• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Crash és az élőholtak - mobilos küldetéssor

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok! Nekem nem jelenik meg az event sem telefonon, sem tableten. Járt még valaki így?
Szia! nekem se jelent meg az event! de más városban igen! ez hogy lehetséges???? lehet, hogy attól függ hol tartasz, melyik fajnál? Tudna vki erre válaszolni?????

Köszönöm: Mircipirci
 

Vmadar

Felderítő
Sziasztok!
Létezik, hogy mobilról csak az egyik világgal lehet játszani? Az egyik világon elindult, megy szépen, kijelentkezés, belépés másik világra, ott nem jelenik meg:(

Szia.

Én is ugyanezt tapasztaltam. A megoldás: lépj ki a városból majd zárd be az alkalmazást. Indítsd újra, jelentkezz be a másikba és ott lesz az event. Ha csak simán kijelentkezel egyikből és bejelentkezel a másikba akkor nem látszik valamiért az event.
Miután elindult az event minden városodban már mindenhol tőkéletesen működik :)
 

DeletedUser3952

Vendég
Sziasztok !
Szerintem jól ki van találva ez a mobilról játszható event,részemről még össze is tudom hangolni,hogy a pcn.csinálom és a mobilon csak akkor kell vele foglalkozni amikor kész a feladat. Bár most van egy pár feladat amihez jól jönne 2-,3 felderített tartomány,de azok már nekem mind pirosak,az meg nagyon drága.
 

DeletedUser3618

Vendég
A nemzetközi fórumon azt találgatják,
vajon jóváírja-e majd a mobilos event a bajnokságon szerzett ereklyéket?
:D
Fekete Mandula -- pont ezt akartam valakitől megkérdezni. Látom a mosoly jelet a végén de nekem ez nem tiszta. 2 feladat múlva leszek az ereklye-gyűjtésnél. Kérdésem jóváírja majd, ha nem hogyan lehet a sima csatákon kívül ereklyét szerezni mobilon?
 

DeletedUser3952

Vendég
Fekete Mandula -- pont ezt akartam valakitől megkérdezni. Látom a mosoly jelet a végén de nekem ez nem tiszta. 2 feladat múlva leszek az ereklye-gyűjtésnél. Kérdésem jóváírja majd, ha nem hogyan lehet a sima csatákon kívül ereklyét szerezni mobilon?
Szia ! Én gépen játszom és a mobilon csak belépek mikor kész a feladat eddig szépen mükődik minden
 

Rikari

Veterán
Aki, /mert azért vannak ilyen játékosok is/, már nem tud tenni a techfába, az hová költse el a Tudáspontot amivel indul az Event? Miután még nem fejlesztették a csodák töltését mobil appról így nincsen mód arra, hogy Tp költés a fán kívül más módon szóba jöhessen. Szívesen veszek e tárgyban bármilyen konstruktív ötletet, hogyan és hová tehetek TP-ét? Szerettem volna az Eventet megcsinálni és fel is készültem rá kellőképpen a városomban, de ez így nem fog menni. Más: Észrevételként tolmácsolom egy kolléga megállapítását, hogy akinek faji hovatartozása miatt nincs igazán ork képzése, de már a térképen a találkozói ezt is kérik, (előbb jelenik ez meg a térképen, minthogy eljutnánk az orkokig) annak azért brutális a 23 találkozó teljesítése.
 

DeletedUser3

Vendég
már nem tud tenni a techfába
Ha be tudsz lépni böngészőből, ott is elköltheted a pontokat, ezt is beszámolja a küldetés.

nincs igazán ork képzése, de már a térképen a találkozói ezt is kérik, (előbb jelenik ez meg a térképen, minthogy eljutnánk az orkokig) annak azért brutális a 23 találkozó teljesítése.
Egyrészt érdemes a térképen úgy haladni, hogy az összhangban legyen a kutatással és a város fejlesztésével. Ha a találkozó már kér orkokat, de még nem tartasz ott, akkor valószínűleg nem sikerült megtalálni az egyensúlyt. Ezen kívül harcolni is lehet.
 

Rikari

Veterán
Tudtam hogy van valami, ami nem jut eszembe. Köszönöm Hoshi a segítséget, már lendületet is adtál. Az orkos választ pedig átadom annak akit érint.
 

DeletedUser3952

Vendég
Sziasztok !
A mobilos feladatban,csak a tartományokban fogadja el a 17 és 23 találkozot? Mert az 5 komplet tartomány. Nekem meg már csak piros tartomány van felfedezve :)
 

LestaR

Erős harcos
Aki, /mert azért vannak ilyen játékosok is/, már nem tud tenni a techfába, az hová költse el a Tudáspontot amivel indul az Event? Miután még nem fejlesztették a csodák töltését mobil appról így nincsen mód arra, hogy Tp költés a fán kívül más módon szóba jöhessen. Szívesen veszek e tárgyban bármilyen konstruktív ötletet, hogyan és hová tehetek TP-ét? Szerettem volna az Eventet megcsinálni és fel is készültem rá kellőképpen a városomban, de ez így nem fog menni. Más: Észrevételként tolmácsolom egy kolléga megállapítását, hogy akinek faji hovatartozása miatt nincs igazán ork képzése, de már a térképen a találkozói ezt is kérik, (előbb jelenik ez meg a térképen, minthogy eljutnánk az orkokig) annak azért brutális a 23 találkozó teljesítése.

