• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Barkácsolásról kérdések

ElfAndie

Elf kid
Szia,

bűbájtöredék. A toronyban lehet nyerni, illetve a raktáradban az idézések között( bűbájok, áldások is..) ha van olyan, amire nincs szükséged, lebonthatod bűbájtöredékre.

Köszi szépen! Milyen toronyban lehet nyerni? A varázsakadémia tornyában?
 

ElfAndie

Elf kid
A Végtelenség tornya, 3. szinttől lesz elérhető. vasárnap délután 16:00-kor jelenik meg, alkudozhatsz, harcolhatsz 3 emeleten keresztül érdekes lényekkel ;)

Ó, akkor ezért nem tudtam, még csak most fogok belépni a második szintre. :) Viszont jó tanácsot adtál, kipróbáltam ezt a lebontást (volt pár 3 és 7 perces időcsökkentőm), és működik szépen. Meg majd fejlesztem is a varázsakadémiát, úgy láttam, akkor spórolok néhány bűbájtöredéket.
Nagyon szépen köszi! :)
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok! Elnézést, tudnátok abban segíteni, hogy az akadémiában eddig lehetett barkácsolni “holdkőtár“ darabokat. Ez most is megy, mert még kenne 2 épület. Köszönöm. Mircipirci
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok! Elnézést, tudnátok abban segíteni, hogy az akadémiában eddig lehetett barkácsolni “holdkőtár“ darabokat. Ez most is megy, mert még kenne 2 épület. Köszönöm. Mircipirci

Szia!

A darabok most is elérhetőek még.
 
Fent