• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Csoda Zár Bűbáj

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Laci0212

Erős harcos
Majdhogynem egyet értek veled, Laci. Tegyen bele, nem bánom. Ha úgy adódik, legyen "verseny" belőle, hogy a csapatból kit tudja hamarabb leszorítani. Így azt mondom, van/volna értelme a TP láncnak. De így? (kép) Beleteszi az egy harmadát(?) és jót röhög? Vagy mi lenne a koncepció lényege. Ahhoz, hogy a Testvériség tagjai letudják szorítani, minimum 3 főnek 771, 772 és 773 TP-t kéne betenni. De.. akárhogy számolom - csak hét százasával is -, 7 X 4 az 28, azaz, 2800 TP lenne a vége. Itt viszont maximum 2300. Ez már nem v,,,azért írom néha amitadászat, hanem ki****ás. Az ilyen játékosokat a játékból is kitiltanám 1 hétre - hogy érezzék a törődést. S most jön az, amit te is írtál - ,,semmilyen másik meglátás nem tud meggyôzni az ellenkezőjéről", - ezzel a Rúnák átalakításával csak a vadászok lettek kisegítve, a másik oldal meg magasról le van ejtve.

03580 bővítmény megtekintése


Drága Cyklon

Sajnálom, hogy fejlesztőket nem érdekli a másik oldal álláspontja :( Esélyt se adnak arra, hogy hangot adjunk valaminek, ami nekünk nem tetszik. Nem téged hibáztatlak a "Nincs tervben" fejléc miatt, hisz ti is a dolgotokat teszitek.

A Béta fórumon kívül más országok fórumait nem böngészem, így nem tudom, van-e, és ha igen, nemzetközileg is mekkora visszhangot vált ki a dolog. Nem tudom, hogy ott is ugyan ezt a választ kapják e a játékosok, mint mi. Ha igen, akkor azt kell mondjam, hogy szándékosan szabotálják a játékot. Lehet, hogy kissé erős jelző, de hirtelen nem jut eszembe más. Úgy tesznek, mint a kormányon lévő politikusok: Mi vagyunk az 51%
Hidd el, én se vagyok gyenge matekból
Majdhogynem egyet értek veled, Laci. Tegyen bele, nem bánom. Ha úgy adódik, legyen "verseny" belőle, hogy a csapatból kit tudja hamarabb leszorítani. Így azt mondom, van/volna értelme a TP láncnak. De így? (kép) Beleteszi az egy harmadát(?) és jót röhög? Vagy mi lenne a koncepció lényege. Ahhoz, hogy a Testvériség tagjai letudják szorítani, minimum 3 főnek 771, 772 és 773 TP-t kéne betenni. De.. akárhogy számolom - csak hét százasával is -, 7 X 4 az 28, azaz, 2800 TP lenne a vége. Itt viszont maximum 2300. Ez már nem vadászat, hanem ki****ás. Az ilyen játékosokat a játékból is kitiltanám 1 hétre - hogy érezzék a törődést. S most jön az, amit te is írtál - ,,semmilyen másik meglátás nem tud meggyôzni az ellenkezőjéről", - ezzel a Rúnák átalakításával csak a vadászok lettek kisegítve, a másik oldal meg magasról le van ejtve.

03580 bővítmény megtekintése


Drága Cyklon

Sajnálom, hogy fejlesztőket nem érdekli a másik oldal álláspontja :( Esélyt se adnak arra, hogy hangot adjunk valaminek, ami nekünk nem tetszik. Nem téged hibáztatlak a "Nincs tervben" fejléc miatt, hisz ti is a dolgotokat teszitek.

