• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Új gomb a Világtérképen: „Felderített tartományok kezelése”

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    13
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

MesterAlma13

Erős harcos
A „Szomszédi segítség” – azaz pacsizás - a térképen elég sokáig tart minden nap – főleg ahogy egyre több tartomány derítünk fel. Erre lehetne egy jóval egyszerűbb és gyorsabb lehetőség, pl- egy új gomb a világtérképen, ami akár a „Felderített tartományok kezelése” nevet is viselhetné:

1592321040478.png

egy ehhez hasonló panel ott is jól jönne
1592321057357.png

ahol is lehetne:
„Szomszédi segítség”-et adni
Ősi csodák-at nézni
Levélküldés
Látogatás
Testvériség
ugyan így ranglista pontokat is mutasson, és pár hasznos dolgot még, ami másnak is eszébe jut
 

MesterAlma13

Erős harcos
Az ötlet tökéletes arra, hogy ne kelljen vándorolni a térképen a szomszédokhoz és mindent láthassunk róluk is amit a tesóságban, de a megvalósításában már egyáltalán nem bízok. :(
álljunk hozzá optimistán, így kérlek ha bármi építő jellegű hozzászólásotok van, írjátok meg, hátha megtetszik a fejlesztőknek - ez csak egy induló ötlet arra a helyzetre, amit naponta érdemes megcsinálni a nagy mennyiségű aranyért és valamennyi alapanyagért, viszont nagyon sok időt vesz igénybe, és - a mindennapi jellegéből adódóan - mindenképpen le kellene egyszerűsíteni

egyébként ha ez megvalósul, akkor a térképet már csak a tulajdonossal nem rendelkező területekért kell végighúzni ahol ugye csak az érme szokta jelezni, hogy van napi arany jutalom
 
Utoljára szerkesztve:

MesterAlma13

Erős harcos
segítsetek kérlek előre vinni az ügyet, ha már megcsinálták az Ősi Csoda gombokat az Applikációban, akkor lehet ezt is megcsinálnák - rengeteg időt lehetne vele megspórolni - a szomszédi segítséget az aktív játékosoknak érdemes minden nap csinálni, szóval kellene megoldás a felgyorsításra
 

Deleted User - 363335

Vendég
Szia,

Ezt az ötletet kerestem, nekem is nagy igényem lenne ez mobilon. Tudsz erről szavazást indítani? Új vagyok a fórumon, de ugy látom h nincs Támogatom gomb.
 

Gabriel70

Újonc
Hát erre van a mobil variáció. Ami nincs szg -en azt meg lehet csinálni mobilon.
(Én mobilon pacsizok, szg harcolok...)
De az ötlet jó, s ha a fejlesztők pl.: az összes felderített területet lista elérhető egy gombbal s ott egy menüben s ott pacsizni s némi más adatot is olvasni, az hasznos lehet, de addig ott a mobilon a pacsizás...
 

MesterAlma13

Erős harcos
Hát erre van a mobil variáció. Ami nincs szg -en azt meg lehet csinálni mobilon.
(Én mobilon pacsizok, szg harcolok...)
De az ötlet jó, s ha a fejlesztők pl.: az összes felderített területet lista elérhető egy gombbal s ott egy menüben s ott pacsizni s némi más adatot is olvasni, az hasznos lehet, de addig ott a mobilon a pacsizás...
Szia, az rendben van hogy meg lehet csinálni, csak amikor már valami körülményes meg nagyon időigényes , akkor arra kell más megoldás
 

Wiccara

Veterán
Az "értesítő" fülön keresztül intézem a szomszédi pacsizást, gyors és egyszerű. Ez valóban nem annyi, mint az összes felderített tartomány, de nincs is szükségem annyi aranyra; ha lenne rá egy ilyen lista akkor se zongoráznám végig.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Az "értesítő" fülön keresztül intézem a szomszédi pacsizást, gyors és egyszerű. Ez valóban nem annyi, mint az összes felderített tartomány, de nincs is szükségem annyi aranyra; ha lenne rá egy ilyen lista akkor se zongoráznám végig.
én végigcsinálok minden pacsizást, amit lehet, így el kell menjek a térképre - nincs más mód jelenleg... még...
 

Riki1981

Újonc
Én is mobilom szoktam végiglátogatni, mert az még mindig gyorsabb, mint gépen, de még így is elég sok időt elvesz. Ha az zavarta őket, hogy a bajnoki 4 tartományból áll és egyet csináltak belőle, akkor talán ezt is be tudják sűríteni egy kattintásba. :)
 

ulibka

Újonc
Szia, az rendben van hogy meg lehet csinálni, csak amikor már valami körülményes meg nagyon időigényes , akkor arra kell más megoldás

Támogatom az ötletet. Én is mobilon szoktam szomszédokat támogatni, de körülményes, hogy mobilra kell váltani, és bármily fura, sokan játszanak olyanok is, akiknek nincs okos telefonjuk. Időigényes és körülményes a térképen keresztül pacsizni. Jó lenne egy plusz gomb.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla.
Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

DeletedUser5848

Vendég
Szép napot MIndenkinek ! :)
Kényelmes lenne egy gombbal letudni az összes pacsit egyszerre. Ez vitathatatlan. :)
Viszont volt róla szó hogy mindenki megjelölhetne valamit ahova a pacsit kéri. Nem tudom hol tart ez a dolog, de ha a fejlesztők beteszik a játékba ez füstbe megy. Személy szerint én sok helyen körül szoktam nézni, hogy ötleteket merítsek. Ahogy Wiccara írta az értesítő fülön látni ki ad pacsit naponta. Rikari írásából azt vettem ki hogy néha jó látni a többiek hogy fejlődnek, hol tartanak. Ez nagyon kétesélyes dolog.
Az alapötlet jó, de nem zárja ki azt hogy mindeki úgy pacsizzon ahogy eddig is szokott. Mert sokan vagyunk jóban a szomszédok egy részével. Őket megtisztelem azzal hogy rákeresek a kért épületére. Ők ugyanezt megteszik nálam.
Természetesen magánvélemény hangzott el. :)
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent