• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Barkácsolás

DeletedUser2853

Vendég
Nagyon tetszik a barkácsolás nekem is. :):cool:

Próbálgattam, de sajnos nem találtam 1 betűs gyors elérést a Varázsakadémiához.
Tényleg nincs vagy csak én nem találtam?

Jó lenne bejutni az épületbe anélkül,
hogy begyűjteném a már elkészült bűbájokat ...

:)
 

Bagameri

Újonc
Nagyon tetszik a barkácsolás nekem is. :):cool:

Próbálgattam, de sajnos nem találtam 1 betűs gyors elérést a Varázsakadémiához.
Tényleg nincs vagy csak én nem találtam?

Jó lenne bejutni az épületbe anélkül,
hogy begyűjteném a már elkészült bűbájokat ...

:)

Nem tudom, hogy segítettem-e de nekem a raktárban a bontás és barkácsolás után beadta a var. akadémiát
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2853

Vendég
Nem tudom, hogy segítettem-e de nekem a raktárban a bontás és barkácsolás után beadta a var. akadémiát

Szia Bagameri,
nagyon kreatív:cool::)

A raktáron át be lehet jutni a varázsakadémiába,
meg lehet nézni az új recepteket, el lehet indítani a barkácsolás funkciót és lehet új bűbáj gyártást indítani anélkül,
hogy begyűjteném a már elkészült bűbájokat.
Szuper!
Köszi az ötletet, Sokat segítettél.:):cool:

:)
 

DeletedUser

Vendég
@Hoshi vagy valaki, aki már próbálta!

Barkácsolásnál el lehet indítani egyszerre többet is, sorba rakja őket, vagy csak ha egy készen van, akkor lehet a következőt indítani? (Tolmácsolt kérdés.)
 

DeletedUser4340

Vendég
Ha még a felhasználatlan rúnaszilánkokat is be lehetne darálni, akkor tökéletes lenne. Sok olyan ősi csoda van amit nem építünk meg és a szilánkokat csak kapjuk és gyűlnek feleslegesen.
 

peltar

Felderítő
Szia,
Építsd meg, majd bontsd le. Így jó eséllyel tudsz szilánkokat betörni. :)

És mi a helyzet azokkal a csodákkal, amiket megépítettem? Az ott lévő felesleges rúnákkal mihez lehet kezdeni?
Ott van például a csarnok: 30-as, tehát csak majd a következő szintemeléskor kell hozzá rúna. Kötve hiszem, hogy szükség lesz 473-ra hozzá.
 

DeletedUser3

Vendég
És mi a helyzet azokkal a csodákkal, amiket megépítettem? Az ott lévő felesleges rúnákkal mihez lehet kezdeni?
Ott van például a csarnok: 30-as, tehát csak majd a következő szintemeléskor kell hozzá rúna. Kötve hiszem, hogy szükség lesz 473-ra hozzá.
Lehetséges, hogy ez néhány játékosnak problémát okoz, viszont a nagy többségnek egyelőre még nem, így - bár ezen is dolgoznak a gamedesignerek - nem ez a legfontosabb jelenleg. Hátrányod nem származik az extra rúnákból, ha meg lesz új felhasználási módjuk, akkor majd úgyis fel tudod használni őket, hiszen nem vesznek el.
 
Ha barkácsoltok valamit arendyllen le tudjátok szedni winyandoron. Persze csak az aki mindkettőn ugyanazzal a felhasználónév és email címmel játszik.
Legalábbis én csak arendyllen barkácsoltam véletlen meg leszedtem winyandoron.
Az előbb winyandoron barkácsoltam és nem jelent meg arendyllen...a két városom között nagy a különbség és ugyanaz az egyszarvú más-más kultúrát ad mindkettőben. Ugyanaz a felhasználónév, e-mail. Megnézem legközelebb azt is ami te írtál Corvo. Csak megírtam mi történt a másik irányban :)
 

DeletedUser3

Vendég
Valamit lehet benéztél, lehet hogy első nap elkezdtél valamit barkácsolni, és azóta nem gyűjtötted be? A két világ egymással semmiféle módon nem kommunikál - a gyémántokon kívül, de az egy másik rendszer.

Mondjuk az esetleges hibákat lehet szerencsésebb reklámozás helyett inkább itt a bugbejelentőben, vagy supporton jelezni...
 

DeletedUser1519

Vendég
Ha még a felhasználatlan rúnaszilánkokat is be lehetne darálni, akkor tökéletes lenne. Sok olyan ősi csoda van amit nem építünk meg és a szilánkokat csak kapjuk és gyűlnek feleslegesen.

Ez pl. egy nagyon jó ötlet. Továbbítani kéne a fejlesztők felé.. :)
Illetve a törött szilánkokkal is lehetne ugyanezt csinálni.. mert vannak időszakok, amikor a tízes sáv beteltével pl. a bajnokságon lévő szilánkok rögtön mennek a kukába..
 

GreenKnight

Veterán
2-es szinten nagyon gyenge dolgokat lehet csak barkácsolni. Kicsit többet vártam ettől a lehetőségtől. Tudom... fejlesszem. Egyelőre erre nem terveztem gyémántot költeni. Majd ha anélkül is lesz lehetőség a fejlesztésre. Vagy esetleg lehet gyémántot is barkácsolni. :)
 

Corvo

Veterán
Valamit lehet benéztél, lehet hogy első nap elkezdtél valamit barkácsolni, és azóta nem gyűjtötted be? A két világ egymással semmiféle módon nem kommunikál - a gyémántokon kívül, de az egy másik rendszer.

Mondjuk az esetleges hibákat lehet szerencsésebb reklámozás helyett inkább itt a bugbejelentőben, vagy supporton jelezni...
Azóta kipróbáltam nincs bug, az én képzeletem szüleménye lehetett.
 

DeletedUser3

Vendég
2-es szinten nagyon gyenge dolgokat lehet csak barkácsolni. Kicsit többet vártam ettől a lehetőségtől. Tudom... fejlesszem. Egyelőre erre nem terveztem gyémántot költeni. Majd ha anélkül is lesz lehetőség a fejlesztésre. Vagy esetleg lehet gyémántot is barkácsolni. :)
Az, hogy mit tudsz barkácsolni, nem függ az akadémia szintjétől, így csak ezért nem is szükséges rá gyémántot költened.
Ha jól tévedek, lehetséges, hogy van valami esély arra, hogy pl. Kívánságkutat barkácsolj, abból meg potyog némi gyémánt. Persze, lehet, hogy én emlékszem rosszul ezzel kapcsolatban.
 

Hera

Tapasztalt építő
Az, hogy mit tudsz barkácsolni, nem függ az akadémia szintjétől, így csak ezért nem is szükséges rá gyémántot költened.
Ha jól tévedek, lehetséges, hogy van valami esély arra, hogy pl. Kívánságkutat barkácsolj, abból meg potyog némi gyémánt. Persze, lehet, hogy én emlékszem rosszul ezzel kapcsolatban.
Jól emlékszel.Pont ott tartok ;) 20% az esélyem 500 gyémántra.:)
 
Fent