Csak egy lapot kellett volna visszalépj, ott fejtegettem a témát, hogy milyen félre sikerült volt, az INNO szerint, mobilról végig játszható event. (legalább 4 -esetben kell a böngésző, ha nincs teched). De ezt leszámítva, jól lehet vele haladni. 2, max 3 nap múlva gyorsító nélkül végzek vele.. DE HATÁROZOTTAN NEM TETSZIK, HOGY A BÖNGÉSZŐBEN NEM LÁTOM AZT, HOGY HOL TARTOK.

Ők meg azok a játékosok, akik megszállotam foglalnak és mega módon költik az erőforrásokat.. Sokan így tolják, nem értem miért, de ők tudják.. ;)
Ha egy kicsit lassítanának, akkor több maradna a bajnokira..

Egy tech-em van az elementálból: a környékemen 7 sárga tartomány vár felfedezésre, a többi meg kék és zöld.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Amiz írtam az csak az én magán véleményem, és nem szándékom senki játék stílusát kritizálni..
 

Rikari

Veterán
Igazad van LestaR írtad és én olvastam is, de akkor még nem foglalkoztam a mobilos eventtel behatóbban és elengedtem a leírtakat, később meg már nem léptem vissza az előző lapra. Most én is ingázok a két készség között és figyelem, hogy megvan már az az arany, vagy kész már a seregek képzése? Mókás, de miután csak így lehetséges ezt megoldanom így vállalom. Jónak tartom a nyereményeket ezért megcsinálom, meg azért is mert szeretem a kihívásokat. A techfa kimaxolása soha nem befolyásolta a bajnokságaimat. A tartományi hódításaim harmóniában vannak a haladásommal és soha nem vettek el erőforrást a bajnokságoktól. A termelés a titok, amiben jó vagyok. Lehet ezt úgy is csinálni, hogy egyik nem megy a másik rovására. Már nem tudok területet szerezni így folyamatosan felderítek és amikor feladatban találkozókat kér lépegetek a már nyitott tartományokban. Az új fajig nem lesz módom a terjeszkedésre, de addig is van tennivalóm vagy az Inno-nak köszönhetően (bajnoki-kaland-event), vagy a saját elképzeléseimnek. A jó meglátásaid mellé jó játékot kívánok neked. ;)
 

LestaR

Erős harcos
OFF

Igazad van LestaR írtad és én olvastam is, de akkor még nem foglalkoztam a mobilos eventtel behatóbban és elengedtem a leírtakat, később meg már nem léptem vissza az előző lapra.

A jó meglátásaid mellé jó játékot kívánok neked. ;)

Itt mindig, mindenre figyelni kell :mad::):p:):mad: Bár még így is csalnak :)

Köszönöm neked is hasonló jókat..;)
 

DeletedUser3954

Vendég
Mivel úgyis lesz ilyen jellegű kérdés, jöjjenek a válaszok:

  • A küldetéseket csak mobilról fogjátok látni, viszont ha a böngészőben csináltok valamit, amit a küldetés kér, akkor azt el fogja fogadni. (Pl. helyezz át egy épületet: Ha a böngészőben helyezed át, akkor a játék érzékeli, de csak a mobilalkalmazásban fogjátok látni)
  • Nem, ez nem azt jelenti, hogy a kalandok ne jönnének majd a mobilalkalmazásra. Viszont mivel mobilon nem igazán érhető el semmi, azt gondoltuk, ez jó plusz játék lehet azoknak, akiknek még várni kell egy keveset a kalandokra vagy a bajnokságokra a mobilon.

Ha a mobilosoknak akartak kedvezni akkor miért csak pc-s hozzáféréssel lehet végig vinni? Ha pedig úgyis kell az alap játék, akkor mégis mi értelme ennek az egésznek? Az átlépegetést én speciál nem annyira élvezem, nem növeli a játékélményemet.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Ha a mobilosoknak akartak kedvezni akkor miért csak pc-s hozzáféréssel lehet végig vinni? Ha pedig úgyis kell az alap játék, akkor mégis mi értelme ennek az egésznek? Az átlépegetést én speciál nem annyira élvezem, nem növeli a játékélményemet.
Gondolom, így mi tesztelünk egy későbbi verziót. Nyilván pontosabb képet kapnak a fejlesztők, mintha ők maguk tesztelnék jóval kevesebben.
Ha így van, akkor azért szólhattak volna, ha meg ez már a végleges verzió, akkor a szokásos nem végiggondolt fejlesztést látjuk.
 

DeletedUser929

Vendég
Talán akkor kellene csak mobilon futó küldetéseket indítani, ha már minden funkció elérhető mobilon ugyanúgy mint a PC-n. Gondolok itt pl az ősi csodák tp-vel való töltésére. Ez a küldetés bizonyos játékosoknál nem játszható kizárólag mobilon.
 
Fent