• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Csodák keresése

DeletedUser

Vendég
Ha valakinek egy bizonyos csodának a rúnaszilánkjaira lenne szüksége, akkor el kell kezdeni keresgélni, hogy kinél van megépítve az a csoda.
Most jutott eszembe egy átmeneti megoldás. Ha tudom, melyik csodához melyik avatar tartozik, akkor a ranglistában lehet keresgélni avatar alapján. (Tudom, nem mindenki használja azt az avatart, de aki igen, annál megvan a csoda ha nem bontotta még le.)
 

DeletedUser902

Vendég
Itt gondolom a törpös és tündéres profilokra gondolsz. :) Vagy esetleg másra?!
Én most léptem át a tündérekhez, de egy fél pillanatig sem használtam egyik törpöset sem... :) És nem is tervezem! :)
Igaz, még csak most fogok törpös csodákat építeni, de hála az előtakarékosságnak ( :p ) már csak pár tartományban kell egy kis szerencse és meg lesz a védőbástyához az összes rúnám. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser902

Vendég
:) Ha a szomszédaimnál nincs is közvetlenül olyan csoda amilyet én is szeretnék, a ranglista első 20-100-200... játékosánál tuti megtalálom az összeset, még azokat is, amiket eszembe sem jutna megépíteni. :) Persze, nem kell feltétlenül őket segíteni, de ha biztosra akarnék menni én tuti ezt csinálnám. Támogatom a csodák listáját, mert hasznos lehet, de az új avatarokra nem cuppan rá mindenki. Lehet megváltoztatom majd egyszer én is a sajátomat, sőt ki is néztem egyet közülük és nem tudom melyikhez tartozik, de találkoztam olyan várossal is ahol mindegyik kisebb csoda meg van, de a tulajdonosa nem használja egyik újabb fajtát sem. :( :)
 

DeletedUser902

Vendég
Majdnem mindegyik avatárról tudom, hogy mihez tartozik :) Ha egy képet küldesz vagy leírod, hogy hogyan néz ki, megírom, hogy melyik :)

Köszi Varga(mázlista)....közben már rájöttem melyik az! :D Az egyik játékostársam aki támogatja a monostorom, ezt használja. :D Nála a végtelen ásatás van meg. :D Amúgy nem nehéz kikövetkeztetni, csak idő kell amíg megjegyzi az ember. :D ;)
Egyébként Medivh modinknak is ilyen van. :) :D
 

Vanek

Veterán
Most jutott eszembe egy átmeneti megoldás. Ha tudom, melyik csodához melyik avatar tartozik, akkor a ranglistában lehet keresgélni avatar alapján. (Tudom, nem mindenki használja azt az avatart, de aki igen, annál megvan a csoda ha nem bontotta még le.)

Ez igaz, de attól még a problémát nem oldottuk meg (hiszen ahogy a többiek is írták, nem mindenki rakja ki azt az avatárt, ami megvan neki - ha meg több is megvan, akkor meg nem fogja tudni az összeset kirakni). Ráadásul a magasabb szinteken lévő játékosoknak magasabb szintű is a csodájuk, így jóval több pontot kell arra fordítani, hogy jutalmat lehessen belőle kivenni. De ezt sem lehet anélkül megtudni, hogy be ne lépj hozzájuk, mert erről sincs infó, hogy milyen szintűek ezek - ha pedig már 15. szintűek (vagy 'csak' megrekedt 5., 10. szintű), akkor meg feleslegesen léptél be hozzájuk, mert nincs hová tovább építeni; és lehet menni egy újabb házzal arrébb.
 

DeletedUser

Vendég
Ez igaz, de attól még a problémát nem oldottuk meg (hiszen ahogy a többiek is írták, nem mindenki rakja ki azt az avatárt, ami megvan neki - ha meg több is megvan, akkor meg nem fogja tudni az összeset kirakni). Ráadásul a magasabb szinteken lévő játékosoknak magasabb szintű is a csodájuk, így jóval több pontot kell arra fordítani, hogy jutalmat lehessen belőle kivenni. De ezt sem lehet anélkül megtudni, hogy be ne lépj hozzájuk, mert erről sincs infó, hogy milyen szintűek ezek - ha pedig már 15. szintűek (vagy 'csak' megrekedt 5., 10. szintű), akkor meg feleslegesen léptél be hozzájuk, mert nincs hová tovább építeni; és lehet menni egy újabb házzal arrébb.
Persze, persze! Én is támogatom, már írtam is, de addig is egy fokkal jobb, mintha random embereknél keresgélnék, hogy van-e egyáltalán. :) Egyébként azt látom, hogy akik kirakják az avatart, azoknál alacsonyabb szintű, és így kevesebb tp-vel lehet szerezni szilánkot náluk. És hogy azok miatt, amiket írsz, a kisebb játékosokhoz kell menni. ;-)
 

DeletedUser902

Vendég
Persze, persze! Én is támogatom, már írtam is, de addig is egy fokkal jobb, mintha random embereknél keresgélnék, hogy van-e egyáltalán. :) Egyébként azt látom, hogy akik kirakják az avatart, azoknál alacsonyabb szintű, és így kevesebb tp-vel lehet szerezni szilánkot náluk. És hogy azok miatt, amiket írsz, a kisebb játékosokhoz kell menni. ;-)

Mindenki másképp csinálja! ;) :)
A taktikai variációktól is szép ez a játék! :D
 

DeletedUser683

Vendég
Én meg nem is keresgetem! :) Nem nagyon rakosgatok csoporton kívül pontokat! Biztosan páran majd azt hiszitek, hogy irigy vagyok (az hát :D ), de sosem a rúnaszerzés miatt rakosgatok pontokat, kivéve a rúnatársamnak (egymásnak rakunk napi 5 pontot, ki hová kéri). Mindig van olyan időszak, amikor a techfába nem tudok pontot rakni, olyankor szétosztogatom a testvériségen belül, esetleg viszonzom egy-két külsősnek, de ezzel nem a rúnaszerzés a célom (arra ott vannak nekem a bajnokságok, vagy a tartományok), azt rábízom a gondviselésre. :)
 

DeletedUser902

Vendég
Csak úgy mellesleg egy apróság, amit azóta sikerült megfigyelnem, hogy szikrázó a napsütés a városom felett. :D
Az Arany szakadék nevű minicsoda annál többet termel 3 óránként, minél tisztább az égbolt! :D Jupiiiii! :D
Alapjáraton 125%-nál 2-es szinten 9500/3h, 150%-nál már 11400. :D Ez le volt írva valahol? Én nem találtam.... :D Vagy ez egy kedves hiba?! o_O :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Csak úgy mellesleg egy apróság, amit azóta sikerült megfigyelnem, hogy szikrázó a napsütés a városom felett. :D
Az Arany szakadék nevű minicsoda annál többet termel 3 óránként, minél tisztább az égbolt! :D Jupiiiii! :D
Alapjáraton 2-es szinten 9500/3h, 150%-nál már 11400. :D Ez le volt írva valahol? Én nem találtam.... :D Vagy ez egy kedves hiba?! o_O :D
Végülis ez is aranytermelés, én annak tudtam be. A Végtelen Ásatás alapanyag-termelésére is hat. :)
 

DeletedUser256

Vendég
Erre az lenne a legegyszerűbb megoldás ha a ranglistán mindenki neve mellett lenne egy kicsivel több hely és ott szerepelne hogy kinek milyen csodája van és így nem kéne keresgélni.
PL így.
lista.jpg
:D:D
Persze, a pont előtted lévő Dyának meg megvan az összes csoda, az hogy fér ki? :D
 
Fent