• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Csodák keresése

DeletedUser

Vendég
Erre az lenne a legegyszerűbb megoldás ha a ranglistán mindenki neve mellett lenne egy kicsivel több hely és ott szerepelne hogy kinek milyen csodája van és így nem kéne keresgélni.
PL így.
Az ötlet nem rossz, de egy hosszú nevű játékos neve mellé nehezen férne ki 12 csodajele... valami más mód lenne praktikus. Na meg megtanulni melyik szín/forma melyik csodáé, elég kacifántos, szerintem. Mi ez a spoiler jel? nekem egy oldalt dobott be, s beírja, vírust tartalmaz. Megynitottam, azóta bárhová lépek, mindenhol ezt dobja be... lehet, újra kell indítanom a gépet, remélem, eltűnik...
 

Csatolmányok

  • Névtelen.jpg
    Névtelen.jpg
    199,7 KB · Megtekintések: 10

DeletedUser1322

Vendég
Az ötlet nem rossz, de egy hosszú nevű játékos neve mellé nehezen férne ki 12 csodajele
Erre a megoldás a második képen látható.
Na meg megtanulni melyik szín/forma melyik csodáé, elég kacifántos, szerintem.
Ha ráviszed az egeret a szimbólumra akkor kiírná a csoda nevét.
Mi ez a spoiler jel? nekem egy oldalt dobott be, s beírja, vírust tartalmaz.
Nem tudom mi lehet a gond,eddig senki nem tapasztalta ezt,nálam is minden rendben van.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom mi lehet a gond,eddig senki nem tapasztalta ezt,nálam is minden rendben van
Magam sem tapasztaltam, először látok ilyet. Újraindítottam a gépet, de azt hiszem, mindjárt végigfuttatok egy gyors programot. Van vírusirtóm remélem, csak nálam jelent meg ilyesmi. Azért fotóztam ki, mert még sosem jelent meg nekem ilyesmi.
Bocsánat, a kép nem jelenítette meg, hogy milyen lenne, ha ráviszem az egeret. :) A második spoilert már meg sem mertem nyitni, az első vírus után.
Akkor nincs több kifogásolni valóm. :D
Az ötlet jó, támogatom magam is.
(csak le ne betegedjek itt az év utolsó napján valami fránya vírustól :) :) :) )
 

DeletedUser1322

Vendég
a kép nem jelenítette meg, hogy milyen lenne, ha ráviszem az egeret.
Ez nincs rajta a képen,ezt már utólag találtam ki.A képeken csak az látszik hogy hol helyezkednének el az ikonok és hogy hogy lehetne lapozni köztük hogy kis helyet foglaljanak.

szerk: Átraktam a képeket egy másik képmegosztó oldalra(képkezelő) hátha így meg tudod nyitni.:)
hátha az oldallal volt a baj(kephost)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Shapira

Tapasztalt építő
Nagyon jó,támogatom,nem minden hátsó szándék nélkül,talán akkor többen adakoznak a csodámba és nekem kevesebb TP. kell beleraknom.:p:D:p:D
 
Fent