• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Diplomácia, Nagykövetségi épület

Felfedezéseket és területszerző tárgyalásokat támogató Nagykövetségi (Diplomáciai) épület


  • Összes szavazó
    30
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser188

Vendég
Tisztelt TEAM!
Kedves Játékostársak!​

Sokféle stratégiai játék része az egyezkedés, alkudozás. Elvenarban is van rá lehetőség (sőtt van rá külön küldetés is, hogy egyezkedj...) a tartományok elfoglalásánál. Ezt az alkudozást, egyezkedést egyetlen épület sem támogatja.
Sokan szeretünk katonáskodás helyett tartományokat egyezkedéssel, alkudozással megszerezni, akár egyes szakaszokban, akár az egész játék alatt.

Javaslatom:

A Kaszárnyához fejlesztéseiben igazodó méretű Nagykövetség épület.
A kaszárnya fejleszthetőségéhez hasonlóan ezt is lehessen méretében , fejlesztgetni, növelni, és az alkudozást olcsóbbá tehesse. Letétele után ez se legyen lebontható, de jó lenne ha nem lenne kötelező, hanem csak választható.
 

DeletedUser379

Vendég
hahó

általában az a véleményem, hogy ami növeli a lehetséges megoldások - így azok kombinációinak - számát, és értelmesen beilleszthető a játékba, az csak jót tehet.
néha az az érzésem, hogy mindannyian ugyanazon a keskeny ösvényen lépdelünk libasorban egymás után.
minden ami képes ezen az ösvényen kicsit szélesíteni, az sztem csak a játék előnyére válhat.
(megjegyzem ezt a szándékot érzem EdiBaba nemkaszárnyás ötletéből is, hogy kínáljon egy másik utat is a megoldáshoz)

S
 

DeletedUser1014

Vendég
Hmmm. Jó kis épület lehetne, főleg ha még a felderítőket is kezelné. Sőtt, az építőhöz hasonlóan akár gyémiért lehetne + felderítőket venni benne.
Sokadik felderítés után már kicsit lassú a 2-3 nap egy tartományi felderítésre. Most a felderítőknek sincs egyetlen épülete se. Az se látszik, (bár a tech-fa ad rá feladatokat hogy fejlessz ki ezt azt,) a felderítés mennyivel olcsóbb a jelen fázisban, és a kövi fejlesztésnél menny lesz és épület nincs hozzá.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ez nagyon rossz ötlet. Ahogy fejlődnek a manufaktúrák úgy növekszik a szakasz méret. Ez megbontaná az egyensúlyt, csak tárgyalni lenne értelme. Ha valaki béna valamihez, ne akarja úgy alakítani a játékot, hogy neki előny legyen belőle! Ha a játékos vállalja a nehezebb csatát igenis járjon jobban!
 

DeletedUser436

Vendég
Szerintem ez nagyon rossz ötlet. Ahogy fejlődnek a manufaktúrák úgy növekszik a szakasz méret. Ez megbontaná az egyensúlyt, csak tárgyalni lenne értelme. Ha valaki béna valamihez, ne akarja úgy alakítani a játékot, hogy neki előny legyen belőle! Ha a játékos vállalja a nehezebb csatát igenis járjon jobban!
Ezt majd akkor megbeszéljük, amikor több mint 20-30 tartományod már van :p:D
200-250 tartomány felett már egyébként sem nagyon lehet harcolni sok helyen és a fizetendö meg horrorisztikus
 

DeletedUser188

Vendég
Szerintem ez nagyon rossz ötlet. Ahogy fejlődnek a manufaktúrák úgy növekszik a szakasz méret. Ez megbontaná az egyensúlyt, csak tárgyalni lenne értelme. Ha valaki béna valamihez, ne akarja úgy alakítani a játékot, hogy neki előny legyen belőle! Ha a játékos vállalja a nehezebb csatát igenis járjon jobban!
Nem tudom hányszor játszottad végig ezt a játékot és hányféle játékmódban?
emberrel és tündékkel is
Én már végig is játszottam és harcoltam is. Ne ítélkezz ismeretlenül és elhamarkodottan.
Felicitas ráadásul javasolta a felfedezők épületesítését is, és a felfedezők számának növelhetőségét is ugyanebbe az épületbe.

Ééééés senki nem mondta vagy írta sehol hogy csak ez lehessen és eddig is megvettük kilóra amit akartunk...
 

DeletedUser

Vendég
Ezt majd akkor megbeszéljük, amikor több mint 20-30 tartományod már van :p:D
200-250 tartomány felett már egyébként sem nagyon lehet harcolni sok helyen és a fizetendö meg horrorisztikus
Régen játszottam, csak abbahagytam költözés és építkezés miatt. 114 tartományig jutottam. Nem olyan nehéz csak gondolkodni kell!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent