pedig alanyi jogom van elutasítani, s meg is teszem, akkor azt már NEM AKAROM LÁTNI. Különben , már az első alkalommal teljesíteném.

Igen, mondjuk ez a másik oldali rész. Ha egy küldetés el lett utasítva, akkor azt nem kellene már később újra elhozni. Igaz, hogy újra és újra előjövő küldetések vannak (mert nem lehet olyan sok küldetést csinálni minden részhez; így ezek ismétlődőek); de jó lenne, ha meg tudná jegyezni a játék, hogy mi lett elutasítva (persze, ezt elég lenne csak részenként/színenként/koronként/vagy nevezzük akárhogy; de már ez is segítség lehetne).
 
Valószínűleg, ha nem forognának körbe folyamatosan a küldetések és nem ugyanazt a 26 küldit forgatná, akkor én se dobnám el, így unalmas egy idő után, mivel ha megoldod, ha eldobod ugyanúgy visszakapod újra. És azokról nem is beszélve, amiket a játék szabta határok miatt nem tudsz, vagy akarsz teljesíteni, pl manufaktúra fejlesztés, ha meg akarnám oldani, akkor le kéne bontanom a mostanit és újra húzni, mert se helyem, se emberem sincs rá és már nem tudom tovább fejleszteni.

Mint említettem, az elején én se dobtam el küldit, mert éreztem, hogy tényleg a városom fejlesztése volt a küldetés része, most sajnos már nem érzem ezt, így inkább dobálom el a küldiket és forgatom az épp aktuális teendőimhez.

Szóval ha látnám értelmét a mellékküldetéseknek simán megoldanám én is, nem dobnám el, de fentebb részleteztem melyik küldetéseknek miért nincs értelme, és igen termelhetnék egy napig, de nem fogok, mert 3 és 9 órásokat szoktam, nem éri meg és a küldetés öröméért nem is fogom megcsinálni 15-ször, mire eljutok végre oda a techfán, hogy újabb küldiket adjon.

Amúgy meg úgy álltam, hozzá ehhez a játékhoz, hogy ez végre egy tamagocsi, ami most éppen kellett, mert nem kell 24 órát online lenni benne, de mégis ad örömöt a városépítéssel az elrendezéssel, sőt még egy kis harc is van benne, aztán ha elérek a techfa végére, jelzem még nem fenyeget ez a veszély, akkor majd lehet elindítom azokat az egy-két napos termeléseket, és várok türelemmel :)
 

DeletedUser

Vendég
"Amúgy meg úgy álltam, hozzá ehhez a játékhoz, hogy ez végre egy tamagocsi, ami most éppen kellett, mert nem kell 24 órát online lenni benne, de mégis ad örömöt a városépítéssel az elrendezéssel, sőt még egy kis harc is van benne, aztán ha elérek a techfa végére, jelzem még nem fenyeget ez a veszély, akkor majd lehet elindítom azokat az egy-két napos termeléseket, és várok türelemmel :)"
Pont így vagyok vele én is.
 

Vanek

Veterán
Egy ötlet ugrott be nekem a fenti probléma egy megoldására. Nem új, mert a FoE-ben is ezt alkalmazzák; de ha ott is működőképes; itt is az lehet.

Szóval: a küldetések jutalmát nem kellene konkrétan megjeleníteni; hanem vagy 'rejtett jutalom'-ként vagy 'véletlenszerű jutalom'-ként használni. Ekkor lehetne olyan vicces küldetéseket is behozni, mint amilyeneket a FoE 'bolondja' szokott (most nem ugrik be a neve): fizess 10000 aranyat - aztán 'jutalom'-ként visszaad 1 aranyat. :) De ha ez utóbbit nem is vezetik be, akkor is a többinél az már motiváló tényező lehet, hogy nem látják előre a játékosok, hogy mi a jutalom. Nem tudhatják előre, hogy 'megéri-e' megcsinálni, mint ahogy most sokan hozzáállnak (pláne a véletlenszerű jutalmaknál kaphat mindenki több jó dolgot (akár gyémántot) is); így pedig ezzel is lehet ösztönözni a játékosokat a több küldetés megoldására (és kevesebb eldobására).
 

DeletedUser38

Vendég
Valahogy így gondolom én is. Közel egy hete nem teljesítettem egy elutasíthatatlan "Büszkén bemutatott erősségek" című történetet. Itt 7., vagy magasabb szintet kell elérnem két az első, ill. második szintű bónuszos manufaktúrával. Mivel én ebben a játékban a kereskedelemben látok fantáziát, Vanek úr szavaival élve, lubickolok a kereskedelemben, ezért még egy darabig nem is fogom ezeket az épületeket építeni. Ha teljesíteném, akkor kapnék 25000 aranyat és 4500 árut. Kb. 15-20 perc alatt megtermelem. Motiváció nincs. Elutasítani pedig nem tudom.
Egyetértek. Más fórumon írtam, elutasíthatatlan küldetésről. Pont azért szeretném elutasítani, mert nem bónuszom, nem építettem, ill. lebontottam, hiszen a testvériségben kereskedünk egymással. Nálunk nagyon intenzív kereskedés folyik, tehát a nem bónuszos termékeket megkapom a társaimtól. (hiszen ez a testvériség lényege), Akkor miért is építsek "használhatatlan", nagyon költségesen építhető és termelő épületet? És nem tudom elutasítani. Talán a játék végéig ott marad? Nem tudom, mert végül, hogy megszabaduljak tőle felépítettem és lebontottam. Ennek mi értelme van????? És itt nem a gyorsaságról, vagy a pontokról van szó, hanem az értelmetlenségéről.
 
Fent