• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Eldrasil felemelkedése

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! A nyereményeket a játék vége után is le lehet rakni a raktárból? Vagy eltűnnek ha nem építettem meg a végéig? Köszönöm.
 

DeletedUser2182

Vendég
Sziasztok! Szóval! Remek kis játék volt! Rázogatom még a városom körül a fákat, hátha leesik még két mogyoró....akkor tudnék még egy utolsót nyitni, de semmi! A tököket is megpróbáltam elgörgetni, küldjetek már valami szelet :D :D

Sziasztok! Szóval! Remek kis játék volt! Rázogatom még a városom körül a fákat, hátha leesik még két mogyoró....akkor tudnék még egy utolsót nyitni, de semmi! A tököket is megpróbáltam elgörgetni, küldjetek már valami szelet :D :D
Nem fogjátok elhinni, találtam még egyet.................még teszek pár kört, hátha lesz még egy utolsó :D :D

Nem fogjátok elhinni, találtam még egyet.................még teszek pár kört, hátha lesz még egy utolsó :D :D
.......és itt az utolsó mogyoró az utolsó nyitással még meg lett a mai napi nyeremény is _D _D Jó éjszakát!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Tejinashi

Erős harcos
Véleményem szerint semmiben se lehetünk biztosak :)
Megkaptam, hogy az a napi nyeremény, amit éppen aznap látok.. ehhez képest hiába láttam éjfél után, a nap folyamán már jött a figyelmeztetés: semmi se az, aminek látszik :)
Erről kérdezném meg, hogy milyen ember az, aki menet közben változtat a szabályokon úgy, ahogy neki jólesik. Valahonnan ismerős a dolog...
 

DeletedUser2182

Vendég
Erről kérdezném meg, hogy milyen ember az, aki menet közben változtat a szabályokon úgy, ahogy neki jólesik. Valahonnan ismerős a dolog...
Ezzel egyet értek! Rájöttek, hogy hibáztak, rendben! Ilyenkor az a gerincesség, ha lenyelik, és nem menet közben változtatnak. Tanuljanak a hibából és legközelebb figyeljenek oda jobban.( Persze lehet olyan hiba is amit nem tudnak lenyelni, mert a rendszert nem tudják annak megfelelően átjavítani, és egyszerűbb bocsánatot kérve megváltoztatni a nyereményt.) És mi van azokkal akik már felépítették? Visszaveszik a kultúrát? Ezzel kárt okozva a városnak. Valami kárpótlás ??
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Értem én, valamin fel kell háborodni. De pont azon, hogy az épület több funkciót fog ellátni, miközben valamivel kevesebb kultúrát ad? Alapanyagot, illetve manát fog termelni, ami azt jelenti, hogy erre kevesebbet kell figyelni.
És mi van azokkal akik már felépítették? Visszaveszik a kultúrát? Ezzel kárt okozva a városnak. Valami kárpótlás ??
Ha annyira a kárpótlást kell mindig nézni: termelni fog alapanyagot, manát.

Nem gondolom, hogy bárkinek az a pár kultúra fog hiányozni a városából, ha mégis, akkor ez az épület se tett volna csodát...
 

Wiccara

Veterán
valamin fel kell háborodni.
Kedves Hoshi! Összességében az event szép volt, jó volt, és már túl vagyunk rajta.
A "háborgás", értetlenkedés az utolsó utáni pillanatig variálásról szólt. Nem egy kis szépségen fog bukni a világmindenség, a mana pedig nálam még a kanyarban sincs.
Azonban tény, hogy sokkal komolyabb hibát ( repjegy elárazást pl) inkább lenyelnek cégek, mintsem keserű szájíz maradjon a fogyasztókban.
Frappáns megoldás lehetne, hogy akinek van, választhatna, melyik előnyét szeretné a nyereménynek.....
Kezdők naivitását nézzétek el nekem.. :)
 

