• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Crash és az élőholtak - mobilos küldetéssor

DeletedUser3

Vendég
Mivel úgyis lesz ilyen jellegű kérdés, jöjjenek a válaszok:

  • A küldetéseket csak mobilról fogjátok látni, viszont ha a böngészőben csináltok valamit, amit a küldetés kér, akkor azt el fogja fogadni. (Pl. helyezz át egy épületet: Ha a böngészőben helyezed át, akkor a játék érzékeli, de csak a mobilalkalmazásban fogjátok látni)
  • Nem, ez nem azt jelenti, hogy a kalandok ne jönnének majd a mobilalkalmazásra. Viszont mivel mobilon nem igazán érhető el semmi, azt gondoltuk, ez jó plusz játék lehet azoknak, akiknek még várni kell egy keveset a kalandokra vagy a bajnokságokra a mobilon.
 

Susanh

Erős harcos
Örülök neki, a valentin napos kultúrámat szeretném már törölni(bár szép,tetszik és remélem legközelebb valentin napkor megint lesz) ez az event is tetszik.illik a venaros kultúrához..,de egyet nem értek májusban halloween??
 

LestaR

Erős harcos
Mivel úgyis lesz ilyen jellegű kérdés, jöjjenek a válaszok:

  • A küldetéseket csak mobilról fogjátok látni, viszont ha a böngészőben csináltok valamit, amit a küldetés kér, akkor azt el fogja fogadni. (Pl. helyezz át egy épületet: Ha a böngészőben helyezed át, akkor a játék érzékeli, de csak a mobilalkalmazásban fogjátok látni)
Erre mondanám, mi értelme van. A gépről nem látom, hogy hol tartok, viszont bármilyen küldit teljesítek, akkor rögvest a mobilra kell mennem, hogy átvegyem a jutalmat.

Félre ne értsük örülök, hogy lesz mobilra is, annak viszont nagyon nem, hogy ugrálnom kell a gép és a mobil között.

Mielőtt mondanád, hogy "nem kell", azelőtt válaszolnám, hogy amit lehet, azt jó előre megcsinálok. Viszont egy mobilon egér nélkül így esélyesebb elcseszni egy feladatot, mint a PC-n, tehát marad ez a megoldás, vagy OTG-USB patkány (lehet kipróbálom)..

A másik nagyon sok olyan embert ismerek, akinek nincs okos telója (nem tudom játszanak-e itt ilyenek), azok meg egyszerűen kimaradnak a nyereményekből.... Hát itt szintén nem tudom milyen elvek érvényesülnek (...ó), mert ebből a szemszögből nézve már bizti, hogy zsebbe kellene nyúljon a delikvens, ahhoz hogy megkapja a nyereményt..

Semmi ítélkezés.... ÖRÜLÖK, hogy lesz csak ....
 
Utoljára szerkesztve:

Corvo

Veterán
Erre mondanám, mi értelme van. A gépről nem látom, hogy hol tartok, viszont bármilyen küldit teljesítek, akkor rögvest a mobilra kell mennem, hogy átvegyem a jutalmat.

Félre ne értsük örülök, hogy lesz mobilra is, annak viszont nagyon nem, hogy ugrálnom kell a gép és a mobil között.

Mielőtt mondanád, hogy "nem kell", azelőtt válaszolnám, hogy amit lehet, azt jó előre megcsinálok. Viszont egy mobilon egér nélkül így esélyesebb elcseszni egy feladatot, mint a PC-n, tehát marad ez a megoldás, vagy OTG-USB patkány (lehet kipróbálom)..

A másik nagyon sok olyan embert ismerek, akinek nincs okos telója (nem tudom játszanak-e itt ilyenek), azok meg egyszerűen kimaradnak a nyereményekből.... Hát itt szintén nem tudom milyen elvek érvényesülnek (...ó), mert ebből a szemszögből nézve már bizti, hogy zsebbe kellene nyúljon a delikvens, ahhoz hogy megkapja a nyereményt..

Semmi ítélkezés.... ÖRÜLÖK, hogy lesz csak ....
Használd ezt a programot: [törölve]
aztán nem kell oda visza ugrálni a mobil meg a böngésző között.
 

DeletedUser3

Vendég
A másik nagyon sok olyan embert ismerek, akinek nincs okos telója (nem tudom játszanak-e itt ilyenek), azok meg egyszerűen kimaradnak a nyereményekből....

Én pedig nagyon sok olyat, akinek nincs lehetősége számítógépről, csak mobilról vagy tabletről játszani. Ők kimaradnak a kalandok nyereményeiből, főként nekik indítjuk ezt az eventet. Az, hogy a böngésző is beszámolja a dolgokat nem azt jelenti, hogy ott kell teljesíteni, hanem azt, hogy ha véletlenül ott szednél be egy termelést, mert elfelejted, hogy event van, nem veszett kárba a dolog.

@Corvo lehet kísérletezni vele, de több olyan jelentést kaptunk az utobbi időben, ahol sok problémát okozott a program. A linket töröltem.
 

DeletedUser2853

Vendég
A nemzetközi fórumon azt találgatják,
vajon jóváírja-e majd a mobilos event a bajnokságon szerzett ereklyéket?
:D
 

LestaR

Erős harcos
Én pedig nagyon sok olyat, akinek nincs lehetősége számítógépről, csak mobilról vagy tabletről játszani. Ők kimaradnak a kalandok nyereményeiből, főként nekik indítjuk ezt az eventet.
Tudod ebbe mi a legnagyobb ciki Hoshi, az hogy már rögtön az első küldetést a PC-ről kellett elvégeznem, mert TP-t nem tudom, hogy kell a telóról a csodába tenni. Lehet bennem a hiba, mert a Druidás verziót, csak akkor használom ha sok aranyat akarok szerezni.
Így lehet én vagyok ciki, de lehet, hogy nem.

Akkor beszélhetnénk a chat ablakról (bár ez a pc-s verzióban ) is bizonytalanul műxik, a telón meg írja, hogy csatlakozás.. (piac miatt kellene)..

Szóval jó-jó, de ez megint átgondolatlan volt..
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser3814

Vendég
Sziasztok!
Létezik, hogy mobilról csak az egyik világgal lehet játszani? Az egyik világon elindult, megy szépen, kijelentkezés, belépés másik világra, ott nem jelenik meg:(
 
Fent