A Béta fórumon kívül más országok fórumait nem böngészem, így nem tudom, van-e, és ha igen, nemzetközileg is mekkora visszhangot vált ki a dolog. Nem tudom, hogy ott is ugyan ezt a választ kapják e a játékosok, mint mi. Ha igen, akkor azt kell mondjam, hogy szándékosan szabotálják a játékot. Lehet, hogy kissé erős jelző, de hirtelen nem jut eszembe más. Úgy tesznek, mint a kormányon lévő politikusok: Mi vagyunk az 51%
Hidd el nekem, én is elég jó vagyok matekból,de én nem vezetem le így mint te,mert aki érti,érti,aki meg nem,az a levezetéssel csak "mégnagyobb"problémával szembesül.
Egyébként, a te álláspontod az szinte megegyezik az enyémmel.
 

Laci0212

Erős harcos
Laci! Szerintem épp elégszer megírtam erről már én is a véleményem, abban a hozzászólásban is, aminek egy részét idézed, és aminek nem mond ellent a válaszod. Esetleg olvasd el újra.;)
Most még egyszer.
1. Nem zavar, bár nem értem, miért csak 1 pont, hiszen nem fáj 5-öt sem adni, ami tényleg segítség. ( Illetve értem, de nem értek vele egyet.)
2. Aki rúnaszilánkkal "vadászik", 15 ponttal segít nekem.
3. Nem tőlem vesz el, és senkitől sem, mert nem kellett másnak, ha kellett volna, valaki biztos többet tett volna, és a "vadász" ott marad láda nélkül.
( Erről szerintem igazán részletesen írtam, nehéz félreérteni.)
Azt pedig, hogy az 1 tp-s vadászat mi, azt személy szerint nem minősítettem. nem is áll szándékomban.
Fenntartom: adni kell ahhoz, hogy kaphass.
Ez egy szép játék, nagy előnye (ha van) a kölcsönösség és a segítő szándék.
Egyetértek veled,egy régebbi hozzászólásomban én is leírtam,ha nem adsz, visszanyal a fagyi.A Jucinak ez az egész nem jött jól, azért csinálta a topicot, de szerintem többen vagyunk azon a véleményen, hogy adnod is kell hogy kaphass.
Egyszerűen,ne vidd nagyüzembe a vadászatot.
 

Ferenc99

Erős harcos
Nem. nem az előállítási költséggel volt a baj, nem neked van igazad. :)

A helyes megfejtés:
Dehogynem , nekem van igazam hihetsz akármit , mert én ezt hiszem , elmagyarázom mert látom egyszerűen gondolkodsz , úgyhogy itt egy egyszerű magyarázat , egy analógia , tehát a példa van egy 50 millió ft értékű ház , valaki ajánl érte 200 millió ft ot , de a ház nem eladó , ahhoz hogy vonzó legyen az ajánlat először el kell érni a tulajdonosnál , hogy el akarja adni , na most mi a csodákkal kapcsolatos ötletünkben ezt a lépést kihagytuk .
De egyébként elvetették az ötletet , úgyhogy nem is érdemes ellentmondanod nekem , inkább ki kellene találni hogyan lehetne megvalósítani egy ilyen ötletet már ha érdekel ez téged .
Részemről nem támogatom mert a tp vadászat jó . Egyébként a csalás lehetőségét ezzel nyitva is hagyták aminek külön örülök , legyőzetett az Inno , elvetni egy ilyen ötletet , hehe váháhá
 

Mihaszna

Veterán
van egy 50 millió ft értékű ház , valaki ajánl érte 200 millió ft ot , de a ház nem eladó , ahhoz hogy vonzó legyen az ajánlat először el kell érni a tulajdonosnál , hogy el akarja adni , na most mi a csodákkal kapcsolatos ötletünkben ezt a lépést kihagytuk .

Drága Ferenc99.

Miért kéne eladni a Csodát? Ha eladod, hogyan véded meg? Mi az összefüggés a kettő között?

inkább ki kellene találni hogyan lehetne megvalósítani egy ilyen ötletet már ha érdekel ez téged .

Sehogy. Nincs rá lehetőség. És esélyt se látok rá nagyon, mivel mindegy, hogy milyen csomagolásban nyújtod be, a válasz ugyan az lesz: Nincs tervben.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent