• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Crash és az élőholtak - mobilos küldetéssor

Caitlen

Felderítő
Szép estét!

Az előbb lettem kész a 29 ereklyés feladattal,amit a laptopon csatáztam meg,majd mentem a mobilomra az elfogadásért és a nyereményemért,amit a táblázatban úgy láttam, 2 épület is lesz.
A mobilon szépen kizöldült,kipipálódott a feladat,az érte kapott jutalmat leokéztam,aztán vártam,hogy mutatja,mi a nyereményem az eventért? De csak eltűnt a küldiosztó,a raktárban pedig hiába néztem nincs ott az eventes épület,egy sem,nem hogy kettő :(
Átmentem a gépemre,de ott sem mutatta a raktáram,az új épületeket.
Azóta mind a telefonról,mind a gépről többször is ki-bejelentkeztem,de a helyzet ugyanaz :(

Elnézést, megoldódott és most már ott ékeskedik a 2 épület a raktáramban :)
 
Utoljára szerkesztve:

LestaR

Erős harcos
Van egy apró problémám, végig csináltam az eseményt és nem látom a raktáramban az épületeket..
Vmit nem olvastam, már megint, vagy csak a szokásos probléma... ?
 

DeletedUser683

Vendég
Ha a mobilosoknak akartak kedvezni akkor miért csak pc-s hozzáféréssel lehet végig vinni? Ha pedig úgyis kell az alap játék, akkor mégis mi értelme ennek az egésznek? Az átlépegetést én speciál nem annyira élvezem, nem növeli a játékélményemet.
Induljunk ki abból, hogy a mobilosoknak tervezték, vagyis azoknak, akik csak mobillal játszanak. Az ilyen játékosok nem régóta játszanak, tehát nekik nincsenek egyéb korlátaik, mint hogy "csak csodába tudom rakni a tp-t" és hasonlóak. Egy nem régi, kifejezetten mobilos játékos elvileg meg tudja csinálni. :)
 

DeletedUser3983

Vendég
Heló!
Egy olyan kérdésem lenne azokhoz akik kivitték az eventet, hogy hogyha most járok a 26. feladatnál amikor szerszámosdobozt kell csinálni... Érdemes még törôdni a többi feladattal, vagy lehetetlen a maradékot kivinni 2-3 nap alatt?
Köszönöm a választ elôre is!
 

DeletedUser2062

Vendég
Heló!
Egy olyan kérdésem lenne azokhoz akik kivitték az eventet, hogy hogyha most járok a 26. feladatnál amikor szerszámosdobozt kell csinálni... Érdemes még törôdni a többi feladattal, vagy lehetetlen a maradékot kivinni 2-3 nap alatt?
Köszönöm a választ elôre is!
Szia!
...28.: 37x egyszerű szerszám
29.Tartomány felderítése
30. 4 épület fejlesztése min. 5-re.
31. 23 találkozó megoldása
32. 29 ereklye szerzése.

Szóval elég húzós a vége és az utolsó feladatnál nagyon jó ha tart(még) a bajnokság.
 

DeletedUser3983

Vendég
Szia!
...28.: 37x egyszerű szerszám
29.Tartomány felderítése
30. 4 épület fejlesztése min. 5-re.
31. 23 találkozó megoldása
32. 29 ereklye szerzése.

Szóval elég húzós a vége és az utolsó feladatnál nagyon jó ha tart(még) a bajnokság.
Köszönöm szépen , akkor még mentem a menthetôt hátha sikerül kivinni. :D
 

Susanh

Erős harcos
Utolsó questet boztos kérni?? :(:(Kicsit szo.. ömm szívás,hogy egyszerre bajnoksák,kaland meg ezt is csinálni 23 tartományt feloldani úgy,hogy semmim nincs. A bajnokság meg mindjárt vége. Sok ez a 23 meg 29 ráadásul egymás után...
:mad:
 
Fent