• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Csoportos segítség lehetősége

Bridget8

Újonc
Szerintem jó dolog lenne, ha legalább a vilagtérképen a szomszedi segítség csoportosan megoldható lenne. Hiszen sok időt elvesz a segítség. Nem mindenkinek van sok ideje a játékhoz, valamivel több idő maradna akár toronyra, bajnokira.
 

Deleted User - 204368

Vendég
ezt h gondolod h minden szomszédod látogatását egy kattintással meglehessen oldani?
 

Mihaszna

Veterán
Igen, (szerintem) (is) úgy gondolja. :) De ezt nem támogatom, remélem senki nem haragszik meg érte. Sikerült eljutnunk odáig, hogy az értesítéseken keresztül ezt "egy kattintással" megoldhatjuk, s nem kell a világtérképen körbe-körbe járkálni és keresgélni az aktív szomszédokat.. Ha valaki nagyobb "népszerűséget" szeretne elérni (legyen szó arról, hogy több aranyat vagy alapanyagot szerezhessen, esetleg, hogy többen látogassák), azért dolgozzon meg az illető. Túlságosan is kényelmes lenne a funkció. :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Szerintem jó dolog lenne, ha legalább a vilagtérképen a szomszedi segítség csoportosan megoldható lenne. Hiszen sok időt elvesz a segítség. Nem mindenkinek van sok ideje a játékhoz, valamivel több idő maradna akár toronyra, bajnokira.
Kedves @Bridget8
Köszönjük az ötleted, de mivel a szomszédok sorra felvezetik (nagy többségük) ,hogy milyen segítséget várnak el a látogatóktól, így ez a kérés nem megoldható egyenlőre. Köszönöm megértésed.
Szép napot.
 

MesterAlma13

Erős harcos
ugyan erre a helyzetre votl nekem is egy javaslatom:
Új gomb a Világtérképen: „Felderített tartományok kezelése”

Túlságosan is kényelmes lenne a funkció.
egyet értek, olyan megoldást kell találni a fejlesztőknek, amelyben nem vész el a játékélmény, a gondolkodás és a a taktikázás - az enyém is csak egy gondolatindító javaslat
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos a jelenlegi játékfunkció bevezetése jelenleg nincs tervben.
 
Fent