DeletedUser2182

Vendég
Kedves Hoshi! Összességében az event szép volt, jó volt, és már túl vagyunk rajta.
A "háborgás", értetlenkedés az utolsó utáni pillanatig variálásról szólt. Nem egy kis szépségen fog bukni a világmindenség, a mana pedig nálam még a kanyarban sincs.
Azonban tény, hogy sokkal komolyabb hibát ( repjegy elárazást pl) inkább lenyelnek cégek, mintsem keserű szájíz maradjon a fogyasztókban.
Frappáns megoldás lehetne, hogy akinek van, választhatna, melyik előnyét szeretné a nyereménynek.....
Kezdők naivitását nézzétek el nekem.. :)
Értem én, valamin fel kell háborodni. De pont azon, hogy az épület több funkciót fog ellátni, miközben valamivel kevesebb kultúrát ad? Alapanyagot, illetve manát fog termelni, ami azt jelenti, hogy erre kevesebbet kell figyelni.

Ha annyira a kárpótlást kell mindig nézni: termelni fog alapanyagot, manát.

Nem gondolom, hogy bárkinek az a pár kultúra fog hiányozni a városából, ha mégis, túr
Szia! Valóban nem az a "pár kultúra" fog hiányozni. A mód az ami nem volt korrekt. Nekem ugyan a manna sem jelent még semmit. A játék maga tetszett, jól is éreztem maga
Értem én, valamin fel kell háborodni. De pont azon, hogy az épület több funkciót fog ellátni, miközben valamivel kevesebb kultúrát ad? Alapanyagot, illetve manát fog termelni, ami azt jelenti, hogy erre kevesebbet kell figyelni.

Ha annyira a kárpótlást kell mindig nézni: termelni fog alapanyagot, manát.

Nem gondolom, hogy bárkinek az a pár kultúra fog hiányozni a városából, ha mégis, akkor ez az épület se tett volna csodát...
Kedves Hoshi! Valóban nem az a "pár kutúra" fog hiányozni! Nekem még a manna sem jelent semmit, mert nagyon távol vagyok tőle. A felháborodás teljesen a módnak szólt, nem korrekt az eljárás, mert utólag változtattak rajta és nem a játékosok hibája volt. Ennyi az egész. Az élményértékéből veszít az egész, ha ez nem számít, hát nem számít. Pedig nagyon tetszett a játék az elejétől kezdve, az utolsó mogyorókat még este szedegettem össze és sikerült egy nyitással megkapni a napi ajándékot, ami akkor sem vont volna le az értékéből, ha nem nyerem meg. Részemről lezártnak tekintem ezt a kérdést. Köszönöm
 

Dizel1

Veterán
Ez itt egy játék, haló! Egy igen színvonalas játék. Amit szerintem nagyon sokan pénz nélkül játszunk. A küldetések egyre jobb ajándékokat hordoznak. Nekem már nincs is "gyári" kultúrám, csak 2-3 töltelék, és még így is dugig van a raktáram nyereményekkel. A játékon belüli játékért mindenki kivehette, megkaphatta az ajándékát. Az, hogy a legutolsóba adminisztrációs hiba csúszott, szerintem elnézhető. Sőt, az okfejtésem nyomán el kell néznünk. Ha az a kevés kultúra, amivel kevesebb pottyan majd le a nyereményből hiányozni fog valakinek, akkor azon a városon valamit fejleszteni kell. De még ez sem biztos. Volt egy szakasz a játékomban, amikor a látogatásokra alapoztam, és helyből "felhős" volt a kultúrám. Úgyhogy NO PROBLEMO ! Játsszunk tovább ingyen, és örüljünk, ha valami plusz bepottyan!
 

DeletedUser2182

Vendég
Csak jelzem, hogy Eldrasil 3. fődíja végül kicsivel több kultit és lakost ad, mint amennyi írva vala korábban. (A béta fórumán olvastam erről, és lám, tényleg több szerepel nálam is.) :)
Mivel a mogyorógyűjtéskor jeleztem, hogy szerintem nem korrekt a menet közbeni változtatás. most is jelzem :D :D Az ember úgy van összerakva, hogy ami jól érinti azt nem hozza fel.... Most fejet is kell hajtanom (pedig nem tudom majd elérni) :D :D :D
 
Fent